Sari la conținut

Postări Recomandate

Ce sever esti nobody...imi place...

Mie mi se pare ca a punctat rezonabil, unii le umfla la notari de se cred fetele din acelea din reviste. Din acest motiv nu mai stiu cand pot ridica pretul si vand sa il mentina in echilibru.

Bravo frate, imi place ca le-ai spus sa afle si ele cam unde se gasesc.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:----
  • Oras:----

Am vizitat-o si eu pe Alexa pentru un show impreuna cu Roberta, ce pot spune este ca arata bine la fatza, mie unul mi-a placut, este ptuin mai dragutza decat Roberta, se fute si o suge bine, de ea am profitat mai mult in intalnire respectiva, nu stiu de ce dar mai tot timpul ea ma sugea si era prima cand venea vorba de sex, asa o fi intelegerea intre fete sau i-a placut ei mai mult, era dornica in ziua respectiva :) Acum nu stiu daca ai facut la misto sau nu, dar de 1-2 ori cand o futeam o vedeam ca o doare putin...am intrebat-o daca nu e ok si macar sa schimbam pozitia, nu imi place sa vad ca cineva nu se miste bine in timp ca eu ma simt, mie unul mi s-a parut ca are o pasarica stramta dar poate cine stie nu se lubrifiase inca. Mi-a placut per total fata, isi da silinta, face un CIM de senzatie si e ascultatoare.

 

Note :

Locatie: 10

Alexa: 9+++ e draguta la fatza asta mi-a palcut cel mai mult, sanii micuti dar daca isi mai pun si silicoane fetele astea te zapacesc, mentionez ca mie imi plac si cum sunt acum

OWO: 9

CIM: 10

Normal protejat: 9

FK: nu am facut ca nu ma omor eu, am inteles ca fac dar poate next time

GFE: 9

 

Achitat : 300 lei pentru o finalizare , undeva 20 min cred ca am stat

 

De recomandat si de revenit macar o data, va recomand sa incercati experienta cu cele doua fete , se merita.

  • Like 8
  • Minus 15
Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București

Am vizitat-o si eu pe Alexa pentru un show impreuna cu Roberta, ce pot spune este ca arata bine la fatza, mie unul mi-a placut, este ptuin mai dragutza decat Roberta, se fute si o suge bine, de ea am profitat mai mult in intalnire respectiva, nu stiu de ce dar mai tot timpul ea ma sugea si era prima cand venea vorba de sex, asa o fi intelegerea intre fete sau i-a placut ei mai mult, era dornica in ziua respectiva :) Acum nu stiu daca ai facut la misto sau nu, dar de 1-2 ori cand o futeam o vedeam ca o doare putin...am intrebat-o daca nu e ok si macar sa schimbam pozitia, nu imi place sa vad ca cineva nu se miste bine in timp ca eu ma simt, mie unul mi s-a parut ca are o pasarica stramta dar poate cine stie nu se lubrifiase inca. Mi-a placut per total fata, isi da silinta, face un CIM de senzatie si e ascultatoare.

 

Note :

Locatie: 10

Alexa: 9+++ e draguta la fatza asta mi-a palcut cel mai mult, sanii micuti dar daca isi mai pun si silicoane fetele astea te zapacesc, mentionez ca mie imi plac si cum sunt acum

OWO: 9

CIM: 10

Normal protejat: 9

FK: nu am facut ca nu ma omor eu, am inteles ca fac dar poate next time

GFE: 9

 

Achitat : 300 lei pentru o finalizare , undeva 20 min cred ca am stat

 

De recomandat si de revenit macar o data, va recomand sa incercati experienta cu cele doua fete , se merita.

Iti multumim frumos si te mai asteptam! :kiss3 :girly :feet

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Am vizitat-o si eu pe Alexa pentru un show impreuna cu Roberta, ce pot spune este ca arata bine la fatza, mie unul mi-a placut, este ptuin mai dragutza decat Roberta, se fute si o suge bine, de ea am profitat mai mult in intalnire respectiva, nu stiu de ce dar mai tot timpul ea ma sugea si era prima cand venea vorba de sex, asa o fi intelegerea intre fete sau i-a placut ei mai mult, era dornica in ziua respectiva :) Acum nu stiu daca ai facut la misto sau nu, dar de 1-2 ori cand o futeam o vedeam ca o doare putin...am intrebat-o daca nu e ok si macar sa schimbam pozitia, nu imi place sa vad ca cineva nu se miste bine in timp ca eu ma simt, mie unul mi s-a parut ca are o pasarica stramta dar poate cine stie nu se lubrifiase inca. Mi-a placut per total fata, isi da silinta, face un CIM de senzatie si e ascultatoare.

 

Note :

Locatie: 10

Alexa: 9+++ e draguta la fatza asta mi-a palcut cel mai mult, sanii micuti dar daca isi mai pun si silicoane fetele astea te zapacesc, mentionez ca mie imi plac si cum sunt acum

OWO: 9

CIM: 10

Normal protejat: 9

FK: nu am facut ca nu ma omor eu, am inteles ca fac dar poate next time

GFE: 9

 

Achitat : 300 lei pentru o finalizare , undeva 20 min cred ca am stat

 

 

 

De recomandat si de revenit macar o data, va recomand sa incercati experienta cu cele doua fete , se merita.

Mulțumim și te mai așteptăm

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...