Sari la conținut

Yren 0763250927(Anunț adresat doar domnilor peste 30 de ani)


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Am revenit acum 2 zile la domnita si...din pacate nu a mai fost asa de bine ca prima data. Locatia ok, dar veche si....cand am iesit din baie m-am intalnit pe hol cu o grasa de etnie :(. Irene era obosita, cam fara chef si stresata ca nu isi mai gasea.....un obiect personal :(. Eu eram dupa o zi de c...t. Asadar acestea au fost datele de intrare. Am inceput cu un oral neprotejat bine executat si am trecut apoi la normalul protejat cu Irene deasupra. Da, se misca bine dar cam absenta (comparativ cu prima data cand am ramas cu ideea de wow). Am trecut in misioanar si apoi din nou lady on top, asa am finalizat. A urmat pauza ok, in care am vorbit una alta si am trecut la numarul al doilea pe care nu l am mai terminat. Trebuia sa stau doar un numar, asta este! Cam atat....putea sa iasa mult mai bine...dar planetele nu s-au mai aliniat! Pula....tare sa va fie...doar asa o vor! Je

  • Like 4
Link spre comentariu

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Vizitat titulara topicului cred ca acum un an si jumatate in locatia de pe Cantemir.

Locatia: usor accesibila dar apartamentul praf

Aspect: 9 - frumusica, miniona cu un fund numai bun. Exact ce trebuie!

OP: 8

NP: 9

Atitudine: 7 - se comporta ok

Pret: 300/150

Merita desi atunci era destul de greu de prins la telefon. Acum nu stiu cum mai e.

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...