Sari la conținut

Bruneta sens giratoriu giarmata?


ernest

Postări Recomandate

  • Oras:lugoj
  • Oras:lugoj

Lore te-am vazut astazi la sens Giatrmata. Aveai doar costum de baie . Frumoasa priveliste. Nu te gandesti sa iti iei o locatie normala . O garsoniera cu dus macar. Sigur facem coada la tine. Eu fac abonament in acest caz.:)

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Valcea
  • Oras:Valcea

Am punctat astăzi la Lore. Locație sens giratoriu spre Giarmata. Mai are o colega blonda mai plinuță.

Atitudine foarte prietenoasa, peste multe fete cu locație chiar. Servicii:

OP/ON sau normal 50 lei.

La oral e foarte buna peste 8 cu atenție la zone adiacente si face adânc. Aspectul fizic mediu cred ca a slăbit brusc si se vede pe fund/coapse, mi se pare mai frumoasa bruneta care e dupa masa in același loc.

De recomandat pentru atitudine si oral.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

pisy24tm unde pot sa vad si eu niste poze cu tine?

 

Ma intreb de multe ori de ce unora nu le prea place cititul......Daca itzi placea cititul ai fi descoperit in pagina 10 a topicului de exemplu si niste poze cu Lore.....asta ca si cum ar fi fost nevoie de vre-o prezentare......sau tu vroiai mai multe....ca sa ai de-o laba trista?

Link spre comentariu
Vizitator costel55
Reputație: 0

Ma intreb de multe ori de ce unora nu le prea place cititul......Daca itzi placea cititul ai fi descoperit in pagina 10 a topicului de exemplu si niste poze cu Lore.....asta ca si cum ar fi fost nevoie de vre-o prezentare......sau tu vroiai mai multe....ca sa ai de-o laba trista?

APPPLAUZE!!! DE ce este greu sa citesti?

Link spre comentariu
  • Oras:satu mare
  • Oras:satu mare

Ma intreb de multe ori de ce unora nu le prea place cititul......Daca itzi placea cititul ai fi descoperit in pagina 10 a topicului de exemplu si niste poze cu Lore.....asta ca si cum ar fi fost nevoie de vre-o prezentare......sau tu vroiai mai multe....ca sa ai de-o laba trista?

 mai HERODOT luati-as mortii in pula de fraier care  esti facut dintr-o laba trista la betie. nu am urmarit topicul cu atentie, tea deramjat chiar asa rau intrebarea mea ?

Link spre comentariu
  • Oras:Sahara
  • Oras:Sahara

O caut pe lore de nush cand tot dau prin sens la giarmata,ma duc si dimineata si seara si nimic niciodata,credca am fost de vreo 4-5 ori....pacat ca nu isi ia si ia locatie sau macar sa ne spuna un program din sensul de la giarmata sau o alta zona unde sta.

Link spre comentariu

  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

 mai HERODOT luati-as mortii in pula de fraier care  esti facut dintr-o laba trista la betie. nu am urmarit topicul cu atentie, tea deramjat chiar asa rau intrebarea mea ?

Mda.....este o vorba....omul prost cand nu are argumente,ridica vocea.....tu ai dat-o pe injuraturi.Uite ce este TINERE,tu nu doar ca ai mari probleme cu vederea(daca nu vezi 2 poze) dar ai mari probleme si cu gramatica limbii romane( ,,te-a deranjat''se scrie corect).Si pentru a-ti da un raspuns.....nu ma deranjeaza persoana,ceea ce ma deranjeaza este prostia.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...