Sari la conținut

Bruneta sens giratoriu giarmata?


ernest

Postări Recomandate

  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Salut, am reusit eu sa trec in 8 spetembrie .Cam in urma cu 2 săptămâni , sunat programat ajuns relativ repede , locație Memorandului, e cea din poze, acum sa descriem , ajuns intrebat daca raman , am stabilit 100 nr , mers la baie pt inprospatare , baia e super curata cu prosop si servetele curat am trecut la fapte or ne protejat apoi un 69 am schimbat mai multe poziti nu comentează ca altele , nu a spus de timp, i am spus sa mai facă oral a scos prez dupa a pus altul am trecut la normal unde am si finalizat , o experienta plăcută, nu am prea vb mult poate ca nu i am fost simpatic , dar acum notele locatie 10 , ea aspect 8,50 oral 9 unul foarte bun adânc ,normal 8 50 , dupa mine de revenit ! Raport calitate pret , discretie loc de parcare fara telparc , de la mine ai 9 la general , te pup , si spor la colegi sa auzim de bine !

  • Like 8
Link spre comentariu
  • Oras:ROMANIA
  • Oras:ROMANIA

Vizitat si eu doamna acum aproximativ 2 luni.

Aspectul fizic e exact ca in poze,inalta, are niste ochi albastri foarte frumosi. Vorbareata, m-a intrebat cat doresc sa stau, i-am zis sa iau o finalizare cu posibilitate de prelungire.

Conditii bune la baie, mi-a oferit prosop curat, am facut dush inainte si dupa primul numar.

E destul de supusa in pat, oral bun umed, aproape de deep, ca si pozitii sta cum ii sugerezi, are un fund fain, bombat, pasarica cam larga. Se lasa sarutata pe gura, pe corp, finalizare orala de ambele ori.

Intre numere am stat la povesti, ma mangaia finut pe picior.

Recomand, o experienta placuta, achitat 200 de lei ora, parca sau 250 extra pentru finalizare orala, nu mai stiu exact.

Spor la joaca.

  • Like 3
Link spre comentariu

Vizitat si eu doamna acum aproximativ 2 luni.

Aspectul fizic e exact ca in poze,inalta, are niste ochi albastri foarte frumosi. Vorbareata, m-a intrebat cat doresc sa stau, i-am zis sa iau o finalizare cu posibilitate de prelungire.

Conditii bune la baie, mi-a oferit prosop curat, am facut dush inainte si dupa primul numar.

E destul de supusa in pat, oral bun umed, aproape de deep, ca si pozitii sta cum ii sugerezi, are un fund fain, bombat, pasarica cam larga. Se lasa sarutata pe gura, pe corp, finalizare orala de ambele ori.

Intre numere am stat la povesti, ma mangaia finut pe picior.

Recomand, o experienta placuta, achitat 200 de lei ora, parca sau 250 extra pentru finalizare orala, nu mai stiu exact.

Spor la joaca.

Ai si vreun numar ? la ultimul afisat nu merge, il are inchis. ( 0721912658 )

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

E acolo baieti, cam cu o saptamana in urma am trecut eu pe la ea. Sta intre sens Giarmata Vii si pasaj, inspre Dumbravita pe partra dreapta, e un dâlm mare de pamant si un drum in dreapta, acolo sta. Daca nu e in strada probabil are client si e in spatele dâlmului de pamant, intri cu masina si te uiti. Spor la ciocane, merita !

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Bună astăzi sunt disponibila. Strada Cozia nr 54. Nu stiu din ce motiv nu pot încarcă anunțul pe Publi. Voi încerca și mai târziu. 100 de lei finalizare normal și oral 150 finalizare oral normal anal neprotejat doar oral cu fin orala sau pe corp.. Nr tel 0721628062.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Banat
  • Oras:Banat

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members and 1 guest

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...