Sari la conținut

Bruneta sens giratoriu giarmata?


ernest

Postări Recomandate

  • Oras:timisoara
  • Oras:timisoara

Nu nu am tatuaje pe corp lucrez de 5 ani am cont făcut de mult nu am postat pana acum doar am citit am început sa răspund doar când mi-a spus un client ca se povestește despre noi pe forum.cea cu tatuaj pe picior e colega mea roșcată.

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Draga Lore se pare ca te-am facut foarte faimoasa prin deschiderea unui topic despre tine :) Vad ca esti foarte cautata si sper ca nu te deranjeaza ca aici discutam pareri despre tine.Din ceea ce am citit,se pare ca sunt numai pareri bune despre tine si nu pot spune decat tine-o tot asa si sa ne auzim cu bine.Fac cinste cu o cafea cand ne vedem :)

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Da e pestele mereu acolo.Daca era fata desteapta nu-I trebuia peste ca sa-I manance banii si sa-I ofere o locatie.Frate unele sunt de neinteles in loc sa lucreze pe cont propriu ca iasa mai bine, dar n-a stie ce amenintari primeste de la gretosul ala din bmw.Dar nimic de comentat ,tipa e buna de tras in p..a.

Link spre comentariu
  • Oras:timisoara
  • Oras:timisoara

Nu suntem in masura sa criticam pe nimeni,pana la urma nu suntem obligati sa mergem la ele.O facem din placere,chiar daca e pestele sau altii prin spate.Iar despre camera total dezamagit de ce gasesti acolo,dar pe strada daca vrei opresti daca nu nu.

Link spre comentariu

  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Mergetiinpulameanumaidepartedeungariasivedetiacolodiscretiefarapestisialtecacaturisiserviciidecincisteledarnulacincizecideleicidelaosutadeeuroinsus.

Va place cum am scris? Stiu, nu va place. Dar asta simt si eu cand citesc o po-stare dea- voastr-a. I-mi par-e ra-u pentr-u offtopi-c, dar nu m-ai po-t filtraa mizeri-ile de pe Timisoar-a.

Incredibi-l. Pe el, l-. Plm!

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...