Sari la conținut

Blonda - MIHAI BRAVU (KAUFLAND)


Postări Recomandate

  • Oras:.
  • Oras:.

Buna numele meu este Andra!Doresti sa iti petreci clipe frumoase alaturi de o blonda cu forme apetisante si provocatoare, stilata si senzuala. Doar un apel telefonic te desparte. Garantez placere,sex oral,normal,69,masaj,anal .  0745418130

Locatie Bucuresti

 

Locatia Calea Vitan, garsoniera moderna, spatioasa

Tipa e cea din poze,inalta, sanii frumosi mari si grei in rest nimic spectaculos

Dusul de rigoare apoi oral destul de bun: se joaca bine cu limba la oo , de-a lungulpoolii sipe cap, reuseste deepthroat dar nu ii place

Montat prezervativul si doggy (pizda stramta)

Pauza si apoi oralul deja cunoscut apoi lady on top (unde a dat tare pana a transpirat) si doggy

Pt ca a 2a sfarseala nu venea am dat jos prezervativul si oral

Andra=8

Atitudine=8 (mechanic, fara “patos”)

Oral fara prezervativ=9

Normal cu prezervativ=9

200 lei pentru 45-50 min

post-7097-0-88409300-1453829362_thumb.jpg 

post-7097-0-17366600-1453829378_thumb.jpg 

post-7097-0-92547200-1453829389_thumb.jpg 

post-7097-0-28593000-1453829410_thumb.jpg 

post-7097-0-34070400-1453829424_thumb.jpg

  • Like 10
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Salutare Natiune de Futaciosi

 

            Ieri cautand prin foiletoanele site ului am descoperit niste recenzii via a vis de o fatuca din zona Mihai Bravu-Dristor.Ce mi a atras atentia erau povestile despre niste sani frumosi...ceea ce cautam defapt.

Am sunat 0745418130 am facut programare si m am prezentat la job.Este blocul imediat dupa Kaufland Vitan(KFC).S a prezentat o fata blonduta-comuna la fata(pozele nu cred sa fie ale iei,adica sanii ei sunt mult mai frumosi decat ceea ce se vede in poze), inaltime cca 1.73/1.75 ,pe tocuri mai inalta ca mine.Garsoniera este jalnica (putine locatii am vazut in 16 ani de activitate asa de kkt) Ea destul de ok.S a dezbracat,correct proportionat dar surpriza cea mai mare sunt SANII .Fut de la 14 ani ...dar pot sa I clasez sanii in top 3.Superbiiii !de fapt per ansamblu aceasta fatuca INTR O ALTA LOCATIE...ar fi de revenit !

 Am facut dusul de rigoare"protocolul",prosopul -surpriza-curat si frumos mirositor,adica proaspat spalat(nu doar uscat cum procedeaza majoritatea curvelor caci astora din urma asa o sa le spun de acum)Fusesem anuntat de la inceput ca oralul este doar protejat.M a sarutat pe corp mi a facut un oral mai mult decat normal...si m a intrebat cum imi place normalul.Am futut o capra cca 10 min..nu stiu de ce dar nu ma atragea cu nimic.Am pus o deasupra mea sa ma bucur de sanii aia superbi si in max. 2 minute am ejaculate(timp in care I am molfait sfarcurile si m am jucat cu sanii aia SUPER !Am mai discutat una ,alta..m am spalat si am intins o .Nu prea ti vine sa stai intro locatie ca aceea.Pacat la cum arata ,si daca ar schimba putin "talentul"ar fi in scurt timp de revenit.Cred ca o sa ne mai vedem dar o sa o invit intr o alta locatie !

Locatie - 4

Curatenie - 7

Atitudine - 8

Sanii - 10(trebuiesc punctati separate)

Oral protejat - 7

Normal - 7

Halatul - 100ron/h

 

  • Like 4
  • Minus 2
Link spre comentariu
Reputație: -422
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Am vizitat-o pe domnisoara de curand si a fost o intalnire foarte placuta. Programarea facuta prin telefon cu maxim jumatate de ora inainte si respectata intocmai de ea. Locatia este pe Mihai Bravu aproape de Kaufland intr un apartament simplu si discret amenajat. Baia avea destule geluri de dus si camera de lucru arata curata.

Domnisoara este inalta, carne buna pe ea si niste sani maricei foarte bine proportionati.

Am ramas pentru o singura finalizare unde am trecut de la oral pana la anal, ambele protejate si executate foarte bine. Ce mi a placut a fost ca se juca cu mana la gogosica in timpul analului si chiar era stramta la poponeata(a folosit gel pentru lubrifiere).

Normalul a fost si el bun, nu a comentat la pozitii si nici macar la strangerea mai ferma a sanilor.

M am lasat terminat de mana ei inspre sfarsit, finalizand pe sanii ei.

Am fost foarte multumit si cu siguranta ma voi intoarce.

 

O: 7

N: 8

A: 9

 

Pret: 100RONx1, 200RONx2 + 50RON Anal

 

Nu stiu daca face finalizare orala, neprotejat oralul sau GFE.

  • Like 3
  • Minus 16
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...