Sari la conținut

Femeia visurilor tale!!


Postări Recomandate

  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

Frumoasa domnisoara pregatita pentru tine si cele mai ascunse dorinte ale tale. 0736848171

varsta ?

inaltime ?

greutate ?

servicii oferite ?

tarife ?

program de '' lucru '' ?

zona aprox. a locatiei daca ai sau specifica daca  ai sau nu ai locatie ?

 

alte detalii , care consideri tu ...

Link spre comentariu

Buna am 23 de ani, un 1.75 m inaltime, 60 kg, bruneta cu ochii verzi. Ca tarife pot spune doar ca minimul este de 100 ron pentru un lucru banal iar cat despre alte detalii vorbim la fata locului.Doritorii ii astept sa ma contacteze la numarul de telefon mai sus afisat.

Link spre comentariu
  • Oras:Romanica
  • Oras:Romanica

Buna am 23 de ani, un 1.75 m inaltime, 60 kg, bruneta cu ochii verzi. Ca tarife pot spune doar ca minimul este de 100 ron pentru un lucru banal iar cat despre alte detalii vorbim la fata locului.Doritorii ii astept sa ma contacteze la numarul de telefon mai sus afisat.

neaparat sa pui poze daca doresti sa fii vizitata de  barbatii care citesc forumul acesta ...

 

competitia e acerba , asa ca te asteptam cu poze , chiar si cu chipul tau '' blurat ''

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Europe
  • Oras:Europe

Da imi cer scuze ca nu am adaugat si poze dar am preferat lucrul acesta din motive de siguranta si discretie.

vezi pe forum , la alte fete , cum si au facut poze , chiar si selfie , fara sa ti se vada fata / chipul 

te insipiri din pozele postate de ele 

si iti faci si tu

unde nu te descurci , spui si te ajutam 

 

spor la ce doresti tu .  :)

Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

Intelg foarte bine acest lucru dar sunt convinsa ca cei cu adevarat interesati v-or putea trece dincolo de acest mic detaliu. Multumesc pentru intelegere.

din felul cum te prezinti , foarte lapidara in descrierea  fizica si a serviciilor oferite , poze lipsa 

 

probabil putini vor avea timp de '' plimbari '' pana la tine ...

 

time is money ...

 

ps: felicitari pentru faptul ca scrii corect gramatical ... dar ... nu e suficient pentru a ti face o vizita 

 

convinge ma si convinge ne ... sa te vizitam  :)

Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

Da dar totusi sunt convinsa ca toti cei care isi vor face timp de o "plimbare" pana la mine, v-or pleca cu o impresie buna cat si impliniti in acelasi timp.

e mare probabilitate , sa ramai doar cu aceasta convingere si cu ochii spre telefon si spre usa , dupa clienti ...

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...