Sari la conținut

Bruneta sens giratoriu giarmata?


ernest

Postări Recomandate

  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Desi urmaresc de multi ani si am fost doar la fete cu recenzii bune pe acest forum din Bucuresti si Oradea, nu am scris pana acum nici o recenzie, pentru ca mereu a trecut ceva timp pana sa ma pun sa scriu. Marti 09.06 am fost si eu la Lore:

Fata e ok, a raspuns imediat la telefon la fiecare apel. A revenit la locatia de langa UMT etaj 4, locatia e o garsoniera confort 3, etaj 4, un loc care o cam dezavantajeaza, mai ales daca plateste in regim de hotel. Inauntru e aprox. ok. In baie nu am intrat pentru ca veneam direct de acasa.
Fiind prima data am vrut o finalizare si desi nu mi-a cerut i-am dat banii inainte.
Lore a fost ok, s-a straduit si a incercat sa ma faca sa ma simt cat mai bine.

Note: ON 9,  NP 9,totul inclus in pret, 100 lei finalizarea.

Nu face fite, nu comentarii. Se pliaza pe cerinte, se vede ca are experienta,e profi.
Arata bine, nu e mica, e bine facuta dar nu e grasa, sani nu o prea avantajeaza.

 

Raport calitate/preț = bun.
Posibil sa mai revin cu placere.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Am vb azi cu ea, facut programare , ajung la locatie si nu mai raspunde la telefon deci tipa e pe primul venit primul servit banda rulanta...nu recomand ...rusine lore pt asta daca asa iti tratezi clientii

Link spre comentariu
  • Oras:Hollywoo
  • Oras:Hollywoo

Am vb azi cu ea, facut programare , ajung la locatie si nu mai raspunde la telefon deci tipa e pe primul venit primul servit banda rulanta...nu recomand ...rusine lore pt asta daca asa iti tratezi clientii

Pai așa era și în sens. Old habbits die hard :)

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Spune-i lui il postino, sa ti le indrepte, si mai lasa si tu din textile ca a venit vara.

Parca-i un CV de angajare la o terasa. 

Desi nu mi-a spus, i le-am indreptat. Aici doar, pe publi nu pot.

P.S. Am fost tentat sa le postez acu' cateva zile, dar, cum trebuia sa muncesc putin, am renuntat. La atentionarea ta insa, am facut-o.

post-86516-0-69707400-1593172734_thumb.jpg

post-86516-0-66394100-1593172739_thumb.jpg

post-86516-0-86747000-1593172744_thumb.jpg

post-86516-0-30573100-1593172749_thumb.jpg

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Sper ca Lore sa tina cont si de remarca referitoare la tinuta.

In prima poza se vede cit de matasoase sint pulpele ei.

Il postino va avea din nou de lucru si o va face cu entuziasm pentru ca Lore e darnica la FK.

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator gvbolovan
Reputație: 0
  • Telefon: 096⁶8
  • Oras:Timisoara
  • Telefon: 096⁶8
  • Oras:Timisoara

Am fost acum 2 saptamani cand avea locatie pe Cozia.

Am optat pentru 1 fin ON cu finalizare orala.Vreau sa zic ca o suge bestial stie meserie,se vede ca are multa experienta in spate si merita daca esti fan pentru un ON ca la carte .Sper ca sa revina ca am pofta sa repetam experienta deci daca vezi recenzia te astept sa revi.

Amenda 100 Ron .

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Bună dragii mei pt o perioadă nu sunt de găsit !voi anunța aici când revin! ATENȚIE cineva mi-a "împrumutat"pozele nu stiu cum sa pun linkul anunțului respectiv dar domnisoara foloseste acest nr *****Telefon0731398583*****NU ÎMI APARȚINE!!!!!!!!!!!!!

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara
  • Membru Premium
  • Oras:Republica Timisoara
  • Oras:Republica Timisoara

0721628062 este noul nr, cel putin pana si'l recupereaza pe cel vechi.

 

Usor in carne si putin molicica (poze reale/recente), compenseaza prin servicii si atitudine, tarif nemodificat 100/200, nu percepe extra pt nimic...nu accepta swallow si nici anal (referitor la anal m a tradus ca data viitoare va face o exceptie) in rest nu impune limite. Locatie decenta (un fel de pensiune) pe Memorandului in apropiere de Balcescu.

  • Like 4

dag dal gas!

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...