Sari la conținut

masaj tantric


Postări Recomandate

  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

buna,sunt noua printre voi,ofer servicii de masaj de relaxare,body masaj,masaj erotic,masaj tantric.150 lei/ora,de luni pana sambata pana la ora 20,in zona militari.nu ofer servicii de sex,cer si ofer discretie.0728425500 ,sper ca am postat unde trebuia.o dupa amiaza placuta :)

post-183997-0-30165800-1444662747_thumb.jpg

post-183997-0-24144000-1444662774_thumb.jpg

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

eu cred ca un asemenea masaj nu poate fi descris in cuvinte..cum sa descrii tehnica unui masaj senzual?e o chestie de simturi,pt cine stie sa simta,din cuvinte nu simte nimeni oricat te as aburi eu..cat despre spusele lui marcus,am lucrat la acel salon,si la altele,unde de multe ori nu depinde de mine daca clientii nu vor masaj si vor sa treaca direct la partea erotica ,si nu o sa pun la suflet remarca ta,pt ca eu chiar am facut masaj acolo..ce i drept,imi asum ca nu poti multumi pe toata lumea,si nu toata lumea are aceeasi inclinatie catre masaj.Singura in locatie,nu am colege,locatia stradal langa cora lujerului.

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Daca  memoria  mea nu imi joaca  feste, acum citeva luni Bianca  activa  pe la  Elite  massage, salon aproape de  Piata Unirii, intr-o vila .

Nu am fost pe acolo, nu aveau referinte  foarte  bune.

 

Iar  zona Militari este  cam inaccesibila, departe.....si cam aglomerata....sa zicem totusi  ca nu ar fi un impediment prea mare.....

 

Eu va urez o experienta  placuta la ea , iar  ei ii urez  succes !

  • Like 1
  • Minus 4
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

dupa parerea mea masajul tantric se poate realiza doar atunci cand cel care primeste masajul este relaxat total,pt asta se face masajul de relaxare inainte,fara sa se smuceasca de pe "saltea".sa atinga ,ci doar sa fie atins..intr un mod bine definit pana la atingerea orgasmului,se poate stimula si prostata,intern sau extern,dupa ce s a discutat in prealabil despre asta..nu toata lumea vrea lucru asta..pt mine masajul tantric e un cockteil de atingeri prelungite menite sa trezeasca fiecare simt,iar eu nu sunt buna la cuvinte,doar la atins..so,you may want to try..

Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

eu cred ca un asemenea masaj nu poate fi descris in cuvinte..cum sa descrii tehnica unui masaj senzual?e o chestie de simturi,pt cine stie sa simta,din cuvinte nu simte nimeni oricat te as aburi eu..cat despre spusele lui marcus,am lucrat la acel salon,si la altele,unde de multe ori nu depinde de mine daca clientii nu vor masaj si vor sa treaca direct la partea erotica ,si nu o sa pun la suflet remarca ta,pt ca eu chiar am facut masaj acolo..ce i drept,imi asum ca nu poti multumi pe toata lumea,si nu toata lumea are aceeasi inclinatie catre masaj.Singura in locatie,nu am colege,locatia stradal langa cora lujerului.

 

dupa parerea mea masajul tantric se poate realiza doar atunci cand cel care primeste masajul este relaxat total,pt asta se face masajul de relaxare inainte,fara sa se smuceasca de pe "saltea".sa atinga ,ci doar sa fie atins..intr un mod bine definit pana la atingerea orgasmului,se poate stimula si prostata,intern sau extern,dupa ce s a discutat in prealabil despre asta..nu toata lumea vrea lucru asta..pt mine masajul tantric e un cockteil de atingeri prelungite menite sa trezeasca fiecare simt,iar eu nu sunt buna la cuvinte,doar la atins..so,you may want to try..

m-ai lamurit ... nu mai vin, mai ales dupa ce ai cautat pe google si ai scris a doua postare

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

nup,Gelu,nu iti joaca feste memoria..am lucrat si acolo,tocmai ca nu aveau referinte bune,m am bucurat sa fiu printre putinele care chiar faceau masaj acolo..si mi as dori lumea sa si doreasca mai mult masaj de orice fel decat "altceva"..stiu ca exista un precedent cand vorbim de masaj,si majoritatea dintre voi sunt obisnuiti ca intr-un salon de masaj doar 2 din 5 sa stie sa faca masaj,si ca masajul in sine insewamna doar o laba cu ulei,dar nu e toata lumea la fel..

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

:hihat 

 

Missis  Bianca ( bruneta ), acum ca s-a mai facut  lumina in iatacul tau / micutul templu al masajului, eu am inteles urmatoarele din oferta ta :

 

 - te pricepi si la masaj de relaxare, eu asa prefer mai intii, corpul trebuie sa fie relaxat  pentru  partea  de body + erotic

-  daca cel masat nu este relaxat  psihic si fizic, adica nu primeste masajul cum trebuie ( si de exemplu se gindeste la cum sa obtina mai mult de la maseuza etc. ) , efectele lui sint  mult reduse

- daca  maseuza nu se concentreaza  psihic  si nu se protejeaza  psihic  de  energii negative, atunci nu este  bine pentru amindoi

 

Prefer  cind am ocazia  sa alternez  masaj  pe meridiane si pe chakre cu cel erotic si body ( citeodata  si prostatic ) ...

Ei, sintem pe aceeasi lungime de unda ? 

 

Un test as face, desi locatia  este  cam neconvenabila pentru mine....

  • Like 1
  • Minus 4
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...