Sari la conținut

Moldoveanca pe centura intre sensuri


valyyy11

Postări Recomandate

Acum doua săptămâni am prins o moldoveanca Bună pe centura la Craiova intre sensuri. Mi-a zis ca e venită din rep Moldova și ca e cazată la o pensiune din Craiova. Are cam 1,70m ,slăbuța sânii medii.tarif 50 on sau np și 70 combinat. Am optat pt normal dupa finalizare i-am cerut nr ca sa o i-au seara pe la mn nu a vrut sa mi-l dea .A zis ca mă suna ea dacă e libera dar nu a sunat.acum 2 zile am prins-o iarăși a zis ca a fost prin alte orașe și ca a avut probleme ca au lasat-o unii pe câmp și i-au spart tel etc. Deci fata se plimba prin tara.Posibil sa mai fie una una cu ea tot Bună stătea o parcare mai încolo dar nu am oprit.

Note atitudine 9 nu te grabeste ,vorbăreata, fără figuri

Oral nu am încercat

Normal 8 nu face figuri la poziții, se mișcă bine,doar ca nu prea se umezește, f curata (am fost și primul client pt ca doar ce venise cubtaxiul)

Dacă am reuși sa-i găsim o locație sa of facem sa rămâna în oraș am avea de castigat

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Timișoara
  • Oras:Timișoara

Fratilor e belea cu fata asta....sta lumea la coada sa o ia.....am trecut prima oară,nu aveam loc in parcare cu masina.....la a doua tura,am avut loc cu masina si am apucat sa vb cu ea si am inteles de ce era inca acolo chiar daca opriseră asa multe mașini

E blonda,frumușica ,destul de înaltă cum a zis si colegul de dinainte.

Fătuca cred ca a văzut ca e cerere asa ca a crescut prețurile. 50 oral sau normal,combinatul 100 si totul protejat.

Având in vedere scorul am zis pas....nu imi vine sa dau 100 RON ca sa fut in masina chiar daca fata era draguta....

Bafta si pule tari

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Fratilor e belea cu fata asta....sta lumea la coada sa o ia.....am trecut prima oară,nu aveam loc in parcare cu masina.....la a doua tura,am avut loc cu masina si am apucat sa vb cu ea si am inteles de ce era inca acolo chiar daca opriseră asa multe mașini

E blonda,frumușica ,destul de înaltă cum a zis si colegul de dinainte.

Fătuca cred ca a văzut ca e cerere asa ca a crescut prețurile. 50 oral sau normal,combinatul 100 si totul protejat.

Având in vedere scorul am zis pas....nu imi vine sa dau 100 RON ca sa fut in masina chiar daca fata era draguta....

Bafta si pule tari

salutare . puteti va rog sa imi spuneti unde poate fi gasita mai exact ptr ca nu sunt din oras .

multumesc

Link spre comentariu

  • Oras:Timișoara
  • Oras:Timișoara

Nici eu nu sunt din oraș....m-am bagat pe centura ...la un momentan dat sunt 2 sensuri giratorii succesive ...cam un kilometru distanța intre ele.de fapt sunt singurele sensuri giratorii de pe centura.

Între cele doua sensuri sunt niște parcări...pe acolo pe undeva am găsit-o

Bafta

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...