Salt la continut

Prieteni Buni:

Fotografie

GINA 0746410708

satena inalta

• Te rugam sa te loghezi ca sa poti raspunde.
269 raspunsuri in acest thread

#41 raissasigina

raissasigina

GINA 0744192244

• Maistru Curvar
  • 109 Postari:
  • Inscris la:
    29 October 2014
  • Reputatie: 274

Postat 13 December 2015 - 11:54 PM

Fisier atasat  image.jpg   135.05KB   52 download
    • 12

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#42 >palosulgros<

palosulgros

Platinum Member

• >Serious Contributor<
    • 608 Postari:
    • Inscris la:
      14 September 2011
  • Reputatie: 1865

Postat 14 December 2015 - 11:44 PM

Dupa multa asteptare, azi am avut norocul sa ma sincronizez cu cele doua dameze, Gina si Pantera, Locatia era tot pe Calea Turzii, asa ca nu a fost nici o incarcatura, stiind deja pe Sonia, nu am avut emotii, cand am ajuns m-a primit cu imbratisari, pupici, si cu voce calda. Mi-a facut cunostinta cu Gina, care era exact opositul Panterei ca si vestimentatie, in sensul ca era in alb, cu ciorapi cu banda, sutien si chilotei, iar pantera era in costumatia de piele din pozele de mai sus. Ca si un inger si demon... Am mangaiat sanii extraordinali a Panterei, ca sa le salut, iar apoi am inceput s-o explor pe Gina, in timp ce Pantera ma mangaia din spate. M-am simtit ca si un Sultan intre damele din Harem, saruturi patimase, la mai strangeam din cand in cand in cur, le lasam sa se saruta intre ele, era ceva de vis, iar eu abia asteptam contiunarea, si nu m-am inselat. Pantera a avut initativa cu oralul, Gina o urma cu spor, oralul Panterei nu mai trebuie sa descriu, mai intai foarte incet, cu multa saliva si sarutari, si dupa aia deep, schimbari de ritm, si asa mai departe, dar ajutorul Ginei, cum se juca in acest timp cu oute era putin mai altfel, imi dadea fiori, apoi imaginea, cum mai schimbau niste sarutari intre ele, partajau saliva, nici nu puteam sa urmaresc intamplarile, doar ca am vazut, ca dupa asta Pantera a coborat pe la oute, si si mai jos, si Gina imi excita varful palosului, deja simteam ca nu mai pot. Pantera iara a avut initiativa, si nu i-a parut rau, pentru ca am luat intre noi pe Gine, eu o dadeam pe la spate, si Pantera o lasa s-o linga, sa vezi un cur asa demential si niste sani mari, si pe deasupra gemetele Panterei in timp ce o lingea Gina, era un vis indeplinit, insa s-a suprapus fanteziei squirtul panterei dupa linsul bine executat de catre Gina, iar eu o pompam si mai tare ca ma excitau cele vazute. Dupa ce s-a calmat si Pantera, m-am pus peste ea, sa nu ramane nici ea neatinsa, am inceput cu un simplu misionar, Gina s-a asezat in spatele meu si ma impingea din cur cu mainile sale ritmic, mana celalalta imi alintea trupul, eu doar admiram pe Pantera si incercam sa rezist... La un moment dat, Gina s-a asezat pe spate, in asa fel, sa-mi linga testiculele, asa ca nici nu imi venea sa ma penetrez de tot in Pantera ca sa pot sa savurez limba Ginei, asa ca am schimbat pozitia, fetele au format un 69 ca la carte, Pantera se  ocupa cu pusilica Ginei, eu o pompam din spate, iar Gina dadea limbi ma mie ba ei... Imi mai si lua in gura outele de imi era frica sa nu ma misc prea tare, poate ramane in gura ei, dar era o senzatie foarte placuta.

Si apoi, cand nam mai putut, a venit finalul cel asteptat de mine, fetele se asezau frumos pe genunchi, eu pe picioare in pat, s-au asezat asa incat sa fie cat mai aproape una de calalta cu fata, si am lasat-o pe Pantera sa ma finalizeze, isi imparteau sperma de parca era lichidul divin al tineretii si se mai si sarutau la final, imi stergeam ochii, ca am crezut ca visez, e un duo foarte reusit, ca de putine ori se muleaza asa bine doua fete.

Halatul era de 600 de roni, bine meritati, o experienta unica, la final eram toti epuizati, eu transpirat, Gina cu ciorapeii rupti, Pantera zambind glorios, dupa ce ne-am mai rasuflat putin am discutat cele intamplate, am incercat sa felicit fetele pentru acest frumos spectacol, de nu vezi nici in filme, si apoi am luat ramas bun...

