Sari la conținut

Traseiste Timisoara


slayyy

Postări Recomandate

  • Telefon: 096⁶8
  • Oras:Timisoara
  • Telefon: 096⁶8
  • Oras:Timisoara

Atentie sta o tipa la traseu cam pe la 18 ani afara la IVECO pe sagului. Te duce undeva in camp.... ptoblema e ca in vecinatate este o stana un saivan sau ce draku pula ala a pus capcane adica tepi pt sa sparga rotiile la masini deci mare gtija. Eu unu am sa ii dau foc . Cat de curand

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Dragi Frati ConfuTaciosi.Va postez 2 locuri unde sunt 2 domnisoare(bruneta slim par lung)si blonda slim par lung micuta dar amandoua au guritzele de Aur cu limba delicata.http://oi68.tinypic.com/t50x8y.jpg

http://i.imgur.com/iJVNL9B.jpg

 

Locatia este pe DN69 De la rotunda Selgros Inainte.

Ma voi chinui sa fac 2 recenzii scurte,plecand de la ideea ca eu sunt interesat doar de prestatia lor orala.

Deci:Prima poza...domnisoara bruneta,cost 50 Ron,timpul nu conteaza si asta a fost super ok,pentru ca nu m-am simtzit grabit.....o face ca si cum chiar i-ar face placere dar nu face deep,iar zonele adiacente....nu le prea baga in seama.Ii dau 8.50 pentru ca foloseste bine limba pe instrument.

A doua poza cu locatia...si cea mai importanta cred eu:Domnisoara blonda,par lung,slim,aspect placut.Importanta este Igiena personala si te face....de poveste.Nu se grabeste...Full deep,zonele adiacente nu raman ne bagate in seama....foloseste limba.....si sa chinuit sa bage si ouale impreuna cu instrumentul....dar are guritza cam mika.....cred ca,chiar ii face placere.....pentru ca nu are deloc reactie mecanica.Prestatia este 50 ron fara perversativ.Unicul lucru la care tre sa stati atenti este drumul.....daca nu sunteti atenti,s-ar putea sa lasati bucatzi din masina pe coclaurile pe unde va baga.:).Nu a vrut sa imi lase nr de tel.....pt ca zice ea este casatorita cu copil si barbatsu nu stie.....

Link spre comentariu

Dragi Frati ConfuTaciosi.Va postez 2 locuri unde sunt 2 domnisoare(bruneta slim par lung)si blonda slim par lung micuta dar amandoua au guritzele de Aur cu limba delicata.http://oi68.tinypic.com/t50x8y.jpg

http://i.imgur.com/iJVNL9B.jpg

 

Locatia este pe DN69 De la rotunda Selgros Inainte.

Ma voi chinui sa fac 2 recenzii scurte,plecand de la ideea ca eu sunt interesat doar de prestatia lor orala.

Deci:Prima poza...domnisoara bruneta,cost 50 Ron,timpul nu conteaza si asta a fost super ok,pentru ca nu m-am simtzit grabit.....o face ca si cum chiar i-ar face placere dar nu face deep,iar zonele adiacente....nu le prea baga in seama.Ii dau 8.50 pentru ca foloseste bine limba pe instrument.

A doua poza cu locatia...si cea mai importanta cred eu:Domnisoara blonda,par lung,slim,aspect placut.Importanta este Igiena personala si te face....de poveste.Nu se grabeste...Full deep,zonele adiacente nu raman ne bagate in seama....foloseste limba.....si sa chinuit sa bage si ouale impreuna cu instrumentul....dar are guritza cam mika.....cred ca,chiar ii face placere.....pentru ca nu are deloc reactie mecanica.Prestatia este 50 ron fara perversativ.Unicul lucru la care tre sa stati atenti este drumul.....daca nu sunteti atenti,s-ar putea sa lasati bucatzi din masina pe coclaurile pe unde va baga. :).Nu a vrut sa imi lase nr de tel.....pt ca zice ea este casatorita cu copil si barbatsu nu stie.....

Este o blonda de etnie dimineata si mai spre seara pe la 5 apare langa babaciune una mai mica de statura si nu este de etnie....la care te referi?

Link spre comentariu

p.s. incearca si tu sa ii iei numarul.......poate impreuna reusim.....si fa o recenzie mai de doamne ajuta......(mai buna decat a mea) :)

o sa fac...tu pe la ce ore ai prins-o acolo? P.S.:nu o sa ma las pana cand nu fac rost de numarul ei!!

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

o sa fac...tu pe la ce ore ai prins-o acolo? P.S.:nu o sa ma las pana cand nu fac rost de numarul ei!!

 

Ai incercat pitzipoanca sau te-a prins nevasta(hehehehehehehe)........parca ziceai ca reusesti sa ii iei numaru......

  • Like 1
Link spre comentariu

  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Salut am trecut luni 16 07 2018 orele 16 pe drumul spre Lugoj inainte de Izbit unde e parcarea dupa sens autostradă , era o fata frumoasa parul brunet lung am intrebat preturi 50 nr sau 80 combint , nu am avut timp sa o incerc ,daca a fost testată ca rog ,dati detali, Sa ne auzim cu bine !

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...