Sari la conținut

Bruneta sens giratoriu giarmata?


ernest

Postări Recomandate

  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Cu pozele astea nu impresionezi pe nimeni, ai altele mult mai bune care te pun in valoare.

Punctul tau forte este profesionalismul executiei si pielea ta catifeleta si binenteles dulceata si prospetimea piersicutei,  si binenteles oralul, nu pozele.

Sint multi debutanti, care nu au avut posibilitatea sa cunoasca ceea ce poti tu si experienta ta practica.

Multi au inclinatii cinegetice si nu de continut.

 

Link spre comentariu
La 02.03.2021 la 10:50, lore1989 a spus:

Disponibilă 2 zile pe ciprian porumbescu nr 24 program de la 10 pana la 23  nr tel 0721628062

Lore lore cum faci tu și tot fugi de mine,dar te-oi prinde eu odată și am sa ma răzbun cu vârf și îndesat la orizontala😀

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Republica Timisoara
  • Oras:Republica Timisoara
Acum 4 ore, costy7 a spus:

*dar te-oi prinde eu odată și am sa ma răzbun cu vârf și îndesat la orizontala😀

Domnisoara ii de cursa lunga, nu i bas usor de "impresionat"🙂

  • Haha 2

dag dal gas!

Link spre comentariu

Am ajuns în sfârșit și la Lore, de mult îmi doream sa o cunosc dar după cum știți ea e un pic mai greu de prins mai ales ca își schimba locațiile des. Acum era pe Liviu Rebreanu lângă lidl. Ajungând la ea, mi-a propus sa o cunosc și pe o colega de-a ei, o blonda dealtfel interesanta, dar acum eram setat pe ea doar. M-a surprins cu ON ei nu ma așteptăm să fie așa de bun, cu deep, cu tot ce trebuie. Schimbat 2 poziții și finalizat cu un CIM. Note parca nu îmi sa mai dau, punctul ei forte ramaneON. De revenit da mai ales ca ma cam incita idea cu colega ei blonduta 😎

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Telefon: Fără credit
  • Oras:Frumosul oraș de pe malul Begăi
  • Telefon: Fără credit
  • Oras:Frumosul oraș de pe malul Begăi
1 hour ago, costy7 said:

Am ajuns în sfârșit și la Lore, de mult îmi doream sa o cunosc dar după cum știți ea e un pic mai greu de prins mai ales ca își schimba locațiile des. Acum era pe Liviu Rebreanu lângă lidl. Ajungând la ea, mi-a propus sa o cunosc și pe o colega de-a ei, o blonda dealtfel interesanta, dar acum eram setat pe ea doar. M-a surprins cu ON ei nu ma așteptăm să fie așa de bun, cu deep, cu tot ce trebuie. Schimbat 2 poziții și finalizat cu un CIM. Note parca nu îmi sa mai dau, punctul ei forte ramaneON. De revenit da mai ales ca ma cam incita idea cu colega ei blonduta 😎

Cum arată blonda?? E oacheșă?? 😜 Zi și tu mai multe detalii despre blondă, se cunosc din sensul giratoriu?

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara
Acum 11 ore, vanill a spus:

Mai stie cineva ceva de Lore ?

Am fost in 25 martie ultima data la ea. Dupa ce am postat, cand am mai sunat mi-a raspuns si m-am si dus la ea. Locatie de nota 10, langa Lidl AEM. Serviciu prestat ok (100 lei un numar), dar prea pe graba. Motiv pentru care avand la acelasi pret oferte care nici nu se grabeau, am optat pentru acelea si nu am mai incercat sa dau de Lore.

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara
  • Membru Premium
  • Oras:Republica Timisoara
  • Oras:Republica Timisoara
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara
La 22.03.2021 la 8:55, costy7 a spus:

Am ajuns în sfârșit și la Lore, de mult îmi doream sa o cunosc dar după cum știți ea e un pic mai greu de prins mai ales ca își schimba locațiile des. Acum era pe Liviu Rebreanu lângă lidl. Ajungând la ea, mi-a propus sa o cunosc și pe o colega de-a ei, o blonda dealtfel interesanta, dar acum eram setat pe ea doar. M-a surprins cu ON ei nu ma așteptăm să fie așa de bun, cu deep, cu tot ce trebuie. Schimbat 2 poziții și finalizat cu un CIM. Note parca nu îmi sa mai dau, punctul ei forte ramaneON. De revenit da mai ales ca ma cam incita idea cu colega ei blonduta 😎

Cum dam de colega ei blonda ??

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...