Sari la conținut

Gina 22 de ani 0758956966 fost: 0746694417 ,0747596714


rrrazvan

Postări Recomandate

http://www.oradea.net/anunturi/cel-mai-de-lux-oral-in-oradea-anunturi-gratuite-494598.html

cel mai de lux oral in oradea

Descriere
ofer mangaieri tandre clipe de neuitat intr-un ambient intim si cura pentru domni intereati si generosi

    Detalii generale Adaugat de geta23 - Offline Contact online Trimite Mesaj Privat Sex Fata Din localitatea oradea Varsta 25 Zodia Berbec Inaltime 1.67 Greutate 56 Culoarea ochilor negri Culoarea parului bruneta Fumator Da Ocupatia studenta Interes financiar Judet Bihor Localitate / Oras oradea Contact Telefon / Mobil 0747829248

post-46074-0-12210100-1407588259_thumb.jpgpost-46074-0-28537000-1407588260_thumb.jpg

sa imi fie cu iertare daca cumva nu e ea. dar eu zic ca e fata din acest topic semnul de nastere de pe bucuta plus abordarea cu oralul pe mine si inaltimea m-au convins

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Vest
  • Oras:Vest

+ patura (modelul) :)


http://www.oradea.net/anunturi/cel-mai-de-lux-oral-in-oradea-anunturi-gratuite-494598.html

cel mai de lux oral in oradea

Descriere
ofer mangaieri tandre clipe de neuitat intr-un ambient intim si cura pentru domni intereati si generosi

    Detalii generale Adaugat de geta23 - Offline Contact online Trimite Mesaj Privat Sex Fata Din localitatea oradea Varsta 25 Zodia Berbec Inaltime 1.67 Greutate 56 Culoarea ochilor negri Culoarea parului bruneta Fumator Da Ocupatia studenta Interes financiar Judet Bihor Localitate / Oras oradea Contact Telefon / Mobil 0747829248

attachicon.gif494598_1241dZx1LIAjnozK.jpgattachicon.gif494598_1257AUJbcCXq7gwa.jpg

sa imi fie cu iertare daca cumva nu e ea. dar eu zic ca e fata din acest topic semnul de nastere de pe bucuta plus abordarea cu oralul pe mine si inaltimea m-au convins

Link spre comentariu
  • Oras:oradea
  • Oras:oradea

Am fost si eu la gina cea mai solida .

La pensiunea magic sa petrecut toata treaba.

Prima data am sunat si am mers la pensiune resun si tzeapa , next day sunat din nou ,de data asta am intrat la ea...

A inceput un oral bun si am trecut la capra direct de unde a venit un miros care ma facut sa ma termin in secunda 2 .

imbracat si dus am fost.

halat-100 lei

oral :9

normal: 3

  • Like 5
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...