Sari la conținut

Symona 0761912955


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Lasa-l frate este placerea lui ce sa-i faci  :laugh2

 

Stii ca apropos de chestia asta cu postarile automate, as putea pune pariu ca au aparut programatorii si pe aici. Sunt doua fete, colege, care au anuturile publicate una dupa alta si intervale de fix o ora. Le-a facut unul vreun program din asta de automatizare. 

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Stii ca apropos de chestia asta cu postarile automate, as putea pune pariu ca au aparut programatorii si pe aici. Sunt doua fete, colege, care au anuturile publicate una dupa alta si intervale de fix o ora. Le-a facut unul vreun program din asta de automatizare. 

Se poate

  • Like 17
  • Minus 21
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Se poate

 

Mai mult ca sigur. Eu prost nu sunt. Ia vezi la anunturi cele ale Andrei 25 de ani Bloom Bank si ale Vanessei Zapacita. Sunt publicate una dupa alta la intervale regulate de aproape fix o ora, plus minus un minut cat poate fi intarziata executia datorita connexiunii. De exemplu: ultimele doua anunturi sunt la 17:51 (17:52) si 18:52 (18:53). Astea sunt facute clar de un program de automatizare, poate ceva folosit in testarea programelor web. Nici un om nu are precizia asta. Mai intarzie ca fumeaza o tigara, mai o cafea. 

 

 

@tarfu, esti depasit. Uite cum se lucreaza in stil mare. 

Link spre comentariu
  • Oras:Los Angeles
  • Oras:Los Angeles

Bai nene, mai futeti sau ii stricati topicul Symonei?

Am fost la ea, garso misto pe nerva, etaj inferior. Mandra imbracata sexy si pe tocuri, amabila, draguta. Cam coada la ea dar am gasit un loc.

Notez si comentez ca sa scurtez...ca oricum nu va intereseaza. 😊

Locatia 9

Aspect Symona 9, o adevarata milf, cur bun, sani cu niste sfarcuri tocmai bune de lins, pizda misto cu creasta de cocos

Oral 9, sustinut, implicat, gemete, limbi pe oo

Normal 9, se excita, ii place, da contre, final in balon

Igiena 10

Experienta personala 9

Cadou 100 fin/200 ora

Facut click cu ea, placut mandra, nu am cerut fk deci nu stiu daca face, fara anal.

O sa ii mai fac o vizita cand sunt prin zona, o recomand familistilor si pasionatilor de milf.

Lasati vorba si spor la buci!

  • Like 14
Link spre comentariu

Bai nene, mai futeti sau ii stricati topicul Symonei?

Am fost la ea, garso misto pe nerva, etaj inferior. Mandra imbracata sexy si pe tocuri, amabila, draguta. Cam coada la ea dar am gasit un loc.

Notez si comentez ca sa scurtez...ca oricum nu va intereseaza.

Locatia 9

Aspect Symona 9, o adevarata milf, cur bun, sani cu niste sfarcuri tocmai bune de lins, pizda misto cu creasta de cocos

Oral 9, sustinut, implicat, gemete, limbi pe oo

Normal 9, se excita, ii place, da contre, final in balon

Igiena 10

Experienta personala 9

Cadou 100 fin/200 ora

Facut click cu ea, placut mandra, nu am cerut fk deci nu stiu daca face, fara anal.

O sa ii mai fac o vizita cand sunt prin zona, o recomand familistilor si pasionatilor de milf.

Lasati vorba si spor la buci!

Bravo frate!

Am fost...super ok a fost si cu mine si cu siguranta o voi revedea

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bd.Nerva Traian
  • Oras:Bd.Nerva Traian

Bai nene, mai futeti sau ii stricati topicul Symonei?

Am fost la ea, garso misto pe nerva, etaj inferior. Mandra imbracata sexy si pe tocuri, amabila, draguta. Cam coada la ea dar am gasit un loc.

Notez si comentez ca sa scurtez...ca oricum nu va intereseaza.

Locatia 9

Aspect Symona 9, o adevarata milf, cur bun, sani cu niste sfarcuri tocmai bune de lins, pizda misto cu creasta de cocos

Oral 9, sustinut, implicat, gemete, limbi pe oo

Normal 9, se excita, ii place, da contre, final in balon

Igiena 10

Experienta personala 9

Cadou 100 fin/200 ora

Facut click cu ea, placut mandra, nu am cerut fk deci nu stiu daca face, fara anal.

O sa ii mai fac o vizita cand sunt prin zona, o recomand familistilor si pasionatilor de milf.

Lasati vorba si spor la buci!

Ms! Te pup si te astept cu drag!!!:*
  • Like 1
Link spre comentariu

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Ce ai văzut ?

 

Pe cine crezi ca vad pe bani pe Bulevardul Decebai cautand pe telefon un loc sa inchirieze ceva sa doarma cateva ore ca nu are unde sta? Avea vreo 70 RON in buzunar, i-am mai dat eu ce avea. 

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members and 1 guest

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...