Sari la conținut

Postări Recomandate

Adu probe

ce probe vrei sa iti dau ? am fost sambata am intrat cu simina si afost o experienta identica cu cele povestite in comentariile mai sus .. intarziere pana sa inceapa .. apoi masaj fara chef comunicare deloc .. apoi o laba agresiva care chiar ma deranjat si am intrebat daca nu se poate cumva altfel decat laba mi sa confirmat ca nu .. poate altii au mai multe probe daca te intereseaza poti sa incerci sa iei teapa la 250 ron ca sa te convingi..
  • Minus 1
Link spre comentariu

Artemis e demult o TEAPA scumpa. 250 de lei pt. o laba facuta in tacere. le propun celor de la Artemis sa o numeasca "quiet jerk" sau "how to ransack the client" :hug1

din pacate nu am stiut pana acum am vazut ca au ceva recenzii pe google si am crezut ca sunt reale .. pana acum am mers la acelasi salon in care plateam chiar 300 dar nu mam simtit nici o data pacalit asa cum afost la Artemis .. de asta incerc sa spun experienta mea sa nu patesc mai multi ca mine .. sunt curios la doua sau trei maseuze ar insemna trei maini pentru o laba !! nam mai vazut asa ceva nici la saloanele de 80/ora acolo macar se mai folosesc tate din cand in cand
  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu

Eu personal ma declar pe deplin satisfacut si chiar recomand tuturor aceasta locatie de lux.M-am simtit exceptional si am sa revin de cate ori simt nevoia de a evada de stresul cotidian.Din experientele mai deosebite traite acolo imi vin in minte doua domnisoare care s-au ridicat la asteptarile mele si chiar le-au depasit...mai exact Eva si Simina.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Eu personal ma declar pe deplin satisfacut si chiar recomand tuturor aceasta locatie de lux.M-am simtit exceptional si am sa revin de cate ori simt nevoia de a evada de stresul cotidian.Din experientele mai deosebite traite acolo imi vin in minte doua domnisoare care s-au ridicat la asteptarile mele si chiar le-au depasit...mai exact Eva si Simina.

Imi place ca recenzia asta suna asa natural, nu deloc a reclama.

  • Like 5
Link spre comentariu
Reputație: 276

Ceva experiente mai noi?

Fetele arata bine in pozele de pe site dar cea mai recenta recenzie e destjl de veche iar in timp se mai schimba lucruri.

De Eva sau de Ariana poate sa spuna ceva vreun coleg care a fost mai de curand la ele?

Merci

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Eram prin zona Piata Victoriei acum cateva zile pe la orele pranzului si am zis sa ma programez. Nu mai fusesem la acest salon de pe vremea de cand era in Cotroceni si intrasem de vreo 2 ori cu Eva (cea cu silicoane) de care fusesem multumit. Stiam ca aici sedinta e ceva mai scumpa (250 lei) dar si nivelul fetelor, asa cum spuneam, era mai ridicat.


  Acum am  nimerit  3 fete la prezentare . Am ales-o pe Sara, nu neaparat pentru aspectul superior celorlalte doua, ci pentru faptul ca avea o figura mai destinsa, un zambet mai natural. Este pentru mine un criteriu de baza, intrucat prea des am vazut  la astfel de prezentari mutre acre, de parca am fi in fata unei scene cu un profesor care vrea sa scoata la tabla sa asculte un elev iar cei din clasa fac cruci in gura cu limba avand unicul  gand „da Doamne, sa nu ma ia pe mine!”


Ei bine, nu pot sa spun ca intuitia mea a functionat de data asta, experienta fiind una mediocra. Desi Sara mi-a adresat cand urcam pe scari spre camera un compliment  legat de infatisarea mea, care nu parea de complezenta, ba chiar incurajator  pentru ce va urma, lucrurile nu au fost wow nici pe departe.


Am uitat sa spun ca mai platisem 50 de lei pentru dus asistat. Cand am ajuns in camera si i-am propus sa intram impreuna mi-a spus ca dusul se va face dupa !!! N-am mai intalnit asa ceva, ba chiar consider  ca nu-i deloc in firea lucrurilor. Cu alte cuvinte,  eram obligat sa fac un fel de preludiu in postludiu, cand oricum excitatia nu e aceeasi si cred ca orice barbat poate confirma.


Deci, am inceput cu stangul, dar am zis ca e doar o politica ciudata a lor si sa nu-mi pierd interesul pentru sedinta de masaj, mai ales ca, asa cum am spus, Sara se arata destul de promitatoare.  Lucrurile n-au stat deloc asa, desi masajul de relaxare a fost unul decent, la erotic am avut acea binecunoscuta senzatie intalnita la saloanele de duzina de lipsa de interes, de artificial. Nu tu pozitii incitante, nu tu pasiune, doar preocuparea pentru finalizare cat mai rapida. Si repet, aceasta lipsa totala de GFE a venit pe fondul unui debut promitator, deloc fortat, dar cred ca Sara nu poate mai mult, desi are ceva experienta la 22 de ani, reusind in cele 30- 40 de minute sa smulg cu clestele faptul ca mai lucrase 3 ani la alt salon, aici fiind doar de 2 luni. (oare e ok din partea salonului sa nu-i fi pus inca poze?). In rest, zero conversatie, eu incercand de vreo 2 ori sa-i intru in gratii, apoi n-am mai insistat.


Per total, 300 lei cheltuiti pentru foarte putin.


De locatie si curatenie, n-am ce sa reprosez, in afara faptului ca gasitul locului de parcare in acea zona este o loterie pura. Salonul se intinde pe vreo 3-4 nivele avand o multime de camere si alte spatii.


