Sari la conținut

Vladizinho si restul lumii!


Vizitator

Postări Recomandate

  • Oras:UK
  • Oras:UK

Picoane...de dat cu pula. Dar ai grija ca daca ti-o prinde Masturbel...nu o mai vezi inapoi. Omu s-a apucat de masurat puli,iar pe cele ale dusmanilor sai chiar le si colectioneaza :))

 

Tu realizezi cat de prost esti? Nu prea gandesti afirmatiile, crezand ca tot ce contine cuvinte vulgare, este o jignire adusa celui la care faci referire. Eu zic sa cugeti asupra afirmatiei tale si sa vezi care iese in pierdere.

 

 

Dau cu refresh-u. Astept replica (originala) a lui Vlad la ce a spus Picon.

@Vlad, in engleza!

 

Nu vad necesitatea unei replici. 

  • Like 1
  • Minus 3
Link spre comentariu
Vizitator stau de sase
Reputație: 0

Vezi ca ai dat mana cu persoana aia "inferioara" tie. Si mai aveai putin si te puneai si`n genunchi, rugandu`l sa nu mai jigneasca pe forum. La fel cum mai aveai putin si te jurai si pe ma`ta si pe tac`tu ca va cunoasteti de ani de zile, sa nu cumva sa`ti rupa fasu` ca inca nu ajunsesera "baietii" unde`i chemasei, sa te sustina. Deasemenea, desi eu nu consider ca daca fac oral unei fete ce`a avut alt partener, il pup p`ala`n "scula", nici daca o sarut... Daca tot vrei s`o luam asa, atunci stii care`i diferenta? Am lins eu unde`ai futut tu protejat... Dar tu ai lins unde`am futut eu neprotejat. Intelegi?

 

 

 

 

Daca nu consideri ca, "concurezi", la ce te lauzi ca ai futut ce eu ulterior am lins? Numai o persoana ce se considera`ntr`o competitie cu cineva, face asemenea afirmatii.

Daca era in engleza pricepeam si io. @Vlad, vrei sa spui ca ai futut fara preze?

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:UK
  • Oras:UK

Daca era in engleza pricepeam si io. @Vlad, vrei sa spui ca ai futut fara preze?

 

Doar asa imi place. Accept si protejat, daca partenera o cere, sau se apuca ea sa puna prezervativul. Nu cer eu neprotejat, cum fac altii. Dar prefer asa, nefiind in stare sa ma "bucur de moment". Pe toata durata, sunt mai concentrat asupra prezervativului. "S`a rupt? Nu. Parca mai e intreg... Daca ma misc mai tare, cred ca pocneste... Acum? Nu... Hmm... Da. Parca e inca intreg.". Cum dezbateam in alt topic, faza cu riscul... Eu sunt constient de el si`l consider acceptabil :D Daca e sa iau ceva... Atunci asta e. Eu consider ca orice lucru, daca e sa se intample, se va intampla, indiferent ce ai face. Reciproca fiind deasemenea valabila. Foarte putine "experiente" au avut loc protejat, in toata activitatea mea sexuala. O fi asta un subiect tabu pentru multi, dar nu ma intereseaza.

 

 

:)) vlad sa moara mami tau,cand dai limbi,respiri pe gura sau pe nas?

 

In functie de pozitie si de "tehnica" folosita. Se vroia a fi un atac?

  • Like 1
  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

Doar asa imi place. Accept si protejat, daca partenera o cere, sau se apuca ea sa puna prezervativul. Nu cer eu neprotejat, cum fac altii. Dar prefer asa, nefiind in stare sa ma "bucur de moment". Pe toata durata, sunt mai concentrat asupra prezervativului. "S`a rupt? Nu. Parca mai e intreg... Daca ma misc mai tare, cred ca pocneste... Acum? Nu... Hmm... Da. Parca e inca intreg.". Cum dezbateam in alt topic, faza cu riscul... Eu sunt constient de el si`l consider acceptabil :D Daca e sa iau ceva... Atunci asta e. Eu consider ca orice lucru, daca e sa se intample, se va intampla, indiferent ce ai face. Reciproca fiind deasemenea valabila. Foarte putine "experiente" au avut loc protejat, in toata activitatea mea sexuala. O fi asta un subiect tabu pentru multi, dar nu ma intereseaza.

 

 

 

In functie de pozitie si de "tehnica" folosita. Se vroia a fi un atac?

 

Ăsta e pericol public fraților! Vă dați seama ca Pulea Spătaru mai merge la Corina după ce i-a dat reatardatul ăsta limbi! :slap2

  • Like 4
  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Oras:UK
  • Oras:UK

Ăsta e pericol public fraților! Vă dați seama ca Pulea Spătaru mai merge la Corina după ce i-a dat reatardatul ăsta limbi! :slap2

 

Altul care nu realizeaza cat de prost e. Te pomenesti c`ai vrea sa`mi postez si eu analizele, precum domnisoarele... De cand i`am facut eu ultima oara oral Corinei si pana acum, ar fi plin forumul de bolnavi.  

  • Like 1
  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Oras:pretutindeni
  • Oras:pretutindeni

Altul care nu realizeaza cat de prost e. Te pomenesti c`ai vrea sa`mi postez si eu analizele, precum domnisoarele... De cand i`am facut eu ultima oara oral Corinei si pana acum, ar fi plin forumul de bolnavi.

Bă, fără şto...tu când faci, ce faci, sex oral sau dragoste-n gură???

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

Altul care nu realizeaza cat de prost e. Te pomenesti c`ai vrea sa`mi postez si eu analizele, precum domnisoarele... De cand i`am facut eu ultima oara oral Corinei si pana acum, ar fi plin forumul de bolnavi.  

 Nu bă retardatule, nu posta analizele că nu ai la ce să ți le facă, sânge-n tine nu ai, decât in fel de mehlem. :laugh2

Prostovane, nu poși face diferența între mișto și serios, este? D'aia s-au pișat toți pe tine! :laugh2  :laugh2  :laugh2

  • Like 4
  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri
#3023 icon_share.pngpicon

HIGHLANDER

  • Reputation:8945
  • Locatie:Satu' cu ministri

Posted Today, 02:53

A fost odată, o dată

Ca nicio dată,

A fost o dată un homuncul

Urât, hidos, ca un furuncul,

Ce fute la 3 ani o dată

Pentru că pula îi e dată

Pentru labă, nu și fată.

Cu școala a făcut-o lată,

Cu sportul ca cam dat-o-n baltă,

Mintea-i e încețoșată

Tot mereu e pus pe ceartă

Masturbele, dute-o dată!

 

P.S. Cedez drepturile de autor unuia dintre cei ce se tot plâng că fetele au tarife mari. Alege tu unul.

 
  • Like 5
  • Minus 2
Link spre comentariu

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...