Sari la conținut

NEW!!! 0743642682 Katy, 18 ani, (OP/ON,NP,masaj senzual) 80 lei 30 min, 200 lei ora (oral protejat); 150 lei 30 min, 250 lei ora (oral neprotejat)


Vizitator cat woman

Postări Recomandate

  • Oras:ROMÂNIA
  • Oras:ROMÂNIA

Va salut dragi colegi!

 

Am trecut si eu pe la domnisoara Katy! Am sunat si mi-a raspuns prompt, foarte explicita la detalii si am hotarat de comun acord sa ne vedem. Odata ajuns in locatie, mi-a dat sentimentul de putin fast-fuck, de vina sa fie poate si faptul ca i-am spus ca stau o singura finalizare! M-a intrebat cum vreau oralul, i-am spus ca protejat, si imi zice sa ii dau banii. Ii inmanez 100 lei pentru o fin,scoate un prezervativ si incepe un oral,destul de "sters" dupa parerea, n-am stat prea mult la oral si am pus-o capra si in cateva minute eram gata! Am mers la baie pt igienizare si dus am fost. O recomand pentru o descarcare sau pentru o experienta in plus.

 

Locatie: 7(foarte usor de ajuns, dar prea intuneric datorita draperiilor si multa mizerie in baie)

 

Aspect: 8,5.

 

Oral: 7,5(fara atentii la bijuterii si fara mari artificii)

 

Normal: 9(e buna tare la pasarica, priveliste frumoasa cand sta capra, dar fara contre sau ceva ditry talk)

 

Cadou: 100 ron(o finalizare oral protejat/normal protejat).

 

Va salut!

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Nu stiu cum se comporta Katy inainte cu clientii , dar as vrea sa mentionez faptul ca ma cam grabit . Dupa 15 minute de pompat imi spune deja sa imi aleg o pozitie in care sa mi dau drumu.

Cand am vrut sa o sarut pe sani efectiv isi tragea pieptul inapoi.

FK nu stiu

Din punctul meu de vedere katy inca este la top datorita comportamentului ei din urma cu ani de zile .

Sincer merge pe fast fuck si nu cred ca ar mai fi trebuit sa fie la top.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...