Sari la conținut

Blonda - MIHAI BRAVU (KAUFLAND)


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Hai ca am intalnit-o eu. Mai bine o intalnea inaintea mea colegul nelunistitul iar eu ramaneam cu 200.

Cea mai slaba experienta de anul acesta, pana si Andreeabubu e peste.

Actiunea s-a inceput dimineata in pm, continuat cu o discutie telefonica...programat pt ora 16 pt 1 ora.

M-am prezentat mai devreme...sa nu cumva sa intarzii...dupa ce am stat in fata blocului (dristor2, intrarea de langa metrou) in blocul vestit cu 90℅ experiente de kkkk.

Intru in bloc, pe langa niste vecini...care aveau cheie ca altfel ...interfonul nu merge, zice blonda, et inferior...ajung in ap(garsoniera) ...locatie cazuta de tot...parchet ...nu imi dau seama cum se aduce la acel stadiu, dar baia e parca scoasa din gunoi si montata...m-am igienizat in sila si teama de eczeme...prosop...cred ca are unul si il tot usuca pe calorifer...l-am refuzat si m-am ventilat singur.

Pana aici a fost "bine".

Mi se aduce la cunostinta ca FK nu e in prg, ok...trecem la un ON...banal...mecanic iar dupa 5 minute fara sa intrebe scoate in balon il monteaza si vine in Lot, protejat, peste mine...incearca sa umi arate ca ii place. Il timpul oralului...nu pune mana la pasa ca sunt sensibila, nu pune nici pe sani...la fel ...deja mi se cam luase.

Dupa cateva minute i-am zis ca vreau AP...se poate doar ea cu perna sub cur, cu fata in sus (misionar)...dau ce dau si finalizez.

Actul doi ...astepta ca eu sa renunt...super mega fustfack...m-am prins, m-am ridicat m-am imbracat ...plecat...nu m-am tiganit sa imi cer din bani...la inceput am pus in fata tv-ului 200.

Note:

Corp...1,70...la vreo 55-60kg...musculatura buna, epilata de joi cred, buci mari..7, sani frumosi 9, fata 6...

GFE- 0 zero

Oral nepro - 5

NP- 8

AP- 8

Stat door to door 20 minute maxim

Bani aruncati

Nu are cum sa mai evolueze, la cei 27 ani declarati...putea sa invete pana acum.

Bafta la ciocane si sa nu aveti astfel de experiente.

 

Nu stiu ce cauta in bransa asta...cam aceleasi lucru am patit si eu :)   

 

o sugea si intorcea capul sa se uite la in serial turcesc...fata e praf ptr meseria asta, sper sa inteleaga toata lumea si sa nu mai cheltuie bani aiurea

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...