Sari la conținut

discutii generale orasul Constanta


Postări Recomandate

  • Oras:constanta
  • Oras:constanta

deschid acest topic in ideea ca mai sunt si alte lucruri decat mersul la fetite pe lumea asta.

se intampla sa avem nevoie de o informatie, poate nu e la indemana pe net, sau o recomandare de firma, de magazine..... de instalator, de tinichigiu........

haideti sa ne ajutam intre noi.

 

incep eu cu o intrebare: unde (daca) mai exista magazin levi's in Constanta ??? eu in tom si in city nu am gasit.....

Link spre comentariu
  • Telefon: v_king_67
  • Oras:Constanta
  • Telefon: v_king_67
  • Oras:Constanta

Salutare Victoras...buna treaba cu acest topic ...si eu caut un service bun ptr un BMW X5 ...un tester bun ?Aia de la Bavaria sunt neseriosi ...si pusi pe japca 

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Telefon: tali_banu69
  • Oras:Departe
  • Telefon: tali_banu69
  • Oras:Departe

Salutare Victoras...buna treaba cu acest topic ...si eu caut un service bun ptr un BMW X5 ...un tester bun ?Aia de la Bavaria sunt neseriosi ...si pusi pe japca

Era dia, mecanic pe baba novac la blocurile lu mazare unde e acum o spalatorie. Zona kamsas, langa reprezentanta aia auto. Daca afli unde s-a mutat respectivul, intreaba la reprezentanta aia auto unde s-a mutat Dia si mergi cu toata increderea. O sa iti ia 100-200 lei pt tester dar omul stie treaba cu masinile nemtesti.
  • Minus 1
Link spre comentariu

deschid acest topic in ideea ca mai sunt si alte lucruri decat mersul la fetite pe lumea asta.

se intampla sa avem nevoie de o informatie, poate nu e la indemana pe net, sau o recomandare de firma, de magazine..... de instalator, de tinichigiu........

haideti sa ne ajutam intre noi.

 

incep eu cu o intrebare: unde (daca) mai exista magazin levi's in Constanta ??? eu in tom si in city nu am gasit.....

magazin levi's in cta nu cred ca mai exista, dar mai gasesti articole la peek & cloppenburg in maritimo

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: v_king_67
  • Oras:Constanta
  • Telefon: v_king_67
  • Oras:Constanta

Era dia, mecanic pe baba novac la blocurile lu mazare unde e acum o spalatorie. Zona kamsas, langa reprezentanta aia auto. Daca afli unde s-a mutat respectivul, intreaba la reprezentanta aia auto unde s-a mutat Dia si mergi cu toata increderea. O sa iti ia 100-200 lei pt tester dar omul stie treaba cu masinile nemtesti.

Multumesc Talibane ...am sa caut acolo ....conteaza mult un tester bun ...ca am nevoie de regenerare la filtrul de particule si apoi poate si o curatare ....inca ceva ,am auzit ca si pe drumul spre Ovidiu mai este un service bun ...undeva pe linga o clinica particulara acolo ....ca sunt baieti buni ...stie cineva ceva de ei ?

Link spre comentariu
  • Oras:fata-n fata cu spatele garii
  • Oras:fata-n fata cu spatele garii

deschid acest topic in ideea ca mai sunt si alte lucruri decat mersul la fetite pe lumea asta.

se intampla sa avem nevoie de o informatie, poate nu e la indemana pe net, sau o recomandare de firma, de magazine..... de instalator, de tinichigiu........

haideti sa ne ajutam intre noi.

 

incep eu cu o intrebare: unde (daca) mai exista magazin levi's in Constanta ??? eu in tom si in city nu am gasit.....

 

Cica doar in Tom si in City sunt. Dai un särci mai aprofundat

http://www.geodruid.com/intl/en/brands/4209:levi-s/RO:romania/105539:constanta

Link spre comentariu
  • Oras:piata ovidiu
  • Oras:piata ovidiu

deschid acest topic in ideea ca mai sunt si alte lucruri decat mersul la fetite pe lumea asta.

se intampla sa avem nevoie de o informatie, poate nu e la indemana pe net, sau o recomandare de firma, de magazine..... de instalator, de tinichigiu........

haideti sa ne ajutam intre noi.

 

incep eu cu o intrebare: unde (daca) mai exista magazin levi's in Constanta ??? eu in tom si in city nu am gasit.....

Eu stiu o firma care taie ramui.:)

Pentru levi's de ce nu comanzi onlain,plata la primire?

http://www.emag.ro/blugi-barbati/levi-s/c

Daca dai cu särci gasesti mai multe.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: v_king_67
  • Oras:Constanta
  • Telefon: v_king_67
  • Oras:Constanta

@corsar Un service bun de BMW este BimmerWorkshop,

Ii gasesti in KM 4-5 la intrarea in sere pe stanga.. Eu am rezolvat la ei cam tot ce aveam la BMW..

Multam frate  :hihat ,am primit si eu de la baieti prin PM ....si voi merge acolo ...sa vad ce fac cu filtrul de particule etc. poate si un polisat la ea ....

 

poate mai sunt si altii ce vor detalii despre acest service ...Bimmer 0788 606 674

Link spre comentariu
  • Oras:constanta
  • Oras:constanta

Era dia, mecanic pe baba novac la blocurile lu mazare unde e acum o spalatorie. Zona kamsas, langa reprezentanta aia auto. Daca afli unde s-a mutat respectivul, intreaba la reprezentanta aia auto unde s-a mutat Dia si mergi cu toata increderea. O sa iti ia 100-200 lei pt tester dar omul stie treaba cu masinile nemtesti.

Il stiu pe arabu' dar numai este in oras, tot pe baba novac, la blocuri lu mazare este mancar motors, tipu are service bun tare, e fostul service de la reprezentanta W

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...