Sari la conținut

Postări Recomandate

Salutare tuturor,Cu vechime in bransa curvarilor, dar nou pe acest site indraznesc sa va prezint o semiprospatura sau chiar doua.Acesta este anuntul Andradei din AT:ANDRADA, 23 ani, 1,76 m, 58 kg ofer masaj erotic, body, senzual, dus asistat, 69, dominare soft, companie intima, sex oral si normal, rog seriozitate maxima.Pret 150L ora / 100L finalizareaSunt doua fete Andrada si Claudia(prietene bune) care si-au inceput activitatea acum vreo cateva luni.Ultima oara acum doua zile erau intre Budapesta si Sincai.Isi inchiriaza apartament cu ziua si au schimbat vreo 3 locatii. Voi detalia mai mult despre Andrada pentru ca ea mi se pare prima optiune cand le vezi.Claudia nici nu are anunt in momentul de fata.Deci, Andrada are 20 de ani, nu 23 cum spune in anunt. E inalta si e genul slim fara forme, dar foarte finuta atat la fata cat si la corp.In cele 4 vizite(record absolut) pe care i le-am facut pana acum am convins-o ca o avantajeaza tocurile, chiar daca e inalta.Initial nici nu avea.Daca o vizitati poate ca ar fi bine sa mentionati ca vreti sa va astepte inbracata corespunzator. Note: 8 la corp, 9 la fata.GFE 9Oral 7-8 fara prezervativNormal 9Anal nu faceAm dat 9 la GFE pentru ca nu face totul din proprie initiativa, dar raspunde pozitiv la majoritatea cerintelor. Eu unul am facut-o cu ea in toate pozitiile, in toate camerele apartamentelor in care a stat, inclusiv pe masa din bucatarie.De asemenea am facut-o si de fata cu prietena ei care nu a comentat nimic.Le-am luat si pe amandoua odata, dar e de preferat sa fie luate separat.Accepta FK,degete in cur limbi pe oo din partea ei, finalizare in gura.Nu te grabeste, un plus pentru pozitiile ea on top sau in picioare in fata oglinzii.Pizda misto, rasa complet si fresh.La oral mai are de invatat.Dominare soft nu prea reuseste sa faca, desi am incurajat-o, e un pic jenata de asta.Fetelor le place sexul si nu cred ca au multe partide pe zi avand un singur anunt.Cea mai tare faza cu ele a fost cand am luat-o pe Claudia acum vreo luna si in timp ce o faceam i-am propus sa mergem in cealalta camera unde era Andrada.Pur si simpu am inceput sa o facem pe aceeasi canapea pe care statea Andrada.La un mom dat se tineau de mana si Andrada a inceput sa o mangaie pe sani pe Claudia.Raportul caliatea / pret exceptional.La 100L finalizarea am intrat de fiecare data.si nu am stat niciodata mai puin de jumatate de ora.Daca aveti intrebari va stau la dispozitie.Nu stiu ce as mai putea scrie.post-24266-133409738524_thumb.jpgpost-24266-133409738525_thumb.jpgpost-24266-133409738527_thumb.jpg

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...