Sari la conținut

Postări Recomandate

Vizitator costy
Reputație: 0

hi eu sunt palalila ... sunt corespondent la radio erevan .....asa .... deci la fire sunt imprevizibil, nebunatic, haios, binedispus de fel ... binedispun si eu pe altii ........ la corp sunt grasan .... daca ma placi .... ma placi asa cum sunt .... pe moment ............. am ochii frumosi, priviri patimase, buze senzuale, sarut intens, in materie de sex sunt ca focul ori ca gheata, am voce catifelata, probabil ca am rupt inimi ..... la fete ... si unele dintre ele mi-au frant si ele inima ... vinzi - cumperi - negustor te numesti - in viata am trecut prin bune si rele .... dar tot la birou lucrez de la 19 ani ... asta e viata frumoasa cu bucurii si suparari ...........apropo daca imi dai minus - sa nu ai noroc in dragoste, daca postezi comentarii urate la profilul meu - sa te caute fiscul acasa ... daca imi raspunzi la mesajul meu cu un mesaj urat ...... sa nu ai noroc la bani ............ in shimb daca imi dai un plusic, un comentariu pozitiv ori un raspuns placut la mesajul meu - sa ai noroc in dragoste, noroc in viata, in dragoste, de bani, sanatate, impliniri profesionale si spirituale.DACA DIN INTAMPLARE VREI SA MA CUNOSTI !? ..... EU ITI SPUN - CA ID-UL MEU DE YAHOO MESSENGER - ESTE AFISAT LA PROFIL ............. PENTRU INCEPUT PREFER SA SOCIALIZAM .. .SA NE CUNOASTEM MAI BINE PE MESS ...........TE TUCA AL TAU CORESPONDENT RESPONSABIL CU NEBUNIILE - PALALILA - DE LA RADIO EREVAN.sunt un cupidon, un dracusor cu cornite si coditaaa ... cu aripi de ingeras .............. deci ori fugi de mine ... ori te molipsesti de mine ... si nu o sa ma uiti toata viata .. sunt ca o aventura de dragoste intr-o noapte de vara ..................pe care nu o uiti niciodata ....

Link spre comentariu

mi-ar place sa te cunosc si tin sa iti zic chiar de la inceput k imi plac aventurile , asta asa pt tn k sa nu iti pierzi timpul cu mn.te intrebi dc nu am poza la profil?e simplu pt k nu vreu sa stie cei cunoscuti k acesta este contul meu, dar dak te intereseaza vb si iti trimit.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...