Sari la conținut

Yren 0763250927(Anunț adresat doar domnilor peste 30 de ani)


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Buna yren! Nu am fost la tine pana acum si vreau sa stiu pe ce criterii iti alegi clientii noi! Am inteles ca nu accepti pe oricine? Cum trebuie sa fie un client nou? Vreau sa te vizitez si de asta te intreb! Mersi! Te pupp😘😘😘

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Buna yren! Nu am fost la tine pana acum si vreau sa stiu pe ce criterii iti alegi clientii noi! Am inteles ca nu accepti pe oricine? Cum trebuie sa fie un client nou? Vreau sa te vizitez si de asta te intreb! Mersi! Te pupp😘😘😘

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Salutare! Citind atâtea lucruri despre Yren, aseară am decis sa o contactez și sa programez o intalnire. Am stabilit împreună ora întâlnirii pentru astazi. Confirmare făcută cu o jumătate de ora înainte de "avanpremiera" ,am ajuns în locație pe Bld. Corneliu Coposu, în vecinătatea benzinăriei Mol, am urcat și când s-a deschis ușa a trebuit sa mut acul curelei o gaura mai sus. O femeie foarte misto, bine proportionata (sani și fund perfecte pentru statura ei), miniona, blonda, zambareata, comunicativa, ce sa mai vorbim, e ceea ce a recomandat doctorul. La baie e totul curat, geluri de dus suficiente cât sa te scalzi în ele, prosop curat înmânat de Yren; am făcut un dus rapid si m-am retras în camera de cascadorie. Nu este singura în locație, nici nu m-a interesat altceva, am venit pentru ea. Nu te incomodează în vreun fel acțiunea din camera cealalta.

După ce am vorbit puțin, a venit spre mine, m-a sărutat ușor pe corp, s-a lăsat pe vine și a început un oral foarte bun, înzestrat cu tot felul de artificii făcute cu limba, soft, apoi mai tare...minunat! Deși mi-aș fi dorit sa finalizez oral, am venit copleșit de căldură de afară și am ales sa trec la un normal, așezat în spatele ei, ea aplecata fiind și ținându-se de tăblia patului, am finalizat ținând-o de talia micuța si bucurandu-ma de imaginea pe care o aveam în fata ochilor.

Am mai stat apoi de vorbă nițel, m-am dus la baie pentru un refresh, m-am așezat pe pat și Yren a început iarăși un oral fain, iar în scurt timp am cerut sa se pună deasupra. S-a contorsionat în multe feluri minunate, am mai schimbat câteva poziții și în cele din urma a trebuit sa scurtez vizita din cauza telefonului meu care trecuse pe modul "savage" . M-a întrebat dacă e totul bine, își dorea sa ma vadă plecat stors de tot, dar vreau sa ma mai bucur de ea și data viitoare. Îți mulțumesc pentru întâlnire Yren, totul a decurs perfect, cu siguranță îmi doresc sa te mai intalnesc.

 

Note:

*nu prea le am cu prescurtarile, sper să nu greșesc ceva, dar din partea mea are trei de "Da" .

 

Oral neprotejat: 9

Normal protejat:9

CIM - as fi vrut, dar m-a bătut căldura de afară în cap.

Cadou : 300 ron ora, lăsați înainte de actiune.

Locație: 9

Atitudine: 10 (P.S: nu are figuri, trebuie doar sa te comporți ca un bărbat adevarat)

 

Spor la treaba!

  • Like 9
Link spre comentariu
Vizitator saamm24
Reputație: 0

Bifat

A fost o intalnire super ok

Fata este foarte prietenoasa si placuta,cel putin cu mine

Aspect 8-9

Oral 7,nici urma de DT(mi-a placut ca a fost soft)

Normal 9 aici mi-a placut cum geme,false sau nu,mi-au placut

De revenit,probabil ca da la pretul asta

Daca lasa la 100 sigur e de revenit

 

P.s cine poate sa imi dea un link cu coleaga ei?multam

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Am fost prin vara la yren.. am stabilit intalnirea telefonic cu o ora inainte, usor de ajuns la locatie , dar cam greu cu locurile de parcare.

Yren este o fata frumusica,micuta , finuta , vorbareata si cu un fund bestial!

 

Oral : 9

Normal 9.5 doggy style e baza! :D 

Aspect 9 sanii sunt cam micuti

Igiena 10

 

Cu o perehe de silicoane ar fi top 3 actual ptr mine!

 

Cadou 300/h

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...