Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Salutare tare la toti,

 

Dupa cum mi-am promis, am revenit Duminica la Betty cu mare entuziasm si dor de delectare.

 

Am apreciat ca a facut un efort pentru a ma primi ceva mai devreme decat este ea obisnuita si dupa ce ne-am igienizat, ca apreciere i-am facut un mini masaj ca sa starnim lucrurile, apoi ea s-a revansat cu un :masaje urmat natural de unul "la baza si centru" si a continuat cu un  :felatie mai mult decat dinamizator...

Atata de dinamizator incat am sarit pe ea plin de elan creator si... da-i... :doggystyle drumul la actiune.

 

Din nou mi-a placut ca am regasit aceeasi pasarica stramta, calda, primitoare, si ca este deschisa la experiente si posturi diferite fara ezitare si (cred ca) unele chiar i-au placut si ei... (sper sa nu ma "imbat cu apa rece" - poate imi confirma ea asta?!)

 

O s-o intreb cu prima ocazie (vizita) care sunt acelea, pentru a le exersa ... stiti voi: "Exercitiul il face pe maestru" 

 

La finalul celor cu putin peste 60 min (fara reprosuri de depasire a timpului) eram amandoi  :sweaty (poate din cauza caldurii de afara?!?), asa ca am mers rapid la dus.

 

Si acum notele:

 

Locatie: aceeasi ca data trecuta, curata, ingrijita, cu tot ce ai nevoie: 9.5

Oral prot: 8.5 - 9.00 este cu siguranta pe calea cea Bunaaa...

Normal prot: 9.00 - 9.5 chiar se straduieste si e deschisa la "noutati" si are dom'le pasarica aia...o splendoare...

Masaj: 8.00 - 8.5 (poate recapitulam impreuna din nou punctele de presopunctura "speciale")

 

Halat: 250 

 

Concluzie:

 

O recomand cu caldura si va doresc la toti "momente cel putin la fel de satisfacatoare ca ale mele" avute in timpul vizitei la Betty. :hooray

 

 

"Sa fim TARI in... TOATE!!!"

  • Like 8
Link spre comentariu

Acest topic este un dezastru. O bataie de joc.

99% sunt discutii sterile. Balasat care te face sa pierzi timpul aiurea.

Descopar pe acest forum din ce in ce mai multi cretini care nu au o viata personala si fut timpul altora scriind numai tampenii.

Am incercat sa gasesc o recenzie, am rasfoit zeci de pagini, nimic, doar laba trista.

 

Am vizitat-o pe Betty ieri si am fost incantat.

Pe tocuri e foarte un inalta, un cap peste mine si am 1.74.

La corp arata super, sanii mari, putin lasati dar destul de tari, ai pe ce pune mana. Bine bronzata si ingrijita. Per total i-as da nota 9. La fata as zice intre 7 si 8, aici e vorba de gusturi.

Una peste alta e o tipa super ingrijita, inalta, cu corp numai bun de calarit.

Baia curata, multitudine de geluri de dus, prosop curat si papuci. Apartamentul pozitionat putin ciudat.

Locatie: 9 – este ok. 
Aspect corp: 9 - inalta, sani mari, carne tare, fund frumos;

Aspect fata: 7-8 – gusturile nu se discuta. Fardata pe tocuri iti rupi gatul dupa ea daca o vezi pe strada.
Igiena: 9 - totul curat, epilata complet, fără nicio urmă de miros, am dat 9 ca nu am vazut-o facand dus dar era foarte fresh.
Oral: 9.5 – protejat la cererea mea.
Normal: 10 - strâmtă, participă la acțiune, nu comentează la poziții. 
GFE: 10 – este ok din toate punctele de vedere, poti discuta cu ea orice, este o persoana deschisa si placuta.

La 150 lei finalizarea, raportul prêt/calitate este clar supraunitar. De revenit!

  • Like 8
Link spre comentariu
  • Telefon: fantoma de la opera .ro
  • Oras:Germany~Belgium-France
  • Telefon: fantoma de la opera .ro
  • Oras:Germany~Belgium-France

Bettyna e acel ceva care il vrei si il vrei si il vrei .... si nu te mai saturi ...:* muah  :kiss3  :hug1

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

 

Salut

 

Am fost si eu azi la betty si pot spune ca a fost o experienta placuta.

Programare tel respectata de ambele parti, locatie foarte ok, ma servit cu un suc si dupa dus la treaba.

 

Oralul bun , umed, priviri provocatoare, lins pe oo.

Normalul si el bun. Am testat o singura pozitie si anume pe la spate, iar privelistea ma terminat la propriu nu am mai apucat sa schimbam in alta pozitie, finalizarea fiind corporala.

 

Note

 

Locatie 9 curat, gel de dus, prosop etc

Aspect 8.5 parerea mea

Oral 8

Normal 8

Atitudine 9

 

Am platit 200/fin.

Recomand.

 

Spor.

  • Like 8
Link spre comentariu

Vizitat Betty datorită săniilor și a înălțimi , îmi plac femeile mai înalte ca mine și cu sânii mari.

Pe scurt , este drăguța arată foarte bine se vede a ca se întreține ca femeie , corp tonifiat , manechiura și pedichiura impecabile . Nota -10

A început cu un oral aproape Deep , protejat la cererea mea, -nota 9

Normal nu a comentat la poziții -nota 9

Locația cu tot ce trebuie , gelurii de dus , prosoape curate -nota 10

Achitat 300 RON la început din propria inițiativa .

De revenit DA !

  • Like 3
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...