Sari la conținut

UNGUROAICA in satu mare pentru momente unice barbatilor generosi doar pentru cateva zile ...


eva hot

Postări Recomandate

  • Oras:Baia Mare
  • Oras:Baia Mare

Stiti cum e asta? Ca vecina de deasupra care trage dintr-o tigare si-si suge dintii.

Fata e profesionista da nu-si merita banii. Cere 150 pe finalizare. Cu 80-100 ar fi mai de acasa. Eu zic ca nu merita, dar daca vreti sa vedeti mereti si cotizati.

Link spre comentariu
  • Oras:Satu Mare
  • Oras:Satu Mare

anul trecut eram pe la ea si inca nu avea probleme de genu. ma refer cu tic nervos sau cu dinti, din potriva am avut o experienta pozitiva . cine stie poate ii deranjaza ca vin alegerile locale :D

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0740502153
  • Oras:Satu Mare
  • Telefon: 0740502153
  • Oras:Satu Mare

Buna,as dori sa va intreb daca domnisoara aceasta presteaza astazi? Daca imi puteti da detalii de pret? Mi se pare tare interesanta.

 

Sa stii ca domnisoara nu are secretare, ..ce-ar fi sa o suni direct pe ea si iti va spune mai sigur ce doresti sa afli ! 

Link spre comentariu
Reputație: 16361
  • Oras:Sfantu Gheorghe (CV)
  • Oras:Sfantu Gheorghe (CV)

La Baia Mare a aparut un anunt cu unul din numerele folosite de domnisoara asta.. doar ca e bruneta ceea care detine numarul

Link spre comentariu
  • Oras:Cluj Napoca
  • Oras:Cluj Napoca

Am vizitat-o pe "unguroaica fierbinte" saptamana trecuta, si am vazut ca inca mai are anunt valabil pe publi24. Femeia este o milf, amabila, m-a primit la pensiune, m-a servit cu apa, dus, prosop, atitudine pro client. Actiunea a debutat cu op executat schimbari de ritm si dirty talkpe urma am continuat cu np misionar dupa care schimbat pozitia la doggy, pozitie in care am si finalizat. 

note:

Locatia - pensiune, dus- ok, 

Modalitatea de contact-  0743935342 

op- 8, schimbari de ritm, dirty talk,

normal- 8, accepta diferite pozitii, nu comenteaza, da contre, participa activ la actiune.. 

cadou - 150 o finalizare.

Recomand.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:satu mare
  • Oras:satu mare

BUNA   va multumesc tuturor pentru cuvintele frumoase.revin cu mare placere in satu mare pentru ca mereu am intalnit oameni daraguti si cu bun simpt,va astept in continuare la mine sa petrecem clipe de ne uitat in apartamentul meu pe care il detin.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...