Sari la conținut

discutii generale orasul Constanta


Postări Recomandate

  • Telefon: v_king_67
  • Oras:Constanta
  • Telefon: v_king_67
  • Oras:Constanta

Fratilor dupa multe incercari si esecuri am reusit pina la urma sa curat filtru DPF la masina mea .Multumesc lui Talibanu si celorlalti care au dorit sa ma ajute dar nr. de tel. care au fost afisate de voi nu mai sunt valabile .Adica ...din pe acolo pe Baba Novac ...daca era un mecanic bun nu mai raspunde ...unii prin 4-5 parca spuneati ca sunt ...ceva B....nu mai au telefon conectat...si doar o frima in Buc .mai este la fel...desi ei spun ca nu au reprezentanta in Cta .In fine ...multumiri la baieti ca au avut intentia de a ma ajuta .Am mers la cei de la BMW ...si au reusit sa-l curete ...dar trimis la Ploiesti ...curatat chimic acolo si apoi adus la Cta.De mentionat ca este un BMW X5 2012 ..3.0 Diesel ,total ...general...2400 lei .Poate prin asta am reusit sa mai informez si pe altii .Sa auzim de bine .Tot la ei am facut si revizia de iarna ...250 lei ...si schimbat acumulator ...1700 lei. :hihat

Link spre comentariu
  • Oras:la club(-ul pensionarilor)
  • Oras:la club(-ul pensionarilor)

Fratilor dupa multe incercari si esecuri am reusit pina la urma sa curat filtru DPF la masina mea .Multumesc lui Talibanu si celorlalti care au dorit sa ma ajute dar nr. de tel. care au fost afisate de voi nu mai sunt valabile .Adica ...din pe acolo pe Baba Novac ...daca era un mecanic bun nu mai raspunde ...unii prin 4-5 parca spuneati ca sunt ...ceva B....nu mai au telefon conectat...si doar o frima in Buc .mai este la fel...desi ei spun ca nu au reprezentanta in Cta .In fine ...multumiri la baieti ca au avut intentia de a ma ajuta .Am mers la cei de la BMW ...si au reusit sa-l curete ...dar trimis la Ploiesti ...curatat chimic acolo si apoi adus la Cta.De mentionat ca este un BMW X5 2012 ..3.0 Diesel ,total ...general...2400 lei .Poate prin asta am reusit sa mai informez si pe altii .Sa auzim de bine .Tot la ei am facut si revizia de iarna ...250 lei ...si schimbat acumulator ...1700 lei. :hihat

adio bani de buzunar  :ras

Link spre comentariu
  • Telefon: v_king_67
  • Oras:Constanta
  • Telefon: v_king_67
  • Oras:Constanta

adio bani de buzunar  :ras

Aaaa nu e asta problema bro...stai  sa vezi cand ma bag la IMO .... :laugh2 ,sau cand imi face totalul dirigintele de santier ptr etajul ce il voi termina ...asta ptr masina ...doar de incalizre  :laugh2

Link spre comentariu
  • Oras:la club(-ul pensionarilor)
  • Oras:la club(-ul pensionarilor)

Aaaa nu e asta problema bro...stai  sa vezi cand ma bag la IMO .... :laugh2 ,sau cand imi face totalul dirigintele de santier ptr etajul ce il voi termina ...asta ptr masina ...doar de incalizre  :laugh2

am inteles. masina a fost avansul, urmeaza lichidarea 

Link spre comentariu
  • Telefon: v_king_67
  • Oras:Constanta
  • Telefon: v_king_67
  • Oras:Constanta

am inteles. masina a fost avansul, urmeaza lichidarea 

Daaa...si se lasa greu ... :laugh2 .Dar si daca se legalizeaza futaiul pe bani ...imediat ma sucesc si ma bag TATASAN  :laugh2

  • Like 1
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Telefon: v_king_67
  • Oras:Constanta
  • Telefon: v_king_67
  • Oras:Constanta

Toate ca toate, frigul face ca pasaricile noastre sa migreze în țările calde :( după Cosmina și Alexandra, vrea și Roxana numărul 2 sa ne părăsească :(

Eeee naa....nu cred ...eu zic ca s-a speriat fata de cand am zis ca o chem intr-o locatie ,o fut de nu mai stie de ea si apoi o gonesc goala pe strada  :laugh2 .Toate pasaricile sunt migratoare ,si la noi vor veni altele  :laugh2 .Sincer nu ar fi o mare pierdere ptr Cta.Sau poate pleaca doar de pe forum  :laugh2 .Unde mai gaseste ea baieti ca noi ,care stam la colturi si cersim si asteptam salariul minim ?In plus ...GITANE$$`ii nu o lasa ei sa plece ea asa repede  :slap2

  • Like 1
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Eeee naa....nu cred ...eu zic ca s-a speriat fata de cand am zis ca o chem intr-o locatie ,o fut de nu mai stie de ea si apoi o gonesc goala pe strada :laugh2 .Toate pasaricile sunt migratoare ,si la noi vor veni altele :laugh2 .Sincer nu ar fi o mare pierdere ptr Cta.Sau poate pleaca doar de pe forum :laugh2 .Unde mai gaseste ea baieti ca noi ,care stam la colturi si cersim si asteptam salariul minim ?In plus ...GITANE$$`ii nu o lasa ei sa plece ea asa repede :slap2

post-187740-0-68588300-1453722259_thumb.jpg

Ia la Corsar cum o asteapta :))))))

  • Like 1
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:constanta
  • Oras:constanta

Babaieti ! Cu riscul de a mi se retrage nickul de romica, vreau sa impartasesc cu voi o veste minunata...

Au la auchan bere faxe DANEZA - nu panarama aia poloneza - DE 10% ALC., LA UN LEU STICLA DE 330 !!!!!!!!!

 

M-ati auzit ???? La sticla, daneza, de-aia strong, 1 leu / 330 ml !!!!!!!!!

 

Am luat 2 baxuri, dar cred ca ma intorc sa mai iau, ca nu au multa....

  • Like 5
  • Minus 3
Link spre comentariu

  • Telefon: v_king_67
  • Oras:Constanta
  • Telefon: v_king_67
  • Oras:Constanta

hmmm...x5...

tre sa apara doamna violeta! :))))

Codule ,nu a fost destul ca deja a trebuit sa dau explicatii despre diplome ,brevete etc.?Acum imi rascolesti trecutul ?Nu mai apare ca stii doar ca eu am avut argumente si ea s-a lasat la mina ei cand a zis ca nu am futut-o ,etc.

 

Acum pe bune ,eu am mai intrebat si cand aveam nevoie de un service bun ,am ramas fara pozitii la masina .Daca bag pe faza de drum e ok ,doar la pozitii nu mai arde .

Sunt alea mici rotunde .Daca nu e nici un coleg cu ceva info ,cred ca ma duc pe poporului si poate ma rezolv acolo .

 

In fine ,codule ,iti este dor de un foileton cu madame Violeta ?Baga si tu o comanda la Zepter ,si nu uita ca tipa te fute nu se joaca . :rax2  :laugh2

  • Like 1
  • Minus 3
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...