Sari la conținut

Luiza 0764422110


Postări Recomandate

  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Bună, mă numesc Luiza, am 22 de ani,1.70 m, 55 kg..Sunt noua pe acest site, așa ca am sa enumăr câteva dintre serviciile mele..
oral și normal-100lei fin
Oral, normal și masaj-200lei ora
Finalizare corporala-inclusa la 1h și extra la o singura finalizare (50lei)
Dus impreuna
Sărutări pe corp și french kiss-incluse
Anilingus și cunnilingus-pasiva nu și activa!
Pentru mai multe detalii, aștept telefonul vostru! Va pup și va aștept cu mult drag... :* Numărul meu de tel:0764422110

post-183993-0-29104900-1444752404_thumb.jpg

post-183993-0-60472300-1444752410_thumb.jpg

post-183993-0-18131700-1444752416_thumb.jpg

post-183993-0-16864500-1444752422_thumb.jpg

post-183993-0-18943300-1444752428_thumb.jpg

post-183993-0-69335600-1444752492_thumb.jpg

post-183993-0-45437200-1444752497_thumb.jpg

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Luiza draga, spune-ne te rog, daca poti desigur, cam cate nasteri ai la activ, sau daca nu, care ar fi motivul ca la 22 de ani gravitatia sa aibe un efect atat de aspru asupra bustuui tau? De asemenea ar fi de interes care este ultima data cand te-ai masurat si cantarit? sigur e vorba de 1,70 m cu 55 kg, si nu de 1,55 m cu 70 kg?

Multumesc :)

 

PS: vreau doar sa clarificam niste detalii, nu ma intelege gresit...

  • Like 3
  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Alex, cred ca esti rautacios in ceea ce priveste ambele subiecte.

 

Daca fata are sau nu copilasi, ma indoiesc ca va afecta in vreun fel intentia ta/ a altora de a o vizita.

 

Fata s-a pozat in toata splendoarea, amatorii putand sa o futa iar cei care nu o gasesc atragatoare sa treaca peste anunt.

 

Cat priveste proportiile intre greutate si inaltime, iarasi, tind sa te contrazic.

 

E clar din poze ca fata nu e slim ori skinny dar nici de 1,5 m si 70 km.

 

Cres ca e undeva in jur de 1,65-1,70 m si 60 kg maxim

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Alex, cred ca esti rautacios in ceea ce priveste ambele subiecte.

 

Daca fata are sau nu copilasi, ma indoiesc ca va afecta in vreun fel intentia ta/ a altora de a o vizita.

 

Fata s-a pozat in toata splendoarea, amatorii putand sa o futa iar cei care nu o gasesc atragatoare sa treaca peste anunt.

 

Cat priveste proportiile intre greutate si inaltime, iarasi, tind sa te contrazic.

 

E clar din poze ca fata nu e slim ori skinny dar nici de 1,5 m si 70 km.

 

Cres ca e undeva in jur de 1,65-1,70 m si 60 kg maxim

 

Salut, in primul rand apreciez foarte mult modul in care te adresezi, adica civilizat. Pentru ca e foarte rara intalnit pe aici in ultima vreme.

Evident ca postarea mea avea multe apropouri rautacioase, voit rautacioase.

Motivul pentru asta este ca nu imi place sa fiu (fim) luati de prosti si nu suport ipocrizia.

Adica, daca tu stii ca nu ai 22 de ani (aia nu sunt sani de 22 de ani, decat daca ai vrei nastere la activ, ceea ce nu e un lucru rau deloc de altfel), si ca nu mai ai demult 55 de kg la 1,7m, de ce tii neaparat sa postezi aceste masuri "ideale", si sa ne prostesti ca pe prosti?

Poti fi sincera si sa spui, am 28 de ani, 1,67, 61 kg, sani marimea 3 putin lasati, si la pretul corect ofer servicii corecte. Si atunci e ok, toata stima si aprecierea.

Dar daca tu imi pui poze cu morsa si imi descrii un pinguin nu inseamna ca ma iei de prost??? (si da, aici am fost voit rautacios).

 

Desigur ca exista si varianta sa treci peste ce nu iti convine, sa nu e conform cu standardele si principiile tale...si atunci asta ce ar insemna?? Sa lasam prostitorii sa se inmulteasca ca nu incearca nimeni sa ii traga de urechi cand o iau razna..nu?

 

Hai sa ne intelegem, sunt si imi place sa fiu o persoana rationala, realista, echilibrata, si adaptabila la mediu si situatie. Tocmai aceasta adaptabilitate m-a facut sa postez asa. M-am adaptat la discrepanta intre ce e in poze si ce descrie domnisoara.

 

Altfel salut atitudinea ta de a ma tempera si de a echilibra balanta...doar ca aici am exagerat voit si meritat :)

  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Oras:BVV
  • Oras:BVV
Salutari,

 

Am fost la Luiza astazi pe la pranz dupa ce mi-am luat'o de la obiectivul principal :))

Sunat la nr din titlu in special pentru locatie. Asa ajung in zona AlbaIulia si sun pentru adresa.

