Sari la conținut

Jessyka TS


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Buna dragilor,numele meu este Jessyka,o transexuala incepatoare,deoarece drumul este foarte lung ,pentru a te numi intradevar o TRANSEXUALA!!!

Am 21ani,177cm(fara tocuri),68kg,roscata,si dornica intodeauna de noi aventuri si de a descoperi noi oameni.

Momentan sunt in Arad,dar peste ceva timp voi venii si in alte orase,astept opiinile si sugestiile voastre,cu drag, va pup,Jessyka!

post-183754-0-72892000-1444472576_thumb.jpg

post-183754-0-26595100-1444472627_thumb.jpg

post-183754-0-84814700-1444472642_thumb.jpg

post-183754-0-28124100-1444472655_thumb.jpg

post-183754-0-22903200-1444472661_thumb.jpg

post-183754-0-73876700-1444472670_thumb.jpg

post-183754-0-75900500-1444472685_thumb.jpg

  • Like 6
  • Minus 10
Link spre comentariu

I-am vazut ieri profilul pe publi,mi-a placut ce am vazut,se vede ca e transexuala si dupa inceputul de sani ce ii are,am sunat,mi-a raspuns o voce foarte feminina,am stabilit detaliile tarifului,locatiei si ce ofera.Am ajuns in Arad undeva la ora 23,are locatia ,undeva in zona Alfa,destul de usor de gasit.

Urc,imi deschide,si spre surprinderea mea arata mult mai bine in realitate ca in poze!!!!Ma serveste cu un pahar de suc,vorbim putin,ma intreaba daca vreau sa fac un duc si imi da un prosopel ,iar cand ma intorc ma asteapta complet dezbracata.

Incepem cu un oral,ii place sa faca DEEP,iar dupa o iau pe la spate usor,probleme cu dimensiunile vad ca nu are ,dat fiind ca eu sunt destul de dotat,iar ea chiar sa miscat bine in pula,o sa mai revin cu siguranta la ea ,deoarece e naturala,si nu e falsa,,in Arad si Tm gasesti o gramada de travestiti care se preteaza a fi transe,dar ea chiar e o adevarata transa

ORAL-foarte deep,nota 9,5

Anal-10,cred ca e punctul ei foarte

Locatie-9 ,doar ce se mutase ,si nu prea apucase sa se amenaeze complet

Halatul-am stat o ora aprox,200lei

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

I-am vazut ieri profilul pe publi,mi-a placut ce am vazut,se vede ca e transexuala si dupa inceputul de sani ce ii are,am sunat,mi-a raspuns o voce foarte feminina,am stabilit detaliile tarifului,locatiei si ce ofera.Am ajuns in Arad undeva la ora 23,are locatia ,undeva in zona Alfa,destul de usor de gasit.

Urc,imi deschide,si spre surprinderea mea arata mult mai bine in realitate ca in poze!!!!Ma serveste cu un pahar de suc,vorbim putin,ma intreaba daca vreau sa fac un duc si imi da un prosopel ,iar cand ma intorc ma asteapta complet dezbracata.

Incepem cu un oral,ii place sa faca DEEP,iar dupa o iau pe la spate usor,probleme cu dimensiunile vad ca nu are ,dat fiind ca eu sunt destul de dotat,iar ea chiar sa miscat bine in pula,o sa mai revin cu siguranta la ea ,deoarece e naturala,si nu e falsa,,in Arad si Tm gasesti o gramada de travestiti care se preteaza a fi transe,dar ea chiar e o adevarata transa

ORAL-foarte deep,nota 9,5

Anal-10,cred ca e punctul ei foarte

Locatie-9 ,doar ce se mutase ,si nu prea apucase sa se amenaeze complet

Halatul-am stat o ora aprox,200lei

Iti multumesc Bogdan pentru recenzie,chiar si eu mam simtit bine in compania ta si sper sa revii,si scuzama ca nu eram chiar amenajata complet,acum sunt ok ,pup!!!

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Iubita asta esti tot tu ? Am gasit anuntul si parca semanati ... te sarut si te astept la Timisoara

http://www.privateromania.ro/gay/10364_alexandrats.html

da eu sunt ,doar ca acolo aveam alt look,acum arat ca pozele postate recent

pt mai multe poze vizitati linkul http://www.publi24.ro/anunturi/matrimoniale/gay-lesbi/anunt/jessyka-transexuala-noua-in-oras/7b0e6d747860615f.html

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...