Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Oras:worldwide
  • Oras:worldwide

mood: nu am decis inca pe care din multiplele personalitati sa o numesc principala
ce vad in fata ochilor  sunt peretii care danseaza in spate, desi ma uit fix in monitor, deh mereu sunt atenta la detaliii

song my heart will go on
timp nu stiu ca daca ma uit la ceas vad doar limbi
uppers valeriana sper sa nu ma excit tare
downers haters make me so sooo sad :( :( :((( wanna slit my wrist open :(:( slah , shalsh, pardon taiat, taiat wanna make them love me :(((((
telul zilei sa fac cel putin 10 personae sa se simta intoxicate dupa ce ma citesc hihihi shhh
 
am ajuns acasa si ma simt f  spasita. Doamne am zis odata, am zis de doua ori, am zis de 10 k ori!!!! degeaba ma pedespsesti cu o mahmureala din care probabil  nu imi revin o sapt daca nu voiai sa beau nu trebuia sa permiti alcoolu pe terra si sa ma lasi in compania persoanelor care imi sunt dragi ca stii ca-s usor de prostit in asemenea cazuri.
 
m a cules de pe aeroport un prieten care mi-a adus ibuprofen desi am uitat sa ii cer. could i love him more?  am ajuns acas . mi-am bagat pula in submisivi si le ignor mailuri skype nu deschid. ha ha ce domina cruda si curvulita. am dat click pe forum am fugit pana la baie m,-am intors numai mergea netu. voiam sa plang oare este posibil ca cei de la net sa fii citit forumu si sa fi aflat de dependenta mea de net si sa ma futa taindu l. :(((((((((((  
 
 
ahh am scos mufa din greseala. hmmm bine ca mi-am dat seama inainte sa fac un gest violent si sa imi taui venele sau arunc pc u pe geam. Goood thank you for giving me internet lool sunt asa de dependenta. ca o sa imi doresc de ziua mea mai mult internet. sau ceva similar.
 
Ne auzim curand, am netttt sunt fericta, merg sa navighez ca intr-un recif, oh vai oh vai
 
Link spre comentariu
  • Oras:worldwide
  • Oras:worldwide

cand bei......

trebuie sa fii ceva mai specific :))))  c in ult 3 zile nu imi amintesc nici eu nici vreo zece oameni langa mine cam exact ce am baut :)))) fai in sus e pamflet, e gen eu fac misto de mine, fiecare cu suzeta lui acu......

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

trebuie sa fii ceva mai specific :))))  c in ult 3 zile nu imi amintesc nici eu nici vreo zece oameni langa mine cam exact ce am baut :)))) fai in sus e pamflet, e gen eu fac misto de mine, fiecare cu suzeta lui acu......

Welcome Back ! :bye  Da' cam scurta vacanta ! :(

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

 

mood: nu am decis inca pe care din multiplele personalitati sa o numesc principala

ce vad in fata ochilor  sunt peretii care danseaza in spate, desi ma uit fix in monitor, deh mereu sunt atenta la detaliii

song my heart will go on
timp nu stiu ca daca ma uit la ceas vad doar limbi
uppers valeriana sper sa nu ma excit tare
downers haters make me so sooo sad :( :( :((( wanna slit my wrist open :(:( slah , shalsh, pardon taiat, taiat wanna make them love me :(((((
telul zilei sa fac cel putin 10 personae sa se simta intoxicate dupa ce ma citesc hihihi shhh
 
am ajuns acasa si ma simt f  spasita. Doamne am zis odata, am zis de doua ori, am zis de 10 k ori!!!! degeaba ma pedespsesti cu o mahmureala din care probabil  nu imi revin o sapt daca nu voiai sa beau nu trebuia sa permiti alcoolu pe terra si sa ma lasi in compania persoanelor care imi sunt dragi ca stii ca-s usor de prostit in asemenea cazuri.
 
