Sari la conținut

Postări Recomandate

FINALIZARI explozive ce zici de o ora de erotism si jocuri erotice? In compania noastra fantezia de a avea parte de un moment de entuziasm devine realitate. Noi suntem fantezia ta, poze reale, 22 Feb 11:00 0736952565/ 0764343709 Salutare,Si daca tot s-a facut o rubrica speciala dedicata genului, sa o mai imbunatatim si noi cu contributiile noastre...acest salon este situat central intr-o vila pe str. Ivo Andronic, langa Golden Falcon (zona P-ta Rosetti, Universitate).Eu am fost aici de vreo 3-4 ori pana acum, pare destul de nou, oricum este foarte ingrijit si curat, dar cred ca se presteaza doar masaj (eu nu am avut parte de mai mult), uneori mai incendiar si cu ceva artificii, depinde de fata si de tine, de click, de cancan si toate cele...cert este ca e placut, repet curat, bai foarte curate, fete dragute si educate (masajul costa 80 de lei si nu intarzie sa-ti aduca retul in camera niciodata) si foarte important, fara fite...toate, chiar si cele cu care nu am intrat sunt prietenoase...Sunt mai toate carismatice, nu stii ce sa alegi, eu spre exemplu nu funt un pasionat de cele mai mici, dar am vazut o brunetica ce purta o pereche de tate dementiale (mari, rotunde, nelasate, naturale, ii place sa i le lingi si sa te joci cu ele) si animalul din mine a reactionat prompt...am ales-o si a fost placut in mare, masaj destul de bun, relaxant...si apoi o lupta lunga cu pula mea, foarte sustinuta si implicata pana final!Alta data am intrat cu o tipa mai inalta, Bella parca isi spune si la fel...foarte multumit am fost...servicii limitative, dar ceea ce se scrie in meniu se face bine si e placut, apoi e curat, chiar foarte curat, nu te incrusiceszi cu alte persoane, fetele sunt mereu atente si verifica, iar dintre ele (de obicei sunt vreo 6) mereu sunt 2-3-4 dragutele cu care poti sa-ti faci mendrele...cand am plecat ultima data de acolo chiar am vazut ceva fetzisoare noi si placute care nu fusesera disponibile cand eu am participat la alegeri, insa nici dezamagit n-am fost fiindca pitica super tatoasa pe care am ales-o si-a facut treaba corespunzator.Concluzie...80 de ron investiti corect, curat daca astepti doar masaj cu finalizare prin tehnici specifice...laba la greu cu o mana straina si...noua de cele mai multe ori!:-) Cam astea fiind zise, va doresc zi buna si daca va pot fi de folos cu alte amanunte, voi fi bucuros sa vi le dau cu placere...desi stiu ca aici, intre noi, pe forum sunt de obicei oameni grei pentru care (doar) masajul cu fetite este doar "un joc de glezne"...e si normal, noi vrem sa jucam in Champions league si s-o si castigam!

p.s. Pozele sunt reale, din locatie!

post-8026-133409739157_thumb.jpg

post-8026-133409739158_thumb.jpg

post-8026-133409739159_thumb.jpg

  • Like 1
  • Minus 6
Link spre comentariu
Vizitator lascuzeanu
Reputație: 0

Vizitez destul de des acest salon de masaj (inca de la deschidere) si in mare parte sunt de acord cu colegul care a deschis topicul. Facand abstractie de vecinatatile populate cu persoane dubioase, este un salon unde poti obtine un masaj decent la pret decent. Proprietarii au mai multe saloane localizate in zona Muncii - Calarasi, astfel ca fetele sunt rotite periodic pe la diversele saloane dand senzatia de prospatura. Si preferata mea este Bella, o tipa simpatica si volubila, inalta, par lung, craci lungi...(pacat ca nu prea are sani) dar cu care poti exersa toate fanteziile care-ti trec prin minte si care nu implica contact intim.Ca si puncte negative as remarca prosoapele cam uzate, faptul ca nu prea primesti rest daca nu ai bani potriviti (prefer sa-i dau eu maseuzei daca sunt multumit) si clasica bataie in usa desi mai ai 5 - 10 minute disponibile.Una peste alta, la 80 de roni este o investitie corecta.

Link spre comentariu

Am ajuns si eu prin Bucuresti si dupa ce am citit postarile confratilor de mai sus (carora le multumesc), m-am hotarat sa fac o vizita acestui salon. Dupa o programare, am gasit relativ usor salonul de pe strada Ivo Andronic si dupa ce am sunat la usa am avut o surpriza cand mi-a deschis o domnisoara miniona, bruneta, cam la 18-19 ani, imbracata sumar intr-o pereche de blugi scurti si sutien. Arata superb si incepusem sa ma consolez ca ea e receptionera si nu presteaza cand a venit a doua surpriza placuta: mi-a zis ca numai ea e disponibila. Am zis "perfect" si dupa ce am achitat, am urcat scarile spre etajul 1 al cladirii unde se afla cuibusorul de nebunii. Locatia este foarte curata dar dupa dusul de rigoare, cand am intrat in camera, am fost dezamagit de intunericul de acolo... nu se vedea mai nimic, parca eram intr-o camera de tortura. S-a rezolvat usor la rugamintea mea de a dezvelii mai mult aerisirea dreptunghiulara din perete (nu o pot numii fereastra). Am mai fost la saloane si stiu ca o atmosfera romantica este mai intunecata dar acolo era aproape bezna. Dupa reglajul luminii ambientale a inceput masajul cu insistente prea mari la nivelul gambei, la un moment dat ma plictisisem si am rugat-o sa accepte un masaj din partea mea. Dupa ce am masat-o eu putin am inversat iar rolurile si i-am ghidat eu mana spre locul care il vroiam masat, altfel cred ca trecea mai mult de jumatate din sedinta fara sa-i acorde atentie... Fata era curata, frumoasa, mirosea bine dar ca si prestatie era cu mult sub ce am experimentat eu: tinea ochii inchisi mai mereu si cand o freca nu se uita la ea, parea plictisita asteptand finalul. S-a recomandat ca fiind Selena cu sugestia de a o cauta si altadata. Dupa aceasta experienta, nu cred ca voi mai apela vreodata la acest salon, dar poate am avut eu ghinion si alte fete presteaza mai bine...

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator KittyKat
Reputație: 0

Cu riscul de a fi off-topic, tin sa precizez un aspect devoratorilor de masaj erotic. Partea cu "ea e singura fata disponibila" este 90% un truc pentru a ajuta anumite fete care nu prea fac masaje ( din motive fizice, profesionale etc ) sa faca si ele un ban in ziua respectiva. Ganditi-va, majoritatea saloanelor au mai multe fete decat camere de masaj. Cate masaje cu 2 fete pot fi simultan incat voi sa ramaneti doar cu o singura posibilitate? Si in plus, vor sa para un salon ocupat gen: "Vezi dom'le ca vine multa lume aici deci suntem cei mai buni".

  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...