Sari la conținut

Prima zi in Ploiesti 0733616440


Postări Recomandate

  • Oras:campina
  • Oras:campina

Vizitat. Locație vest pe lângă restaurant cetate, halatul 70 blonda miniona

Locație 7 un pat și o saltea pe jos

Oral 8 atenta la zonele adiacente

Normal 8 se implica se face plăcută.

De revenit poate, tipa e simpatica

Link spre comentariu
  • Oras:Sfantu Gheorghe (CV)
  • Oras:Sfantu Gheorghe (CV)

Ofer cele mai hot finalizari !Esti satul de poze false si fete care te grabesc? Atunci te astept la mine! sunt o fata educata, discreta si imi place ceea ce fac! iti ofer sex pasional,oral nep., 69, pozitii, fantezii!PLACERE GARANTATA !!! 70 fin -100 lei ora POZE REALE!!

 

post-35672-0-57064600-1445671632_thumb.jpg

post-35672-0-90025900-1445671635_thumb.jpg

post-35672-0-19384300-1445671643_thumb.jpg

post-35672-0-70066000-1445671647_thumb.jpg

  • Like 1
Link spre comentariu

cam neserioasa fata (parerea mea ) sunat azi la nr din post pe la ora 16:00 raspunde cu o voce calda imi indica un reper ii spun ca ajung in 30 de min acolo , cica ok ma suni cand ajungi ! Ajung la punctul de reper sunat fara imi indica straduta x prima strada o parcare si cand ajungi ma suni, zic ok , ce sa vezi ajung in parcarea indicata o sun odata imi da ocupat , zic hai ca am speriat fata , mai stau ce mai stau zic hai sa mai imi incerc norocul ce credeti ? tot la fel imi dadea ocupat , intr-un final am plecat si am zis Pas ! 

Link spre comentariu

cam neserioasa fata (parerea mea ) sunat azi la nr din post pe la ora 16:00 raspunde cu o voce calda imi indica un reper ii spun ca ajung in 30 de min acolo , cica ok ma suni cand ajungi ! Ajung la punctul de reper sunat fara imi indica straduta x prima strada o parcare si cand ajungi ma suni, zic ok , ce sa vezi ajung in parcarea indicata o sun odata imi da ocupat , zic hai ca am speriat fata , mai stau ce mai stau zic hai sa mai imi incerc norocul ce credeti ? tot la fel imi dadea ocupat , intr-un final am plecat si am zis Pas ! 

buna seara stimati colegi si eu am sunat in dupa amiaza asta de 26.10.2015 pe la 16 si nimic am vorbit de dim pe la11 si mi a dat papuci repede ca e ocupata sa sun mai tz am mai incercat  de cca 2-3 ori de geaba

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...