m a cules de pe aeroport un prieten care mi-a adus ibuprofen desi am uitat sa ii cer. could i love him more?  am ajuns acas . mi-am bagat pula in submisivi si le ignor mailuri skype nu deschid. ha ha ce domina cruda si curvulita. am dat click pe forum am fugit pana la baie m,-am intors numai mergea netu. voiam sa plang oare este posibil ca cei de la net sa fii citit forumu si sa fi aflat de dependenta mea de net si sa ma futa taindu l. :(((((((((((  
 
 
ahh am scos mufa din greseala. hmmm bine ca mi-am dat seama inainte sa fac un gest violent si sa imi taui venele sau arunc pc u pe geam. Goood thank you for giving me internet lool sunt asa de dependenta. ca o sa imi doresc de ziua mea mai mult internet. sau ceva similar.
 
Ne auzim curand, am netttt sunt fericta, merg sa navighez ca intr-un recif, oh vai oh vai

 Ce am înțeles eu din ... povestea asta? Am înțeles că n-ai oairles!

Aaaa... să nu uit! Se scrie fucsia.  :laugh2

Bine ai revenit, nu m-am mai chinuit de câteva zile citind pe aici.  :laugh2  :laugh2  :laugh2

Link spre comentariu
  • Oras:worldwide
  • Oras:worldwide

:)))) mersi cred dar nu plecata am alte preocupari . am scris  la intoarcere intre 3-5 min asta ...ma rog primu post :)))

 

 

Ba da tu cand te apuci de scris, scrii. Cred ca ai avut niste mancarimi la degete zilele astea cat ai lipsit !!!

Link spre comentariu
  • Oras:worldwide
  • Oras:worldwide

io beau decat sifon ca vinu sa terminat si mia zis un preten ca daca bei sifon si te uiti intrun punct fix tembeti ca la palinca

sa spui daca se intampka asa

 

 

felicitari de obicei imi bagai sunete mai moi mai putin strigaturi..... zici ca il ia cineva pe salam in pula direct cu pensata.... totusi dedicatie noua si apropae nu m-a indobitocit strigatura lu liviu sau a cui darq de zici ca-s amazone si eu in locu si secolu gresit. sa te pup in botu ala felin mai pe scurt asa

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

mood: nu am decis inca pe care din multiplele personalitati sa o numesc principala

ce vad in fata ochilor sunt peretii care danseaza in spate, desi ma uit fix in monitor, deh mereu sunt atenta la detaliii

song my heart will go on

timp nu stiu ca daca ma uit la ceas vad doar limbi

uppers valeriana sper sa nu ma excit tare

downers haters make me so sooo sad :( :( :((( wanna slit my wrist open :(:( slah , shalsh, pardon taiat, taiat wanna make them love me :(((((

telul zilei sa fac cel putin 10 personae sa se simta intoxicate dupa ce ma citesc hihihi shhh

am ajuns acasa si ma simt f spasita. Doamne am zis odata, am zis de doua ori, am zis de 10 k ori!!!! degeaba ma pedespsesti cu o mahmureala din care probabil nu imi revin o sapt daca nu voiai sa beau nu trebuia sa permiti alcoolu pe terra si sa ma lasi in compania persoanelor care imi sunt dragi ca stii ca-s usor de prostit in asemenea cazuri.

m a cules de pe aeroport un prieten care mi-a adus ibuprofen desi am uitat sa ii cer. could i love him more? am ajuns acas . mi-am bagat pula in submisivi si le ignor mailuri skype nu deschid. ha ha ce domina cruda si curvulita. am dat click pe forum am fugit pana la baie m,-am intors numai mergea netu. voiam sa plang oare este posibil ca cei de la net sa fii citit forumu si sa fi aflat de dependenta mea de net si sa ma futa taindu l. :(((((((((((

 

ahh am scos mufa din greseala. hmmm bine ca mi-am dat seama inainte sa fac un gest violent si sa imi taui venele sau arunc pc u pe geam. Goood thank you for giving me internet lool sunt asa de dependenta. ca o sa imi doresc de ziua mea mai mult internet. sau ceva similar.

Ne auzim curand, am netttt sunt fericta, merg sa navighez ca intr-un recif, oh vai oh vai

Ai mancat,baut stricat!!!!???
Link spre comentariu

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...