Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Am sunat-o , programat , ajuns. Domnisoara ,inalta,slabuta,sani mici,fund misto, suparata , plictisita , GFE inexistent :)  Oral neprotejat mecanic cu ochii inchisi , normal 2 pozitii ca altfel zicea ca o doare , finalizat cica in guritza ( de fapt in mana ) . per total o experienta nasoala. apropo, era si catelusul care nu m-a deranjat deloc. 
Locatie : 8 , apartament ok , aer conditionat , prosop , 
Aspect domnisoara : 7
Oral : 3
Normal protejat : 4
Anal : nu am facut , oricum a zis ca nu facea ca o am mare :D
Platit : 100 ron / finalizarea
Timp petrecut : 20-25 minute.
 
Concluzie : nu recomand. mai bine faceti o laba sau futeti o papusa gonflabila.  Slab, foarte slab. nu ma asteptam. 
  • Like 8
Link spre comentariu
  • Oras:.
  • Oras:.

O parere sincera si de la mine, pentru Ania, o fata care,,de ce sa nu recunosc, ma uit de mult timp la pozele postate de ea, inca dinainte sa fie la Top.

Imi placeau foarte mult si inca nu reusisem sa o cunosc, pana de curand, cand am avut ceva treaba prin Bucuresti si am decis sa o sun,,sa o vad si sa ne futem.

Din pacate, nu toate fetele care posteaza pe aici, snt ce trebuie si chiar daca pozele snt reale, inclusiv ale Aniei, le avantajeaza enorm de mult...in realitate, nu snt chiar asa si mai grav decat atat, au o atitudine indoielnica.

Am sunat.o pe Ania, undeva seara, la o ora tarzie, mi.a raspuns imediat si m.am programat la ea. Am ajuns in 30 min la apartamentul ei, locatie usor de ajuns cat de cat si cu ceva locuri de parcare prin zona.

Am urcat la Ania, mentionez de la inceput ca stiam cam tot despre ea, tarifele ei, citisem cam toate recenzile , bune sau mai putin bune,,dar eu eram hotarat sa o vad.

Imi deschide Ania, fata arata exact ca in poze,,insa pozele o avantajeaza enorm.

Ma pofteste inauntru, intru, in timpul asta,,ma uitam la javra aia de caine, al ei,,sa nu imi rupa in plm pantalonii,,ca snt patit cu unul chiar mai mic decat al ei.

Intru timid, ma uit la Ania, o analizez putin,,o fata f slabuta, la fata chiar uratica,,si "brunetica" putin mai mult decat trebuie, mi.am dat seama ca nu era de stat, adica mie, unul, nu mi.a placut.

O intreb de preturi, asta chiar daca stiam ca preturile ei snt ceva mai mici decat ale altor fete de la top.

O intreb daca mai poate lasa la pret,,ea sarind in sus ca arsa, ca ea nu negociaza, ca asta este pretul.

I.am spus, ok, nici o problema,,si am dat sa plec..,,ea...zicand o vorba care, din aceasta cauza am decis sa scriu ce am scris..."alt tepar!!!", auzi la ea!

Nu stiu la ce s.a referit cand a afirmat chestia asta,,nu cred ca noi, cei care dam banii,,nu avem dreptul sa refuzam cate o fata, daca nu ne convine cum arata sau daca nu ne place atitudinea ei, adica, ele considera ca este absolut obligatoriu,,cand cineva le viziteaza,,sa si stea...

Si pe deasupra, mai arunca si cate o vorba, la nervi, unde isi demonstreaza educatia.

Unele,,mai cer si o gramada de bani, nu se uita cum arat si cum se comporta, in primul rand, am mai scris eu pe undeva, despre faptul ca unele chiar sa ma plateasca ele si nu le.as fute.

Bine, poate snt eu mai pretentios,,dar cred ca tot ce am scris,,despre Ania, multi snt de acord cu mine...si faptul ca aceasta fata e la Top!!!, chiar m.a socat!

 

Ania, daca citesti aceste randuri,,cred ca stii cine e "teparul" care a scris aici si te rog, sa nu fi suparata pe mine.

Incerca sa meditezi si sa incerci sa iti schimbi atitudinea,,ca stii cum se zice...sa vorbesti frumos,,nu iti trebuie scoala,,studii inalte sau mai stiu eu ce...e vb de putina educatie, atat doar!

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Buna mie nu imi place sa stau sa dau replici,dar tie iti voi spune ceva,cum ai spus si tu imi urmaresti topic-ul de multa vreme si stiai aproape totul despre mine,nu am nimic cu cei care nu ramana dar sa incerci sa negociezi nu mi se pare corect mai bine spuneai pas si faceai stanga imprejur decat sa incerci sa negociezi (tepari ii numesc pe cei care nu vin sau vin si incearca sa negocieze)si educatia,atitudinea mea este in functie de cum se comporta si clintul cu mine

Eu atat am avut de spus si sper sa nu se mai continue...o zi buna

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:.
  • Oras:.

Da...am inteles Ania, ai si u dreptate, gandind logic, ca nu e frumos sa negociezi, nu e felul meu sa negociez, cred ca esti prima fata care te.am intrebat chestia asta, daca mai lasi din pret., poate mai corect ar fi fost sa iti zic in fata, ca pretul e prea mare pt cum arati, dar nu am indraznit, eu snt mai timid de felul meu.

Sincer iti spun, am ramas putin socat si nedumerit privindu.te pe tine, in comparatie cu pretul cerut, mai ales, tu, fiind acum la Top., nu stiu cum sa iti spun, aveam alte asteptari de la tine.

Eu inchei aici si sper sa nu mai continuam discutia asta la infinit, ca nu are rost.

O seara placuta!

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Da...am inteles Ania, ai si u dreptate, gandind logic, ca nu e frumos sa negociezi, nu e felul meu sa negociez, cred ca esti prima fata care te.am intrebat chestia asta, daca mai lasi din pret., poate mai corect ar fi fost sa iti zic in fata, ca pretul e prea mare pt cum arati, dar nu am indraznit, eu snt mai timid de felul meu.

Sincer iti spun, am ramas putin socat si nedumerit privindu.te pe tine, in comparatie cu pretul cerut, mai ales, tu, fiind acum la Top., nu stiu cum sa iti spun, aveam alte asteptari de la tine.

Eu inchei aici si sper sa nu mai continuam discutia asta la infinit, ca nu are rost.

O seara placuta!

daca citeai recenzia mea nu mai pierdeai timpul cataa80 :) . eu totusi am ramas. nu ai pierdut nimic :)

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...