 

Locatia este pana la urma pe Bl Burebista...in fine dupa ceva bajbaiala dau de blocul cu pricina.

Sun la interfon si intre timp zaresc inauntrul scarii si un birou de portar :)) fuck intru repede si noroc ca 

omu nu era la job...nu imi plac paznicii mai ales cand stiu prea multe

 

Etaj inferior, imi deschide luiza. Facem cunostinta, intru in living unde este de fapt si camera de lucru.

Luiza e ca in poze...imbracata foarte subtil ma invita la o tigare si "sa vb"

 

Observ o oglinda mare misto pe dulap, pacat ca e in dreptul canapelei si nu al patului, ar fi foarte excitant.

Se duce ea la dus. Eu eram prospat si oricum destul de inghetat asa ca am asteptat-o cuminte schimband canale la tv.

 

Se intoarce in prosop si incepe sa se frece de mine in pat. Deja ala mic era mare si o vad ca incepe un oral. O 

refuz si ii explic ca pe mine nu ma excita oralul de niciun fel, ba din contra. Putin mirata, pe buna dreptate

o sa spuna si unii din voi :)) , si continuam un asa zis preludiu mai prelungit.

In fine, pune balonul si cum sunt mai lenes o las pe ea sa vin peste mine iar nu dupa mult timp eram deja gata.

Ma curata, merg la dus doar pentru spalare locala si ma intorc.

Cum platisem o ora se astepta sa continuam dar cu mine nu e cazul de recorduri din astea asa ca m-am imbracat si am 

stat de vorba pana a expirat timpul...televizor, tigare ceva discutii monotone.

 

Daca ar fi sa dau si note:

 

Locatie 9; destul de curat, baia e acolo, locatia centrala, totul e sa gasesti numarul blocului :)

Luiza: 8; cum am spus, exact ca in poze

Oral nu am facut - vezi mai sus, anal nu stiu daca face, normal sa zicem 8

Igiena 9

GFE: 8 nu a fost ceva wow dar rezonabil asa pentru prima vedere

 

Cred ca mai are si o colega, se tot auzea pe la bucatarie chicotind la telefon dar nederanjant, ba din contra :))

As fi vrut sa o cunosc dar deja se cam terminase timpul si am zis sa nu fiu prea tupeist, mai ales ca eram prima data acolo

Ce pot sa spun, sa zicem ca a fost o experienta corecta..

 

Investitia 200, 1 ora cu 2 fin; in cazul meu, una

Poate fi trecuta la testate, eventual ar fi binevenite si alte recenzii pentru o opinie corecta.

 

Toate bune!!

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:outside
  • Oras:outside

alexxx101, on 15 Oct 2015 - 15:59, said:snapback.png

 

Motivul pentru asta este ca nu imi place sa fiu (fim) luati de prosti si nu suport ipocrizia.

Adica, daca tu stii ca nu ai 22 de ani (aia nu sunt sani de 22 de ani, decat daca ai vrei nastere la activ, ceea ce nu e un lucru rau deloc de altfel), si ca nu mai ai demult 55 de kg la 1,7m, de ce tii neaparat sa postezi aceste masuri "ideale", si sa ne prostesti ca pe prosti?

Poti fi sincera si sa spui, am 28 de ani, 1,67, 61 kg, sani marimea 3 putin lasati, si la pretul corect ofer servicii corecte. Si atunci e ok, toata stima si aprecierea.

Dar daca tu imi pui poze cu morsa si imi descrii un pinguin nu inseamna ca ma iei de prost??? (si da, aici am fost voit rautacios).

Acum sa nu spui ca tu, daca ai fi gigolo, ai merge cu sinceritatea pana acolo, incat sa scrii in anunturi ca ai pula mica si un pic cam bleaga.  :no2

 

No offence, e doar o ipoteza de lucru.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Salut, in primul rand apreciez foarte mult modul in care te adresezi, adica civilizat. Pentru ca e foarte rara intalnit pe aici in ultima vreme.

Evident ca postarea mea avea multe apropouri rautacioase, voit rautacioase.

Motivul pentru asta este ca nu imi place sa fiu (fim) luati de prosti si nu suport ipocrizia.

Adica, daca tu stii ca nu ai 22 de ani (aia nu sunt sani de 22 de ani, decat daca ai vrei nastere la activ, ceea ce nu e un lucru rau deloc de altfel), si ca nu mai ai demult 55 de kg la 1,7m, de ce tii neaparat sa postezi aceste masuri "ideale", si sa ne prostesti ca pe prosti?

Poti fi sincera si sa spui, am 28 de ani, 1,67, 61 kg, sani marimea 3 putin lasati, si la pretul corect ofer servicii corecte. Si atunci e ok, toata stima si aprecierea.

Dar daca tu imi pui poze cu morsa si imi descrii un pinguin nu inseamna ca ma iei de prost??? (si da, aici am fost voit rautacios).

