Sari la conținut

Postări Recomandate

Buna tuturor,

 

Incep acest topic deoarece au aparut tot mai multe travestite/transexuale in ultima vreme in Oradea, si totusi nimeni nu a facut vreo recenzie, iar unii poate suntem curiosi sa mergem, insa am dori mai multe informatii intai.

 

Rog pe toti cei care au fost sa faca recenzii, sa spuna daca sunt reale fotografiile, ce servicii ofera, ce pret, etc.  :beex2

Link spre comentariu

Si voi incepe eu acest topic, ca sa am totusi si o acoperire reala, in speranta ca ceilalti colegi de pe forum o sa continuati recenziile.

 

Actiunea s-a intamplat la sfarsitul anului 2014 cu travestita Antonia alias "Antonyats", care momentan observ de pe publi24 ca activeaza in Cluj. Confirm ca pozele sunt reale, este insa o travestita, nu o transexuala, nu are silicoane, insa se stie imbraca, o avantajeaza tinutele, dragut alese. Am optat pentru un oral protejat si anal protejat, facut de ea + de curiozitate am incercat si eu sa ii fac 1 minut oral neprotejat + limbi in fund.

 

Locatie: 9, undeva in Rogerius, garsoniera, cu posibilitate dus inainte si dupa.

Aspect – 8: epilata, fund tare si frumos, lispa silicoane insa.

Igiena – 10 curata + miroase bine, fara mirosuri, nici in fund unde i-am dat niste limbi.
Atitudine - 6 - cam grabita si distanta.

GFE – 1 - lipsa.
Oral – 8 protejat, atentie la zone, priviri usor perverse, si cu limbi la fund.
Anal – capra, lovituri peste funduletul ala sexy si stramt
Pret : 100 ron finalizare OP/AP 
Timp petrecut: cam 20 minute.
Raport calitate pret: cam slab.
Recomandare : da, e reala, nu foloseste poze false.
De revenit: poate da, pentru curiozitate 1 data pe an.

post-36719-0-81461000-1445767097_thumb.jpg

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea

fiecare cu damblaua lui! Omul ne-a povestit experienta lui cu el/ea. Altii prefera sa se manjeasca cu cacat sau sa abuzeze copii, sa joace roluri, unii sunt zoofili samd. El pare sfant pe langa ce am insirat. Este o recenzie iar in materie de sex ...mare este gradina Domnului! O seara deosebita

  • Like 5
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...