Sari la conținut

Monica , zona Zepter, 300 ron/ora


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Bună. Eu sunt Monica, am 35 ani, 172 cm ( cred ca m-am oprit la înălțimea de 170 cm, că deh, o dată cu varsta scad, sau cad, toate alea :) ) , 60 kg (pe bune), sâni cupa nr. 75 B :) nici prea prea, nici foarte foarte, toate-s la locul lor!

Pot afirma că sunt o tipa, duduie, don'șoară super de treabă.

Sunt super de treabă pentru că nu-s măritată, altfel aș fi moartea pasiunii :)

 

Am ceva timp în ale curveliselii așa că stiu ce vreau, cam stiu ce vrei, nu-mi place mecanizarea la locul de muncă :P și nici nu am o "lista" de chestii pe care le fac, în schimb am o listă de chestii pe care nu le fac.

Lista de chestii pe care nu le fac :) :

-sex neprotejat, nici oral si nici normal. Consider că prevenția este mai bună decât orice. As putea să mint că fac oralul neprotejat pentru că oricum nu vei sti cand il pun :) , dar nu este fair-play.

-sex anal- încă nu am reusit să-mi descopăr în profunzime partea asta așa că nu pot oferi ceea ce nu am testat eu întâi :)

 

GFE tine întotdeauna de partener, mă pot mula pe dorințele tale dar "dragoste" cu forța nu se poate :)

Dacă vrei doar să fuți eu nu sunt persoana potrivită, cu mine este un pic mai mult de atât :*

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:București
  • Oras:București

Bună. Eu sunt Monica, am 35 ani, 172 cm ( cred ca m-am oprit la înălțimea de 170 cm, că deh, o dată cu varsta scad, sau cad, toate alea :) ) , 60 kg (pe bune), sâni cupa nr. 75 B :) nici prea prea, nici foarte foarte, toate-s la locul lor!

Pot afirma că sunt o tipa, duduie, don'șoară super de treabă.

Sunt super de treabă pentru că nu-s măritată, altfel aș fi moartea pasiunii :)

 

 

 

Am ceva timp în ale curveliselii așa că stiu ce vreau, cam stiu ce vrei, nu-mi place mecanizarea la locul de muncă :P și nici nu am o "lista" de chestii pe care le fac, în schimb am o listă de chestii pe care nu le fac.

Lista de chestii pe care nu le fac :) :

-sex neprotejat, nici oral si nici normal. Consider că prevenția este mai bună decât orice. As putea să mint că fac oralul neprotejat pentru că oricum nu vei sti cand il pun :) , dar nu este fair-play.

-sex anal- încă nu am reusit să-mi descopăr în profunzime partea asta așa că nu pot oferi ceea ce nu am testat eu întâi :)

 

GFE tine întotdeauna de partener, mă pot mula pe dorințele tale dar "dragoste" cu forța nu se poate :)

Dacă vrei doar să fuți eu nu sunt persoana potrivită, cu mine este un pic mai mult de atât :*

Atitudinea ta , plina de viață și de energie debordantă plus punerea căciuliței cu gura , cu tehnica sunt într-adevăr niste atuuri de necontestat. Ești mai sportivă dar asta ești tu.De neuitat experiențele cu tine. Monica rules și după o aventura cu ea , nu mai faci sex ci de la dragoste in sus , oh , yeah !

  • Like 4
  • Minus 5
Link spre comentariu
  • Oras:Bucale
  • Oras:Bucale

Bunaexact. Cadoul pentru o ora in compania mea este de 300 lei iar varianta de o ora este singura optiune valabila

Alta postare:

":

- INCALL:

- 200 ron (30 min)

- 300 ron (60 min)

- 450 ron (90 min)

- 550 ron (120 min)"

Te cam contrazici!!!

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

SERVICII:

- SEX:

- SEX normal protejat (durex normal sex :) )

- SEX oral cu deep throat în funcție de dimensiune ( blowjob with deep through- depends on the size)

 

-FANTEZII:

- GFE (Girlfriend experience)

- 69 (69 pose)

- COB (cum on body)

- Streaptease ( Strip off my clothes to music)

 

-DIVERSE:

- Dominare ușoară (Light domination)

- Masturbare cu jucării ( Masturbation with toys)

 

PREȚURI:

- 200 ron (30 min)

- 300 ron (60 min)

- 450 ron (90 min)

- 550 ron (120 min)

Locația se află în zona Unirii :*

  • Like 2
Link spre comentariu

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...