Sari la conținut

Postări Recomandate

Vizitator tony.antonyo12
Reputație: 0

am fost si eu la betty acum vreo 2 saptamani .face un footjob de te innebuneste:x abia astept sa revin.pacat ca nu am avut curajul sa o intreb daca pot sa fac niste poze in momentul acela.

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Acum vro 3 luni am fost si Eu la Tipa cum nr. de telefon din trend....din ce vad mai sus are diferite poze in care alterneaza poze cu Ea si poze care par a fi alte tipe...in ultimele 4 poze postate 3 par ale Ei una este alcineva.....Ok locatia nu o mai stiu exact dar stiu ca este un bloc in care la etajul 5 sau 6 are un rind de apartamente garsoniere tip hotel deci un culoar cu cu usi doar pe partea dreapta...cam 5-6  pe acest culoar...Contact prin telefon amabila si dezinvolta. Ajuns in locatie ...adecvata pentru ,,zbenguiala,, parca intr-un colt sus ceva care pare ca o camera din acelea de supraveghere.....e doar o parere nu sunt sigur....Tipa ca aspect bruneta inalta parul lung...fund ca in poze...sini nr.3 piele maslinie ...la fata privire iscoditoare...zimbet larg....sigura pe Ea. Optez pentru o ora....Merg la baie primesc papuci...prosop adecvat mare si pufos...geluri si sapun la discretie...deci baie organizata...Vin de la baie....tipa merge si ea la dus...in timpul beau un pepsi la cutie adus de mine...Apare si tipa dupa citeva minute in prosop....ma invita sa ma organizez adecvat pe pat si incepe un oral neprotejat  avind in vedere si parti-le adiacente ....solicit sa vin deasupra la modul in genunchi in pat Ea la orizontal se ocupa la oral Eu asfel aveam acces la sini si pasarica cu mina...Asfel am rezista eroic cit am putut sa-mi dau drumul cit mai tirziu.....alterna la modul ba o baga toata incet cu miscari lente...iar apoi cu ritm rapid doar maxim jumatate iar cu o mina care era calda ma masa usor ,,zaralele,, am terminat eroic cu finalizare orala...( nu cred ca face facial )....mers la baie inca un dus de rigoare din partea mea ...a mers si tipa la baie separat...reinprospatat...solicit putin masaj de relaxare...tipa este de acord imi face 10 minute atit am dorit ...

pentru refacerea ,,moralului,, ma intorc relaxat incepe sa mi-o frece usor cu mina pentru incalzire si incepe iar sa -mi faca oral ...rapid se intareste

imi pune prezervativul si la solicitarea mea o iau pe la spate ...are fund si picioare adecvate ai pe sa pui mina ...se onduieste usor si intra rapid in ritmul impus de mine ....geme usor nu stiu daca de placere sau impresia artistica...dar e bine si in citeva minute ma da gata finalizez....imi scoate profesionist prezervativul si ma sterge cu servetel umed in zona intima...merg iar la dus ...ma imbrac rapid cred ca am depasit ora cu 7-8 minute dar tipa nu ma grabit.Un aspect era singura in locatie vorbeste mult parca te trage de limba....

 

Locatie 8

Aspect tipa 8....sini putin lasati.....

Oral neprotejat cu finalizare +8 ( 9 este combinat finalizare fata+gura iar 10 cu inghitire ) este o evaluare personala

Normal protejat        8  

Cadoul  300 ron/2 finalizari/ora

 

Nu stiu cum s-a comporta cu alti...dar per asamblu  merita bifata....

  • Like 2
Link spre comentariu

Hi friends,

I visited Bettyblue last night and it was an amazing expirience.

I was very sceptic before I arrived, but my concerns disappeared once a beautiful girl (half naked) opened the door.

With a big charming smile on her face she showed me her bedroom for a most pleasant full hour.

She was so kind, sweet and gentle. It felt like a GFE. She calmed me with her sweet voice and touch, knew exactly what to do and when to do it. She didn't urged me or let me feel unwanted for a second. On the contrary, I was the one who felt fulfilled and ended the session.

She is very smart, speaks very good English and fun to talk with.

Guys, trust me, don't think twice. The best value for your money. you won't be disappointed...

  • Like 3
  • Minus 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...