Sari la conținut

Jessyka TS


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Buna seara confutaciosi ....

Pana acum nu am scris review-uri dar mi-am zis ca ar trebui sa o fac :))

Am fost la "doamna" in cauza , ca prima experinta nationala , din curiozitate ....( stiu ca veti spune ca ma scuz :))))) , nu o fac . Imi place sa merg la transe dar este pt prima oara in tara ) .....

 

Am intrebat daca este activ(a) si mi-a raspuns ca ....da ( am aflat dupa ca nu i se scoala , nu penetreaza , deci ....nu :)))) )

 

Aspect : 8 ...este foarte ok dar ....nu se scoala asa ca , degustibus .. :))))))

Comportament : 10+ este extrem de ok !!!

Locatie : este curat si ok

P.S. : are tendinte sa o ia "razna " cum ca timpul sau .....dar nu reuseste :)))) este ardelean(ca) :)))))

 

Ca sa finalizez , o experienta frumoasa ....nu wow :)) !

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Buna seara confutaciosi ....

Pana acum nu am scris review-uri dar mi-am zis ca ar trebui sa o fac :))

Am fost la "doamna" in cauza , ca prima experinta nationala , din curiozitate ....( stiu ca veti spune ca ma scuz :))))) , nu o fac . Imi place sa merg la transe dar este pt prima oara in tara ) .....

Am intrebat daca este activ(a) si mi-a raspuns ca ....da ( am aflat dupa ca nu i se scoala , nu penetreaza , deci ....nu :)))) )

Aspect : 8 ...este foarte ok dar ....nu se scoala asa ca , degustibus .. :))))))

Comportament : 10+ este extrem de ok !!!

Locatie : este curat si ok

P.S. : are tendinte sa o ia "razna " cum ca timpul sau .....dar nu reuseste :)))) este ardelean(ca) :)))))

Ca sa finalizez , o experienta frumoasa ....nu wow :)) !

Dragule multumesc pentru recenzie,imi pare rau ca nu ti-am putut indeplini fantezia de a fi penetrat,anyway,daca citeai ce-am mai postat apare clar ca nu pot penetra.

Era mult mai simplu daca intrebai la telefon sau imi spuneai ce doresti,si iti raspundeam.

Fraza aia cu tendinta de a o lua razna,nu o inteleg,sincer nu cred ca am inca probleme psihice,o seara frumoasa si mersi inca o data pentru vizita!

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...