Sari la conținut

Sophie fresh body 0725458291


Vizitator sophie_fresh

Postări Recomandate

Vizitator sophie_fresh
Reputație: 0

Măi vă simțiți "obligați" să scrieți sau care este treaba? Eu aleg să lucrez pe aceleași poze din 2015 voi sunteți liberi să alegeți o fată care pune poze lună de lună. Dacă "sufeream" de foame sau de alte aberați pe care le enumerați voi aici îmi promovam profilul intens,toți avem un smartphone puteam zilinc să îmi fac poze, dar eu lucrez puțin și cu persoanele cunoscute,rar primesc pe cineva nou. Postez ce vreau eu,primesc pe cine vreau eu și tot eu aleg când renunț și la acest job,frustrați care se ascund în fața monitorului și blamează sau inventează să mă scutească,am lucrat și înainte să fiu pe acest site deci nu mă simt obligată să onorez ce scrieți voi. O zi bună

Link spre comentariu
Vizitator rebel_
Reputație: 0

plm...am cautat o recenzie in ultimile 4 pagini si n-am gasit nimic...nicio actualizare de servicii nici zona.....

ma lasa pagubas

Fata a avut moderare pana prin 2018 și a șters recenzie nefavorabile iar ultimele recenzii nu știu cât sunt de reale.

 

Iar toate pozele ei sunt din 2016 dar e posibil sa nu se fi schimbat foarte mult, nu am vizitat-o așa că nus ce sa spun.

Link spre comentariu
Vizitator sophie_fresh
Reputație: 0

Total eronat rebel,pozele sunt din 2015 iar cu ștersul înseamnă că nu ai citit toate lucrurile nefavorabile la adresa mea iar dacă plăteam aceea funcție despre care vorbești tu în necunoștință de cauză crede mă că ștergeam tot.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...