De revenit, nu se pune problema,  vad ca, in general,  fetele si managerii din domeniu nu inteleg ca e plina balta de peste si ca asteptarile clientilor sunt altele decat acum 5-6 ani . Daca tot exista ceas in fiecare camera, daca toti se lauda ca „la noi sedinta de masaj dureaza o ora”, de ce, dupa 25-30 de min de „relaxare” nu acorda cam aceeasi durata si eroticului, cu tot ce presupune el ?

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

tinta acestui salon nu sunt clientii romani, sunt "prostii" de straini, care vin o data si gata.  :)

 

salonul asta e de evitat inca de acum multa vreme. preturi enorme si servicii de "centura" 

Link spre comentariu

tinta acestui salon nu sunt clientii romani, sunt "prostii" de straini, care vin o data si gata.  :)

 

salonul asta e de evitat inca de acum multa vreme. preturi enorme si servicii de "centura" 

Confirm cele spuse de string , acum cativa ani in urma am fost cu un coleg si am plecat pentru ca nu ne placeau fetele iar o apa costa 10 lei , nu am stiut si a trebuit sa platim ca altfel chemau BGS-ul ....

Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

Foarte ok salonul ! Am fost si eu de 2 ori si sunt fete super ok si o ambianta discreta. Plus ca e foarte curat si camerele au baie proprie. Un mic "minus" poate fi ca fetele nu sunt asa permisive cum am auzit ca sunt in alte locatii dar tot nu as mai incerca in alta parte (am mai incercat de 2 ori la alte saloane din bucuresti si nu se compara cu Artemis).

Link spre comentariu

In treacat, confirm  vizita mea  in acest  templu al  masajului...

Intre  sanii, pe  mainile  si  in stransa  legatura  cu......Kitty....

 

Realmente  este  salon de clasa.....recenzie  dupa ce  ma  adun.....

 

Intre a  da  200 Lei  la  un salon mediocru  gen  Hot  Angels  etc. si  a da  250 Lei  la  Artemis, varianta  ultima este net  superioara.... :clapp  :icecream  :flowers2

Link spre comentariu
  • Telefon: 0722000000
  • Oras:In apropiere
  • Telefon: 0722000000
  • Oras:In apropiere

Pai tocmai cand sa dai si tu mai multe detalii nu ai fost cuminte si te-au hackuit oamenii lui Soros.

 

Baga si tu repede un alt user si spune-ne si noua ce si cum cu Kitty.

 

Hai ca vine primavara!

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Kitty este o apariție inedită , poți vizualiza toți Mușchii posibili pe o femeie frumoasa :) ! Dacă nu agreezi genul skinny nu te duce ! Dacă vrei sa fi răsfățat de o profesionista organizează o întâlnire cu Kitty . Piele fina , foarte skinny și foarte sexy . Nu-ți va ajunge o singura ședința . La prima vei constata ca mai și nevoie de măcar o ședința pentru a înțelege ce-ți face Kitty . ! Distracție plăcută ! Kitty lăsate de fumat !

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Pai tocmai cand sa dai si tu mai multe detalii nu ai fost cuminte si te-au hackuit oamenii lui Soros.

 

Baga si tu repede un alt user si spune-ne si noua ce si cum cu Kitty.

 

Hai ca vine primavara!

Crezi ca merita efortul ?

Sa fiu catalogat nejustificat cu prima ocazie ca si troll ?

Adica eu investesc bani si timp si iau cartonas rosu.

Iar altii care scriu vrute si nevrute sunt bine mersi☺

  • Like 2
  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

Salutare! După o vizita recenta la acest salon rămân aproape la aceeași părere: foarte curat și fete super frumoase vs alte saloane însă permisivitate și erotism la nivel mai scăzut. Am ales un masaj cu Maria recent: fata foarte frumoasa dar nu prea e masaj erotic ce face ea. După masajul de relaxare și maxim 2 minute de body se așează la o oarecare distanta de tine și tot se chinuie sa facă o stimulare manuala fără ca sa o poți atinge pe corp. Nu as mai repeta cu siguranță o ședință de masaj cu ea fiindcă din punctul meu de vedere asta nu se cheamă erotism...

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:nu e treaba ta
  • Oras:nu e treaba ta

Crezi ca merita efortul ?

Sa fiu catalogat nejustificat cu prima ocazie ca si troll ?

Adica eu investesc bani si timp si iau cartonas rosu.

Iar altii care scriu vrute si nevrute sunt bine mersi☺

 

 nu investesti ba fetita nimik, esti un prost cu mintea dezordonata care dai informatii eronate, atat

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

nu investesti ba fetita nimik, esti un prost cu mintea dezordonata care dai informatii eronate, atat

Ma pish cu bolta pe tine , clona resapata.

Ma pish pe elucubratiile tale.

MTV ist de duzina.

  • Like 2
  • Minus 4
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Salutare! După o vizita recenta la acest salon rămân aproape la aceeași părere: foarte curat și fete super frumoase vs alte saloane însă permisivitate și erotism la nivel mai scăzut. Am ales un masaj cu Maria recent: fata foarte frumoasa dar nu prea e masaj erotic ce face ea. După masajul de relaxare și maxim 2 minute de body se așează la o oarecare distanta de tine și tot se chinuie sa facă o stimulare manuala fără ca sa o poți atinge pe corp. Nu as mai repeta cu siguranță o ședință de masaj cu ea fiindcă din punctul meu de vedere asta nu se cheamă erotism...

 

pe scurt, ai primit de +300 lei, o laba uleioasa. :)

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

In februarie a.c, la felina Kitty....

Cel puțin ea cât și salonul își merită fiecare ban.

Mai ales că foarte multe saloane au mărit tariful la 200 Lei....mă refer la cele frecventabile.😛😄

 

Tot 250 a ramas ? Fetele au ramas la acelasj standard , adica frumoase ? Tnx

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...