Sari la conținut

Bruneta sens giratoriu giarmata?


ernest

Postări Recomandate

  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Mortii ei am trecut pe la 11 jumatate pe acole era acolo cu umbreluta o gustita scurta e buna ce sa mai iar cand m.am intors am zis hai ca o iau si o fut chiar daca nu prea ai pe unde .....dar gaseam niste boscheti cat sa parchez masina...mai la umbra dar surpriza la 12 jumate nici urma de ea era doar o obosita roscata tiganca grasa cu pistrui pe fata am mai stat prin zona jumate de ora poate poate rasare bunaciunea aia ....maine bag pula stau la pescuit ca mi sa pus pata pe tipa...

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Am observat ca bunaciunea aia e acolo cand jos spre giarmata spre cimitir e un bmw verde parcat...cred ca e al ei ca nu am vz pe nimeni in masina si coincidenta e ca apare bmw cand e si ea acolo...e un bmw vechi

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Am fost pe la 11 acolo era fata in sens am facut sensul si am intrat in sat pinaa in jos la cimitir am intors am vb la telefon putin in dreptul meu mai in fata era o masina neagra geamuti fumuri cu un tip in ea . El ma vz ma cantarit bine apoi dintro data a demarat catre ea ea se suie in masina si dusi au fost . Ma gandeam ca e client am mai stat 40 de min in zona si nimic plecase . M.am gandit apoi ca a vz ala permisul de libera trecere pe masina si na.......morti lor maine revin iara si daca il prind pe derbedeu ma iau de el....

Link spre comentariu

Bună dragii mei nu mai înjurați ca înjurați degeaba lucram și noi atât cât tine și vremea cu noi.cât despre colegele mele cu peștișorii de aur ...e strict problema lor....LORE (nu Leo☺

Buna! Ne poti spune aproximativ orele la care lucrezi?Repet aproximativ sa ne facem o idee.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...