Sari la conținut

Yren 0763250927(Anunț adresat doar domnilor peste 30 de ani)


Postări Recomandate

  • Oras:Everywhere
  • Oras:Everywhere

  După o vacanță de vreo două săptămâni în patria lui Jean Baptiste Poquelin și o excursie prin Transilvania și Crișana, mademoiselle Yrene își făcu apariția. Acu' e pe Coposu. Bulevardul.

  Am mai scris. Poate exagerez dar are un chip aproape perfect. Rar vezi o față cu trăsături atât de simetrice, armonizate, fine, ochi frumoși, nas "în vânt", zâmbet șăgalnic și râs molipsitor. Poate ar semăna, întrucâtva, cu Michelle Pfeiffer. În al doilea rând- sânii. Bine conturați, tari, rotunzi, aproape nr.3, deci nici prunișoare, nici ugere, exact cum trebuie. De aceea e feblețea. De aceea cam provoacă dependență. Și de aceea "au înnebunit salcâmii". Restul vedeți din recenziile altora. La vremea respectivă, am scris, acu' nu mai scriu.

   Ne revedem fată că prea dormi strâmb  :D  :lol:

 

  Ce ai scris despre febletile tale si de ce nu mai scrii ?  :)

Link spre comentariu
  • Oras:Dark Side
  • Oras:Dark Side

Dupa ce am studiat putin topicul ei, nefiind sigur daca sa o vizitez sau nu, m-am convins ca nu are cum sa fie un esec o intalnire. Legatura cu ea si stabilirea programarii a fost putin mai dificila pentru ca nu aveam posibilitatea sa sun in timp util dar pana la urma am rezolvat. 

 

Desi la inceput am ezitat daca sa o cunosc sau nu, imi pare rau ca nu am facut asta pana acum. Yren e o fata deosebita, sexy, genul de colega de birou cu care ai fantezii :).

 

Este o companie placuta si am petrecut o ora de relaxare alaturi de ea.

 

:kiss3

  • Like 2
Link spre comentariu

Dupa ce am studiat putin topicul ei, nefiind sigur daca sa o vizitez sau nu, m-am convins ca nu are cum sa fie un esec o intalnire. Legatura cu ea si stabilirea programarii a fost putin mai dificila pentru ca nu aveam posibilitatea sa sun in timp util dar pana la urma am rezolvat. 

 

Desi la inceput am ezitat daca sa o cunosc sau nu, imi pare rau ca nu am facut asta pana acum. Yren e o fata deosebita, sexy, genul de colega de birou cu care ai fantezii :).

 

Este o companie placuta si am petrecut o ora de relaxare alaturi de ea.

 

:kiss3

Multumesc!
Link spre comentariu
Vizitator tony.antonyo12
Reputație: 0

Pune si tu poza cu talpile te rog Yren.Vreau sa ti le ling putin cand vi in Bucuresti.Le-am mai lins daca iti mai amintesti😘ðŸ˜â¤ï¸

Link spre comentariu

  • Oras:Comuna unde am terenuri de vanzare
  • Oras:Comuna unde am terenuri de vanzare

La Yren am fost acu ceva timp,draguta fetita..prima finalizare 1 minut,a 2-a 2 min..ambele in gurita ei,a supt si dupa,oral + CIM de 11+,as mai merge mi-a placut,as petrece si 1 weekend cu ea la munte sa iasa tot raul din mine ! ðŸ˜

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...