Sari la conținut

Symona 0761912955


Postări Recomandate

Vizitator
Reputație: 0

Nu știu ce date a furnizat, nici cui, nici despre cine. Știu doar că se vorbesc multe, se insinuează multe și se aberează mult. Nu știu nici de unde rezultă că l-a turnat pe Castellano, nici ce treabă are Regatron cu asa.

Știu doar că el, ca și Brett, Panoramic, Imparior și alți câțiva umplu topicele cu postări, fie imbecile, fie lingușitoare. Azi am intervenit de două ori la postările Regatronului.

Ai înțeles? 

 

P.S. Nu am urmărit acest topic, am intervenit doar referindu-mă la postările lui repetate.

 

L.E. Acum m-am uitat două pagini în urmă. Regatron a dat quote unei postări de-a lui Castellano de acum ... un an. Deci ...  

@ Don picon, nu ma asteptam la asa ceva.

Consider  ca nu sunt troll  sau  agitator  sau lingusitor  sau etc.

Ma pui langa  alte  persoane  care  umbla pe zeci de topice.

De ce exagerezi ?

Daca  nu cunosti povestea nu ma  umple  de flegme.

Ce, esti  copil ? :slap2  :laugh2

  • Like 1
Link spre comentariu
Reputație: 1032
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

@ Don picon, nu ma asteptam la asa ceva.

Consider  ca nu sunt troll  sau  agitator  sau lingusitor  sau etc.

Ma pui langa  alte  persoane  care  umbla pe zeci de topice.

De ce exagerezi ?

Daca  nu cunosti povestea nu ma  umple  de flegme.

Ce, esti  copil ? :slap2  :laugh2

Bine!

Pa!

  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Frate , scuze ca intervin , da cine te-a pus sa dai detalii personale despre tine ? Simona in nici un caz nu cred ca ti le-a smuls ☺.

Bănuiesc ca le-ai oferit de bunavoie. Atunci ? Corect , daca si ea a divulgat , nu a procedat in nici un caz corect si onorabil , dar si tu ti-ai asumat acest risc.

  • Like 10
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Frate , scuze ca intervin , da cine te-a pus sa dai detalii personale despre tine ? Simona in nici un caz nu cred ca ti le-a smuls ☺.

Bănuiesc ca le-ai oferit de bunavoie. Atunci ? Corect , daca si ea a divulgat , nu a procedat in nici un caz corect si onorabil , dar si tu ti-ai asumat acest risc.

Concluzia : Clientul este de vina.

Tot el.

Simplu , nu ?

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Symona, din moment ce nu m-ai contrazis, inseamna ca am avut dreptate.

De ce l-ai turnat  si pe Castellano ?

Macar  el a fost de mai multe  ori la tine, este curvar cu experienta, iti face si cadouri extra.

Merita  el asa ceva ?

Dar a fost si alegerea  lui.

Si imi dadea mie lectii  de seriozitate si  de  cum trebuie sa fie  un  barbat adevarat, he, he, he ! :laugh2

 

tu esti un zoofil spurcat, fmm de cacat prost! esti redus mintal si un onanist incurabil.

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Frate , scuze ca intervin , da cine te-a pus sa dai detalii personale despre tine ? Simona in nici un caz nu cred ca ti le-a smuls ☺.

Bănuiesc ca le-ai oferit de bunavoie. Atunci ? Corect , daca si ea a divulgat , nu a procedat in nici un caz corect si onorabil , dar si tu ti-ai asumat acest risc.

 

prietene Pupparo, e un retardat absolut, daca te uiti cum o linge pe una oribila, care se da cetatean german, in gaura curului ti se face greata... asta e un onanist penal, care sta pe aici cu o mana pe mouse, alta pe tastatura, iar cu gura isi face singur o muie baloasa... asta n-a vazut in viata lui femeie, strica topicele, laudand infecte, desi n-a vazut pizda in viata lui... 

  • Like 2
  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

prietene Pupparo, e un retardat absolut, daca te uiti cum o linge pe una oribila, care se da cetatean german, in gaura curului ti se face greata... asta e un onanist penal, care sta pe aici cu o mana pe mouse, alta pe tastatura, iar cu gura isi face singur o muie baloasa... asta n-a vazut in viata lui femeie, strica topicele, laudand infecte, desi n-a vazut pizda in viata lui...

 

Hoooo , ajunge ,intreci orice inchipuire!

Esti deplasat , patimas si obsedat.

O sa innebunesti de focul celor 100 Lei dati lui Betty.

Badaran si agresiv !

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Confrate funnydog , nu stiu si nu mă hazardez in aprecieri vis a vis de confratele Regatron, dar indiferent cum o fi el , totusi sa păstrăm un limbaj civilizat si sa evităm sa ne jignim intre noi. Nu ne face bine nimănui. Din contra. Parerea mea.

  • Like 11
Link spre comentariu
Vizitator batranul george
Reputație: 0

Aici toata lumea are adreptate ca in bancul asta:

 

Un rabin judeca un caz in sat. Strul se rica si spune pasul:

 

–         Rabi, turma lui Itic trece in fiecare zip e terenul meu si imi distruge recolta. E pamantul meu! Nu e drept!

–         Ai dreptate, raspunse rabinul.

 

Pe urma se ridica si Itic:

 

–         Dar, Rabi, daca n-ar trece pe terenul lui, oile mele n-ar putea ajunge la iaz ca sa bea apa. Si fara apa ar muri. De secole, fiecare cioban are dreptul sa traverseze pamanturile din jurul iazului, asa ca acelasi drept il am si eu.

 

Iar rabinul ii raspunde:

 

–         Ai dreptate.