• 15
    Sunt Fat-Frumos si-am palosu gros,
    Pe Ileana o caut pe-un cal rapciugos

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#43 nelson 2016

nelson 2016

fară dinți să nu zgîrîi

• Membru Banat
    • PipPipPipPipPipPip
    • 229 Postari:
    • Inscris la:
      13 December 2015

Postat 15 December 2015 - 09:34 AM

Te pupa tata Nelson note 9 oral fără prezervativ total nota 10 buna fata pupe tata puța ei.

#44 trollescoviciulos

trollescoviciulos

FRATILI LU' JILI BOMBARDIERU'

• Platinum Member
    • 22658 Postari:
    • Inscris la:
      30 December 2013
  • Reputatie: 228

Postat 15 December 2015 - 01:29 PM

Te pupa tata Nelson note 9 oral fără prezervativ total nota 10 buna fata pupe tata puța ei.

Mare gigoloi, 'mi-aș al dreaq =))
    Fisier atasat  IMG_20151214_183435.JPG   38.58KB   71 download
    • 6

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#45 pantera_sonya

pantera_sonya

FELINA

• Curvar Ucenic
    • PipPipPipPipPipPipPip
    • 1024 Postari:
    • Inscris la:
      19 April 2015
  • Reputatie: 7392

Postat 15 December 2015 - 01:48 PM

Mare gigoloi, 'mi-aș al dreaq =))
    attachicon.gifIMG_20151214_183435.JPG

:laugh2  :rockettes-1 

• 2

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#46 zoli100

zoli100

VIP Member

• Membru Premium
    • 1139 Postari:
    • Inscris la:
      03 September 2014
  • Reputatie: 589

Postat 15 December 2015 - 09:50 PM

Te pupa tata Nelson 

Prietene! Tu esti asta? Ca te-am gasit pe net... :laugh2

Rear-Admiral_Sir_Horatio_Nelson,_1758%E2

• 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#47 zoli100

zoli100

VIP Member

• Membru Premium
    • 1139 Postari:
    • Inscris la:
      03 September 2014

Postat 15 December 2015 - 09:54 PM

Gina! In primele trei poze ai o verigheta sau un inel pe degetul inelar de la mana stanga?

• 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#48 pantera_sonya

pantera_sonya

FELINA

• Curvar Ucenic
    • PipPipPipPipPipPipPip
    • 1024 Postari:
    • Inscris la:
      19 April 2015

Postat 15 December 2015 - 10:13 PM

Gina! In primele trei poze ai o verigheta sau un inel pe degetul inelar de la mana stanga?

:laugh2 cata curiozitate si spirit de observatie..... :slap2.......................eu cred ca vrei sa o iei tu de nevasta   :laugh2  :laugh2  :laugh2  :laugh2 

• 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#49 zoli100

zoli100

VIP Member

• Membru Premium
    • 1139 Postari:
    • Inscris la:
      03 September 2014

Postat 15 December 2015 - 10:16 PM

:laugh2 cata curiozitate si spirit de observatie..... :slap2.......................eu cred ca vrei sa o iei tu de nevasta   :laugh2  :laugh2  :laugh2  :laugh2 

Daca nu ma bate nimeni...cine stie?  :laugh2 Roz...mi-a dat cu flit...

Aceasta postare a fost editata de zoli100: 15 December 2015 - 10:17 PM

• 2

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#50 curvarab

curvarab

Maistru Curvar

• Curvar Ucenic
    • PipPip
    • 99 Postari:
    • Inscris la:
      13 January 2013
  • Reputatie: 49

Postat 28 December 2015 - 03:58 PM

Care este nr de tel al lui sonya?
    • 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#51 basilfree

basilfree

Maistru Curvar

• Membru Banat
    • PipPip
    • 59 Postari:
    • Inscris la:
      03 May 2015

Postat 28 December 2015 - 04:41 PM

Multi am mai vazut, dar unu ca asta nu :)

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#52 diamond prince

diamond prince

It`s Fuckin' Chri$ma$ when I`m around

• VIP Member
    • 2433 Postari:
    • Inscris la:
      23 October 2013
  • Reputatie: 1676

Postat 28 December 2015 - 07:05 PM

(01)89.89.89.999

P.S. ala din paranteza ii prefixu`

• 0

my channel  :  https://www.youtube....jEJhiu1pcSgjBxw         and subscribe for more

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#53 curvarab

curvarab

Maistru Curvar

• Curvar Ucenic
    • PipPip
    • 99 Postari:
    • Inscris la:
      13 January 2013

Postat 28 December 2015 - 07:58 PM

In titlu scrie gina, iar sonya nu sta cu ea, si am intrebat de nr soniei, ce e asa de ras ?
    • 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#54 titus steelat

titus steelat

Maistru Curvar

• Membru Banat
    • PipPip
    • 84 Postari:
    • Inscris la:
      29 April 2015

Postat 29 December 2015 - 12:21 AM

Constat ca unii dintre noi (de exemplu curvarab) devin irascibili cand adreseaza si ei o intrebare de bun simt si nu li se raspunde.

