Sari la conținut

Ce nume are pisicuta ta?


Postări Recomandate

hey :)Am intrat pe aici pe forum si nu am gasit ceva special si pt femei,...M--am gandit sa imi fac propiul meu thread in care FIECARE FEMEIE sa isi scrie numele pasaricii ei si fetishul ei :DEu sunt de parere ca fiecare femeie trebuie sa o numeasca cumva pe aia micuza dintre picioruse, asa ca aici e singurl loc in care toate femeile de pe forum isi poate scrie numele pe care il au pentru aia dulce.Pentru curaj voi incepe eu!!Pe dulceata mea o cheama "P I T Z I " si iubeste foarte mult sa fie muscata cu buzele de clictoris.Va pup

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Inside yoU
  • Oras:Inside yoU

buna doamnelor/soarelor... intervin in discutia voastra si sper sa nu ma injurati prea tare pt asta sa va povestesc o intamplare hazlie legata de numele "jucariei"... eu+ea=love.. ea deasupra.. si la un momentdat nush cum ii vine sa ma intrebe ce nume are "iepurasu" meu... si mie nu stiu ce imi vine sa ii zic"Eduard"... desi nu are neaparat un nume prestabilit.. dar asha mi-a venit atunci... ei ce zici ca zice ea dupa aia.... pune o fata de suparata... si zice ca asta e numele lu tacsu... na.. ziceti si voi... care era probabilitatea ca pe taxu sa il cheme fix eduard.... :P))))

Link spre comentariu
  • Oras:Tayland
  • Oras:Tayland
buna doamnelor/soarelor... intervin in discutia voastra si sper sa nu ma injurati prea tare pt asta sa va povestesc o intamplare hazlie legata de numele "jucariei"... eu+ea=love.. ea deasupra.. si la un momentdat nush cum ii vine sa ma intrebe ce nume are "iepurasu" meu... si mie nu stiu ce imi vine sa ii zic"Eduard"... desi nu are neaparat un nume prestabilit.. dar asha mi-a venit atunci... ei ce zici ca zice ea dupa aia.... pune o fata de suparata... si zice ca asta e numele lu tacsu... na.. ziceti si voi... care era probabilitatea ca pe taxu sa il cheme fix eduard.... ;)))))
Hai ca la asta m-am distrat copios! =))))On topic! O tipa mi-a zis ca pe "ea" o cheama " SAGETUTA" )
Link spre comentariu
  • Oras:Inside yoU
  • Oras:Inside yoU
Eh' date=' mariuta acu e neepilata. :)[/quote']pai si care e problema... ne-o arati pe mariutza in varianta... rasta... sau cum le zice la aia cu parul in diverse codite facute in cap ;)
Link spre comentariu

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...