Sari la conținut

UNGUROAICA in satu mare pentru momente unice barbatilor generosi doar pentru cateva zile ...


eva hot

Postări Recomandate

  • Oras:satu mare
  • Oras:satu mare

Sunt o fata rafinata,discreta,pasionala atenta la dorintele voastre.Dupa o zi obositoare merita sa va relaxati in compania mea fara graba…ofer masaj erotic si de relaxare cu uleiuri parfumate sex oral normal….. 69 si alte fantezii la mine sau la tine.poze reale 100% ma pot deplasa si la tine sau la hotel si pentru cupluri

post-181028-0-79590300-1525375943_thumb.jpeg

post-181028-0-00605600-1525375975_thumb.jpg

post-181028-0-74018900-1525376011_thumb.jpg

post-181028-0-33494600-1525376046_thumb.jpeg

Link spre comentariu
  • Oras:oradea si tot ardealu
  • Oras:oradea si tot ardealu

E buna unguroaica fratilor nu o ratati ca merita...... Sa va spun cum a decurs vizita mea la eva.

 Eram in trecere prin oras asa ca ma hotarasc sa caut ceva de ale pulii. Sun la eva care imi raspunde foarte calduros si placut imi comunica tarifele si serviciile 300 lei/ h ON, NP, AP. Accept si o iau spre adresa indicata (un bloc nou intr-o zona de case).Urc la ultimul etaj unde ma astepta o dameza trecuta de prima tinerete dar care arata mai bn ca multe de 25 de ani. Ma pofteste inauntru, ma serveste cu o apa dupa care cer voie la o igienizare si in dormitor. Trecem in dormitor unde incepem cu on ON de nota 10, un 69 ( o pasarica fina si fara nici un fel de miros). Dupa OP o rog sa trecem la AP unde sincer pt mine a excelat. E destul de stramta si ii si place la nebunie. Dupa ce am finalizat in fundul obraznic ma duc ma igienizez, fumez o tigara ( din tigarile ei eu le uitasem in masina) si mergem in camera de actiune unde stam putin de vorba si trecem la actul 2 OP si NP. Per total o experienta de nota 10. Eu zic ca merita sa fie in top la Satu Mare.

Link spre comentariu
  • Oras:satu mare
  • Oras:satu mare

Va multumesc tuturor pentru aprecieri sant si voi fi mereu speciala pentru voi revin cu placere la voi in oras pentru doar doua zile dupa am sa lipsesc o perioada mai lunga de maine ma gasiti in locatia mea cu dorinta de a te simpti bine alaturi de mine ofer igena maxima si discretie 0752671336

Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

... Te așteptam cu drag neapărat sa te pui an publicitatea

________

Ai folosit de prea multe ori "an" în loc de "în" , de prea multe ori pentru a fi o greșeală, asa că am zis sa iti dau o mână de ajutor

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...