 

Desigur ca exista si varianta sa treci peste ce nu iti convine, sa nu e conform cu standardele si principiile tale...si atunci asta ce ar insemna?? Sa lasam prostitorii sa se inmulteasca ca nu incearca nimeni sa ii traga de urechi cand o iau razna..nu?

 

Hai sa ne intelegem, sunt si imi place sa fiu o persoana rationala, realista, echilibrata, si adaptabila la mediu si situatie. Tocmai aceasta adaptabilitate m-a facut sa postez asa. M-am adaptat la discrepanta intre ce e in poze si ce descrie domnisoara.

 

Altfel salut atitudinea ta de a ma tempera si de a echilibra balanta...doar ca aici am exagerat voit si meritat :)

Si eu iti multumesc pentru atitudinea civilizata in care ai formulat acest raspuns, bucurandu-ma ca mai exista si astfel de oameni :)

 

Fireste ca ti-am inteles oful inca de la inceput, cel mai probabil fiind chiar in asentimentul tau, doar ca principiul meu de viata spune ca "piata triaza" si "cei fraieri merita sa fie fraieriti pana se desteapta".

 

Este un fel se let's teach them the hard way ;)

 

In alta ordine de idei, inchei aici pentru a lasa loc sa curga recenziilor celor ce aleg sa testeze fata

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Luiza draga, spune-ne te rog, daca poti desigur, cam cate nasteri ai la activ, sau daca nu, care ar fi motivul ca la 22 de ani gravitatia sa aibe un efect atat de aspru asupra bustuui tau? De asemenea ar fi de interes care este ultima data cand te-ai masurat si cantarit? sigur e vorba de 1,70 m cu 55 kg, si nu de 1,55 m cu 70 kg?

Multumesc :)

 

PS: vreau doar sa clarificam niste detalii, nu ma intelege gresit...

Da..credeam ca nu mint, iar despre ceea ce te interesează. ..da am 2 copiii...Este așa deranjat?
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

 

alexxx101, on 15 Oct 2015 - 15:59, said:snapback.png

Acum sa nu spui ca tu, daca ai fi gigolo, ai merge cu sinceritatea pana acolo, incat sa scrii in anunturi ca ai pula mica si un pic cam bleaga.  :no2

 

No offence, e doar o ipoteza de lucru.

 

pai de aia nu sunt gigolo...ca am doar 12 centimetri...daca trag tare de ea..daca nu vreo 10,5 =))

dar, spre deosebire de donshoara, eu sunt constient de lipsa mea de calitati care m-ar putea recomanda ca si gigoloi si stau dreacu acasa in banca mea, nu incerc sa prostesc lumea ca eu de fapt sunt negru si ce vad ele in poza si are 10 cm de fapt e de 23 =))

ca ea, cam asta incearca sa faca...sa ne spuna ca ceea ce vedem in poza nu e real, 

cum am mai zis, imi pune poza cu morsa si descrie pinguinu =))

  • Like 2
  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Da..credeam ca nu mint, iar despre ceea ce te interesează. ..da am 2 copiii...Este așa deranjat?

sanatate sa-ti dea soarta si putere de munca sa ii cresti sanatosi... nu asta mi s-a parut deranjant

ci discrepanta intre contururile din poze si descrierea lor in cuvinte/cifre...dar asta e alta poveste...

Succes!

  • Like 1
  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Oras:BVV
  • Oras:BVV

I-am mai facut o vizita scurta luizei, pe care am gasit-o in alta locatie decat acum cateva zile...

PS (Goti) s-a rezolvat problema cu RADETUL...sau mai degraba cu primarul pentru ca acum era in alta locatie, 

langa camera de comert :)) cred ca e alt sector..ma rog

 

Ideea e ca astazi nu am stat decat 25 de min all, eram foarte pe fuga si ca sa fiu sincer m-am dus mai mult pentru o 

fantezie ... atentie, nu fetish!! :)) mi-a luat mai mult decat am stat drumul , pentru ca plecasem 

spre cealalta locatie...in fine

Luiza e destul de solida si inalta (nu grasa), deci potrivita pentru ce voiam

Acum ca ma uit din nou la poze imi dau seama ca ele nu spun chiar totul..

 

Nu o sa intru in detalii ca e cam ciudat, ideea e ca am plecat cu "pasarelele" satisfacute.

Investitia 100 R

 

Chiar nu a mai fost nimeni? Ma simt ciudat ca eu am dublat nr recenziilor :/

  • Like 1
Link spre comentariu

  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Hmmm... am sunat si mi-a raspuns o voce de barbat, judecand dupa voce nu cred ca era de la RADET

Scuze...am fost ocupata cu cineva ce avea tel identic cu al meu, pana și soneria standard o aveam la fel☺..eu fiind la dus și telefonul pe noptiera în camera..a sunat..inculpatul crezând k este al sau..😕 a răspuns.Au urmat scuze..dar degeaba. ..😯 prea târziu. ..Așa am sa fac și eu..😉 ÃŽMI CER SCUZE PT VOCEA SA RAGUSITA😂😂😂😂😂😂😂😂😂😅😆😆😆😆...TE PUP ȘI MII DE SCUZE😗
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...