 

Menajera lui, care a auzit totul, exclama:

 

–         Dar, Rabi, nu se poate ca amandoi sa aiba dreptate!

 

La care rabinul raspune:

 

–         Si tu ai dreptate!

  • Like 5
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

prietene Pupparo, e un retardat absolut, daca te uiti cum o linge pe una oribila, care se da cetatean german, in gaura curului ti se face greata... asta e un onanist penal, care sta pe aici cu o mana pe mouse, alta pe tastatura, iar cu gura isi face singur o muie baloasa... asta n-a vazut in viata lui femeie, strica topicele, laudand infecte, desi n-a vazut pizda in viata lui...

 

Zburlel , ia si de la mine una peste ceafa , sa ai efect stereo.

O meriti !

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
Reputație: 1032
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

prietene Pupparo, e un retardat absolut, daca te uiti cum o linge pe una oribila, care se da cetatean german, in gaura curului ti se face greata... asta e un onanist penal, care sta pe aici cu o mana pe mouse, alta pe tastatura, iar cu gura isi face singur o muie baloasa... asta n-a vazut in viata lui femeie, strica topicele, laudand infecte, desi n-a vazut pizda in viata lui... 

 

Zburlel , ia si de la mine una peste ceafa , sa ai efect stereo.

O meriti !

Gata fraților, nu vă mai certați!

  • Like 1
  • Minus 5
Link spre comentariu
  • Telefon: Whats'app
  • Oras:Zona centrala, sector 3
  • Telefon: Whats'app
  • Oras:Zona centrala, sector 3

Zburlel , ia si de la mine una peste ceafa , sa ai efect stereo.

O meriti !

Ba infectie de mos senil ....MARS!
  • Like 15
  • Minus 34
Link spre comentariu
Reputație: -1104
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Gata fraților, nu vă mai certați!

Ehe Picoane, daca erai verde ce minusuri le mai dadeai, este ? Ce-ti mai placea ! 

Sa vezi ca nu te asculta. Ce faci atunci ?

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
Reputație: 1032
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

Ehe Picoane, daca erai verde ce minusuri le mai dadeai, este ? Ce-ti mai placea ! 

Sa vezi ca nu te asculta. Ce faci atunci ?

Îți dau ție muie. Mulțumit?

Hai, marș!

Să lăsăm topicul!

  • Like 1
  • Minus 5
Link spre comentariu
Reputație: -1104
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Îți dau ție muie. Mulțumit?

Hai, marș!

Să lăsăm topicul!

Bine, il lasam. Mai intai deschide gura. Si stai asa. Privirea-n sus. Pac, jet - punct ochit, punct lovit. Acu' mars la culcare !  :laugh2  :laugh2

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Hoooo , ajunge ,intreci orice inchipuire!

Esti deplasat , patimas si obsedat.

O sa innebunesti de focul celor 100 Lei dati lui Betty.

Badaran si agresiv !

 

Ce ba, cacat spurcat, te supara adevaru? Jigodie infecta, esti un borat cu recenzii false, zoofil nenorocit. Si din cauza ta am dat 400 la vidanja aia nemteasca, fmm.

  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Ce ba, cacat spurcat, te supara adevaru? Jigodie infecta, esti un borat cu recenzii false, zoofil nenorocit. Si din cauza ta am dat 400 la vidanja aia nemteasca, fmm.

Esti orb ?

De fapt nu mai ai neuroni in cap.

Ti-am zis ca innebunesti de dragul banilor.

Jigodie de mahala.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Salutare,

 

Am vizitat-o si pe Symona. Locatia undeva pe Nerva Traian, programat usor, pentru o ora. Mie mi-a placut gagica, recunosc ca fizic e pe gustul meu, genul MILF cu forme, sani maricei, fund bombat, poate ar merge ceva tonifiere, dar din punctul meu de vedere, are un fizic foarte bun. E draguta si la fata. O adevarata placere sa o tii in brate. Actiunea a debutat cu preludiu, oral np din partea fetei, 69, apoi s-a urcat pe mine, unde recunosc ca se misca extraordinar, am mai schimbat in doggy, apoi in lateral si in final am terminat in prezervativ. Mi-a facut si un masaj, ca nu mai mergea al 2-lea numar. E o tipa comunicativa, dar nu exagerat.

 

Note:

 

Locatie: 9 ( central, dar nu e un apt de lux)

Aspect Symona: 9 ( Nu stiu daca toti ar vedea-o de 9, eu recunosc ca fizic ma simteam f atras de ea, are formele la locul ei, e draguta si la fata, pt mine conteaza si ca e mai in varsta, decat mine cel putin, ca milfeta e f buna. Nu e tonifiata in schimb.) 

Oral: 8 ( are incercari de deep, dar nu ii iese mereu, pt finalizare orala, se percepe un tariful extra de 50 ron, eu nu am optat pt asta)

Normal: 10 ( foarte stramta, calda, se misca foarte bine deasupra, mi-a placut mult)

GFE: 8 ( Tipa e comunicativa, draguta, imbratiseaza, dar nu saruta asa ca din acest motiv nu o sa dau mai mult)

Igiena 10: Pasarica tare gustoasa

 

Tarif :100 ron fin/ 200 ron/h

 

O experienta reustia si personal, ma atrage prea rau fizic ca sa nu revin.   

  • Like 7
Link spre comentariu

Vizitator
Reputație: 0

Disponibila pana la ora 20!!

:* :* :*

Symona , spune-i lui @castellano ca merg mai departe cu represaliile.

Chit ca prietenul lui steroidu il numeste " bun ca mierea "

Apropo, tu cum il gasesti ?

S-a cam atasat de tine...mai sa fie.

Cum a fost cadoul de Craciun ?

Si pozele ?

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...