Prietene, nu e deloc usor sa dai de nr de telefon al Sonyei pt ca nu ii stii numele de familie.

Afla-i prima data numele de familie, adresa de domiciliu si suna la 118932, serviciul numere clienti de la Romtelecom.

Daca nu are numar de fix spune-le sa iti faca legatura la numere mobile. Dar neaparat trebuie sa le spui cum te cheama si de unde suni.

Sa nu cumva sa vizionezi clipul Sonyei si sa il faci mare pe tot ecranul ca sub RoPussy, in coltul dreapta sus vei vedea numarul ei de telefon fals, nu e cel bun. Daca suni la acel numar nu iti va raspunde nici Dracul, ca nu e numarul lui.

No, amu daca esti arab si curvar sa stii ca viata e tare complicata si plina de mistere, ca si femeile care e si ele misterioase.

Sa citesti "Eu nu distrug corola de minuni a lumii" de d-l Blaga Lucian si folosind un algoritm secret (trebuie sa platesti ca sa ti-l dau) vei vedea ca in fiecare strofa ai cateva cifre care in final ii compun numarul de telefon al Sonyei, a.k.a. Pantera Clujului.

Si va rog pe restul sa incetati cu ironiile si sarcasmul gratuit. Daca il stiti, dati-i si lui numarul de telefon al Sonyei.

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#55 pantera_sonya

pantera_sonya

FELINA

• Curvar Ucenic
    • PipPipPipPipPipPipPip
    • 1024 Postari:
    • Inscris la:
      19 April 2015

Postat 29 December 2015 - 01:06 AM

Prietene, nu e deloc usor sa dai de nr de telefon al Sonyei pt ca nu ii stii numele de familie.

Afla-i prima data numele de familie, adresa de domiciliu si suna la 118932, serviciul numere clienti de la Romtelecom.

Daca nu are numar de fix spune-le sa iti faca legatura la numere mobile. Dar neaparat trebuie sa le spui cum te cheama si de unde suni.

Sa nu cumva sa vizionezi clipul Sonyei si sa il faci mare pe tot ecranul ca sub RoPussy, in coltul dreapta sus vei vedea numarul ei de telefon fals, nu e cel bun. Daca suni la acel numar nu iti va raspunde nici Dracul, ca nu e numarul lui.

:laugh2  :boobs   0743 331 434 - Programri doar  prin Sms  :jackass   :X 

• 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#56 curvarab

curvarab

Maistru Curvar

• Curvar Ucenic
    • PipPip
    • 99 Postari:
    • Inscris la:
      13 January 2013

Postat 29 December 2015 - 06:12 AM

Constat ca unii dintre noi (de exemplu curvarab) devin irascibili cand adreseaza si ei o intrebare de bun simt si nu li se raspunde.
    No, amu daca esti arab si curvar sa stii ca viata e tare complicata si plina de mistere, ca si femeile care e si ele misterioase.
    Sa citesti "Eu nu distrug corola de minuni a lumii" de d-l Blaga Lucian si folosind un algoritm secret (trebuie sa platesti ca sa ti-l dau) vei vedea ca in fiecare strofa ai cateva cifre care in final ii compun numarul de telefon al Sonyei, a.k.a. Pantera Clujului.
    Si va rog pe restul sa incetati cu ironiile si sarcasmul gratuit. Daca il stiti, dati-i si lui numarul de telefon al Sonyei.

Daca ai fi intrat pe forum de pe tableta ai fi vazut ca tu ca nu se afiseaza filmul cu sonya si nu ti.ai mai dat ataea aere de retard penal ce esti.
    • 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#57 ciucurel

ciucurel

Platinum Member

• Platinum Member
    • 6752 Postari:
    • Inscris la:
      12 April 2012
  • Reputatie: -426

Postat 29 December 2015 - 09:19 AM

Daca ai fi intrat pe forum de pe tableta ai fi vazut ca tu ca nu se afiseaza filmul cu sonya si nu ti.ai mai dat ataea aere de retard penal ce esti.

Nici acum nu ai gasit numarul arabule?
    • 0
    Futeti cand puteti si bucurati-va de viata!!!!

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#58 >peso69<

peso69

peso69

• >Serious Contributor<
    • 337 Postari:
    • Inscris la:
      31 August 2013
  • Reputatie: 141

Postat 02 January 2016 - 11:21 AM

La multi ani,frumusete!