Sari la conținut

Niky xxx 0724060848 o femeie educata


Postări Recomandate

  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

O experienta anosta!

 

Si mai mult ce as mai putea spune? In afara de ochii ei simpatici si de sanii frumosi si fermi, altceva nu pot spune decat... fast fuck (chiar m-a prevenit cand a venit complet dezbracata din sufragerie, ca am la dispozitie 20 de minute).

De raspuns la telefon a raspuns repede (era cam ora pranzului) si a avut rabdare sa ajung in 20 minute la ea. Locatia e cea stiuta - in spatele fostului EMag.

Notele - abia o salveaza de corigenta asa ca nu mai insir un tabel intreg de 4 si 5. Poate sa dau un 7 la aspectul d-rei si la dotarea baii.

 

Per ansamblu recomand doar pentru un fast-fast fuck.

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Si la mine a sarit peste partea cu spalatul. Sau s-o fi spalat inainte sa vin eu. Era un pic de umezeala pe gresia din baie in dreptul chiuvetei. Nu am sesizat oarece mirosuri pentru ca, prevenit fiind, m-am abtinut de la orice apropiere de tip bot-pasarica. 

 

Ca amanunt inainte de inceperea actiunii tipa mi-a spus ca in pachetul de baza intra si 69...

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:constanta
  • Oras:constanta

Eu la 1 an dupa ce terminasem scoala generala asta in iunie 2001 la ultimul meci pe care Farul la jucat cu Focsani in liga 2 inaintea barajului de promovare in pauza meciului am plecat cu un tovaras la scoala si nervos am spart chiuveta de la toaleta :)

Si dupa de a promovat, ai reparat-o la loc :))
Link spre comentariu

ba in pula mea asta activeaza, pozele sunt reale ? ca jur ca ma baga in boala.....

Da, sunt reale si am vazut ca are iar anunturi pe publi.

Nu stiu daca e ea sau sunt poze furate pentru ca nu a raspuns, dar daca iti zice ca are locatie pe langa fostu emag, ea trebuie sa fie.

Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Da, sunt reale si am vazut ca are iar anunturi pe publi.

Nu stiu daca e ea sau sunt poze furate pentru ca nu a raspuns, dar daca iti zice ca are locatie pe langa fostu emag, ea trebuie sa fie.

 

Hai ma ca poate so fi mutat de acolo. Sau poate nu. Statea undeva la parter, poze reale dar sunt profi, o cam avantajeaza putin. Parca in realitate e putin cu curu si bulanele mai mari. Cam tacuta, nimic special, doar in lipsa de altceva sa va duceti la ea

  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...