Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Si ce crezi de data asta numai anunt o sa dispar ;) =))

Ma, in primul rand e "nu mai", nu "numai". In al doilea rand iti lipsesc niste virgule ca sa putem intelege ce vrei sa spui.

 

In al treilea rand, nu e cazul sa fii obraznica. Nu uita ca si eu am fost cu bun simt cand am venit la tine, ca dupa cateva minute m-ai rugat sa dau in tine mai incet ca paraiai in cur ca pepenele... Si ti-am facut pe plac.

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

cine vrea sa vina poate sa sune,nu sa imi puna sute de intrebari pe aici

Pai daca e p-asa, data viitoare cand vin la tine, vin si fut, nu stau sa te ascult cu urechea daca mai respiri sau sa te bag in seama cand imi zici ca-ti paraie curu' ca pepenele si sa dau mai incet in tine... Nu-i asa fair play?

Link spre comentariu
  • Oras:Sibiu
  • Oras:Sibiu

Am trecut si eu ieri pe la Ania, in noua locatie. Undeva pe Bd Mircea Voda, aproape de Timpuri Noi, deasupra unui sediu CEC bank. Etajul 8, lift functional.

Am sunat, a raspuns prompt, dat indicatii si in 15 minute eram sus. Catelul prezent si aici, insa nu a deranjat absolut deloc.

Ania este ok, par lung aranjat, corp frumos, slabuta, sani mici insa sfarcurile sunt de nota 10. Fundul la fel, bestial, insa mic ea fiind o fata skinny.

Experienta a fost una foarte placuta, chiar daca nu se implica foarte mult, insa conditiile ti le spune de la inceput ceea ce mi se pare destul de fair. In banii astia face totul protejat, fara FK, nu face CIM insa accepta COB, nu se uita la ceas si nu te grabeste in nici un fel.

 

Note

Oral 9, super ok, doar ca m-a deranjat ca a fost protejat. In rest destul de adanc executat, a dat atentie la oo

Normal 9, este in regula, am schimbat cateva pozitii fara sa  se opuna in vreun fel. Un pic mecanic executat dar pt mine a fost ok. Pozitiile pe la spate sunt cele mai misto, are fundul fain rau. Finalizat in prezervativ.

Anal nu am vrut insa cred ca merita

Igiena 10, curata, epilata, machiata totul de nota 10 (mici probleme la dantura insa nu deranjante)

Locatie 10, apartament mare, curat, baie curata, gel de dus

GFE 7, desi este vorbareata si sociabila, faptul ca nu face FK a cantarit mult pentru nota aceasta.

Halatul, 100 RON, 1 ora cu 1 finalizare, la a doua incercare nu a mai vrut ala micu' (mi-a cerut 50 ron chiar daca am stat 1 ora, insa am lasat 100)

 

Una peste alta, recomand sa o vizitati, eu unul mai trec.

 

Merci Ania.

  • Like 9
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Am trecut si eu ieri pe la Ania, in noua locatie. Undeva pe Bd Mircea Voda, aproape de Timpuri Noi, deasupra unui sediu CEC bank. Etajul 8, lift functional.

Am sunat, a raspuns prompt, dat indicatii si in 15 minute eram sus. Catelul prezent si aici, insa nu a deranjat absolut deloc.

Ania este ok, par lung aranjat, corp frumos, slabuta, sani mici insa sfarcurile sunt de nota 10. Fundul la fel, bestial, insa mic ea fiind o fata skinny.

Experienta a fost una foarte placuta, chiar daca nu se implica foarte mult, insa conditiile ti le spune de la inceput ceea ce mi se pare destul de fair. In banii astia face totul protejat, fara FK, nu face CIM insa accepta COB, nu se uita la ceas si nu te grabeste in nici un fel.

 

Note

Oral 9, super ok, doar ca m-a deranjat ca a fost protejat. In rest destul de adanc executat, a dat atentie la oo

Normal 9, este in regula, am schimbat cateva pozitii fara sa  se opuna in vreun fel. Un pic mecanic executat dar pt mine a fost ok. Pozitiile pe la spate sunt cele mai misto, are fundul fain rau. Finalizat in prezervativ.

Anal nu am vrut insa cred ca merita

Igiena 10, curata, epilata, machiata totul de nota 10 (mici probleme la dantura insa nu deranjante)

Locatie 10, apartament mare, curat, baie curata, gel de dus

GFE 7, desi este vorbareata si sociabila, faptul ca nu face FK a cantarit mult pentru nota aceasta.

Halatul, 100 RON, 1 ora cu 1 finalizare, la a doua incercare nu a mai vrut ala micu' (mi-a cerut 50 ron chiar daca am stat 1 ora, insa am lasat 100)

 

Una peste alta, recomand sa o vizitati, eu unul mai trec.

 

Merci Ania.

 

bati vreun apropo??? :P =))

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...