Sari la conținut

Gentlemen4hire


Vizitator letsdocrazythings

Postări Recomandate


Vizitator letsdocrazythings
Reputație: 0

Salut, ma numesc Adrian in varsta de 25 de ani (straight) daca iti doresti o ora, o noapte, sau doar o intalnire romantica la restaurantul preferat imi place sa cred ca eu sunt persoana potrivita pentru tine, stiu ce inseamna sa fii ignorat, neiubit, refuzat, s.a.m.d.De aceea voi incerca sa iti ofer tot ce nu ai, ce ai pierdut si simti nevoia de a avea din nou, chiar daca pe o perioada scurta de timp. Nu totul se rezuma la sex, voi avea grija sa te fac sa te simti cea mai frumoasa femeie.Sunt open mind, putem incerca orice fantezie nu ti-ai indeplinit-o pana acum.

 

Inaltime: 1,87

Par: Scurt, Brunet

Ochi: Caprui

Corp: Atletic

Greutate: 80kg

Cm Penis : 18

 

Locatia va fi la hotel sau la dumneavoastra.

 

In legatura cu pretul, discutam in privat, in functie de dorintele dumneavoastra pretul difera.

 

Date de contact: Y!M: [email protected] ; 0733344358 (nu raspund la numere private)

 

Programul: Flexibil, in functie de cum ne permite timpul stabilim o ora, disponibil pe tot parcursul saptamanii.

 

 

Multumesc pentru timpul acordat citirii acestui anunt! Orice feedback pozitiv, negativ este binevenit, nu incerc sa fac cariera din asta,doar o experienta interesanta.

 

 

 

 

post-101590-0-39276400-1445449506_thumb.jpg

post-101590-0-07821600-1445449518_thumb.jpg

Link spre comentariu
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...