Sari la conținut

Rusoaica noua in Timisoara 0765845793


Postări Recomandate

  • Oras:Timișoara
  • Oras:Timișoara

Ok. Ce rost avea sa scriu despre dama la topicul din 2015 care nu era pe tm ? Am zis ca ajut ... Scuze, il puteti sterge.

 

Așteptăm recenzia...lasa vorbarela:))

Serios, cum a fost? ðŸ˜

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Republica Timisoara
  • Oras:Republica Timisoara

0725670527

 

O cunosc pe doamna de ceva timp, sunt minim 2 ani de cand nu m am bucurat de prezenta si serviciile Amaliei, in mare parte din cauza orarului complicat(pt mine) in care este "operativa".

 

Locatia este in Aradului(aceeasi pe care o stiam), bloc nou, curatenie exemplara,apartament mare putin prea "discret" fara prezenta Anastasiei.

 

Are o prezenta frumosa, corp intretinut(are putina burta,am vazut...), piele fina fara vergeturi sau celulita( nu foarte tonic, un milf veritabil fara interventii/investitii la esteticieni. Felicitari!) miroase bine, si cel mai important (asa cum imi aminteam) este extrem de activa intre asternuturi, propune sau se lasa condusa , in functie de imprejurari.

 

Nu simt nevoia sa dau detalii tehnice, intalnirea a fost de o jumatate de ora in care nu a facut rabat la calitate, am beneficiat de FK, ON (cim + swallow),NP. Cadoul de 150,a fost unul corect.

 

M am lipit greu de programare (nu mai avea nr meu), semn ca femeia are un cerc de clienti care o frecventeaza des si cu care se multumeste(ceea ce nu'i un lucru rau).

 

Pleaca intr o binemeritata(spusele eiðŸ˜) vacanta de 15 zile in care ii urez "bon voyage" si odihna/distractie placuta!

  • Like 2

dag dal gas!

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Republica Timisoara
  • Oras:Republica Timisoara

Multumesc pentru cuvintele frumoase! Totus vin cu o precizare. Nu am facut si nu fac swallow. Va urez la toti sanatate multa si sa ne revedem cu bine.

Cu placere!

Atunci nu ramane decat sa rectific.

Nu face swalloow, M AM INSELAT!(mi se intampla tot mai des)

PS:scuze!

  • Like 1

dag dal gas!

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Colega, sa nu sari pe mine, ca stiu ca esti asa mai "saritor" de felul tau dar esti si amuzant acum. Pai daca tie ti-a facut doamna intaotdeauna swallow nu puteai sa taci si sa te bucuri in liniste? :P Tu vrei neaparat s-o pui sa inghita la tot poporu' ? :D

 

PS: Imi place numele tau... As face din el un slogan in perioada asta de pandemie: "Fara filtre pe strazi!!!" ;) :P

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Republica Timisoara
  • Oras:Republica Timisoara

Colega, sa nu sari pe mine, ca stiu ca esti asa mai "saritor" de felul tau dar esti si amuzant acum. Pai daca tie ti-a facut doamna intaotdeauna swallow nu puteai sa taci si sa te bucuri in liniste? :P Tu vrei neaparat s-o pui sa inghita la tot poporu' ? :D

 

PS: Imi place numele tau... As face din el un slogan in perioada asta de pandemie: "Fara filtre pe strazi!!!" ;) :P

Sacalu'i sacal!

 

Nu mai sar asa usor(am devenit totusi PUTIN mai saritor🙂), mi am mai pierdut din entuziasm odata cu trecerea timpului, n am ce face. Apropo, incepusem sa ma obisnuiesc cu interventiile tale (cateodata acide) pana sa vad ca ti ai gasit "unu" ce nu prea'l duce(a) traista si te ai pus sa dai cu el de pamant. Din greseli invatam cel mai bine,nu?ðŸ˜

 

Edit: NICI VB DE INGHITIT, am confundat termenii. Acuma, raul a fost facut si niciodata nu m am priceput la remediat (am totusi incredere in Amalia).

  • Like 1

dag dal gas!

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Am fost recent la Amalia si am plecat f. multumit!

Alte recenzii deja au dat toate informatiile despre servicii si tarife. Eu am sa adaug impresii personale: doamna m-a intampinat cu un zambet, nu m-a intebat de bani, iar eu cu ochii la ea, am uitat sa discut cat o sa stau... Mai ales ca fiind prima oara la ea, nu eram decis dinainte (niciodata nu stii cum e conexiunea cu doamna si de multe ori am regretat cerand o ora la o prima intalnire). Deci, nu tu discutii de timp sau bani, ci zambete si sarutari, pipaieli... Am intrebat de dus si cand am iesit, ma astepta gata dezbracata. Mers in dormitor si totul a fost f. bine. Note de la 8 in sus (cea mai mica probabil pentru ON), dar fizicul poate nu e pe placul tuturor, tinand cont ca are 40+ ani.

O alta chestie care subliniaza atitudinea: am lasat pe masa 200RON, inainte de intra la dus (dupa sex - o finalizare), iar cand am iesit am gasit rest pe masa! Am refuzat restul si am multumit doamnei, care a multumit si ea, putin surprinsa...

  • Like 4
Link spre comentariu
Vizitator sadoxhd
Reputație: 0
La 19.07.2021 la 15:03, borselino a spus:

Am vazut recent anuntul ei pe publi24

Nu mai are de multișor anunț… a dispărut așa dintr o data 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...