Sari la conținut

GINA 0746410708


Postări Recomandate

  • Oras:cluj napoca
  • Oras:cluj napoca

as vrea sa ma pot pronuta si eu dar inca nu am reusit sa o vizitez....acuma telefonul suna , suna , suna.... o fi ocupata.....

Io o vad putin stresanta pe Gina pt ca trebuie sa freci prea mult telefonul pina dai de ea .
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Salutare! Am vizitat-o pe Gina zilele trecut si las aici impresiile mele.

 

Am sunat-o vineri seara pe la 20.30, a raspuns din prima si am stabilit sa ne vedem la ea la 22.30, in locatia de pe Calea Turzii. Mi-a placut din momentul  in care a raspuns la telefon. O voce placuta, amabila si ferma. Totusi, am zis ca vad la fata locului daca stau juma’ de ora sau o ora. Ma cam hotarasem de pe drum sa stau o ora, dar cand am vazut-o pe Gina a disparut orice dubiu.

 

Inainte sa ajung in Cluj mi-am facut in viteza o lista scurta cu fete pe care puteam sa le vizitez, dar nu mai tineam minte din poze care cum arata. Din acest motiv nu mi-am facut iluzii ca voi gasi vreo frumusete. Ce tineam minte despre ea e ca accepta FK si ca e foarte prietenoasa.

 

Cand mi-a deschis usa, am ramas foarte placut surprins. Gina e o fata frumoasa, inalta, sani misto si constitutie genul bine legat. Pozele postate pe acest topic sunt reale.

 

Mi-a zis de la inceput ca nu face anal, nici CIM si ne-am inteles perfect pentru ca nici nu-mi doream. Am inceput cu mangaieri, saurtari pe corp, FK, chiar zici ca esti cu iubita. Am gustat din pasarica ei curata si gustoasa si am primit un ON minunat. Am continuat cu misionar, doggy si cu ea deasupra, pozitie in care mi s-a parut ca s-a miscat intr-un mare fel :D.  Am revenit la misionar sa-i simt mai bine sanii, respiratia, parfumul si sa o sarut pe gat. Piece of Heaven, ce mai!

 

Dupa ce am terminat numarul, am facut dus si am stat de vorba tinand-o in brate si sarutand-o din cand in cand. Nu i-as mai fi dat drumul. Pe langa sex de calitate, fata ofera bonus afectiune. Eu aveam nevoie si de asta.

 

Cat timp am stat la ea, a avut telefonul pe silentios, si nu m-am simtit presat in vreun fel.

 

A fost o experienta foarte frumoasa si din acest motiv am programat o noua intalnire luni, inainte de intoarcerea spre casa. Tot o ora si lucrurile au decurs la fel, doar ca eu am fost mai relaxat si mai linistit stiind cu cine ma intalnesc.

 

Ce mi-a placut cel mai mult e faptul ca are rabdare si te ajuta sa comunici. Eu sunt mai nesociabil, dar prin felul ei de a fi, naturala, deschisa, prin atitudinea prietenoasa, m-a facut sa ma simt in largul meu.

 

Multumesc, Gina J

  • Like 11
Link spre comentariu

Fost pe la dra, probabil e prea cunoscuta k sa mai o lungesc...

Note: locatie 9

Adpect fizic 8, mie imi plac mignonele, dar e ok

Gfe-9, atenta la dorintele tale, amabila

Fk da, On - 9;Np-9

Nu te grabeste, nu se uita la ceas, e ca o prietena veche

De revenit Daaa, de recomandat Daaaa

Raport calitate pret f bun. 150 lei/fin

Bafta

  • Like 7
Link spre comentariu
  • Oras:CUSCA
  • Oras:CUSCA

Buna dragilor ,  am luat hotararea de a incheia colaborarea cu GINA 

In urma frumoaselor experiente am reusit sa imi fac o impresie  si voi nota urmatoarele  :D 

-Atitudine- 10 

-Igiena-10 

-Atenta la dorintele clientului, zambitoare si glumeata 

RECOMAND CU INCREDERE  !!! :138x  :nod  :nod 

Multumesc GINA! :clapp   :flowers2    :2qm40hg 

  • Like 9
Link spre comentariu
  • Oras:B
  • Oras:B

Salutare. Din Cate stiu eu fetele au terminat colaborarea. Nu inteleg de ar trebui sa dea Pantera socoteala pt nepasarea altria. O cunosc pe Pantera si ea isi vede de treaba ei si nu e intetesata de altele.

Te pup gina si sper sa ai bunavointa sa ne lamuresti!

Link spre comentariu
  • Oras:Cluj Napoca
  • Oras:Cluj Napoca

Buna seara!

Am avut ocazia sa o vizitez pe Gina. Recunosc ca nu a raspuns la telefon, i-am trimis mesaj, mi-a raspuns prin mesaj de pe un alt numar, mi-am facut programare, si, a respectat-o, chiar daca programarea a fost in alta zi.

M-a ghidat telefonic, iar locatia este langa hotelul RAMADA.

Sta in regim hotelier, neavand bucatarie, fapt irelevant.

Gina este o persoana frumoasa, supla, cu picioare putin mai masive, cu sani frumosi, par lung, foarte docila, si care accepta tot ceea ce iti doresti de la ea, desigur, in limita bunului simt.

Te saruta frumos, te ia in brate, stie sa fie o gazda primitoare, te serveste cu suc, apa, etc...

Face un oral normal foarte placut, care nu are cum sa se lase cu urmari ... masculine.

Are rabdare cu tine, iti creeaza conditiile necesare sa fii in forma maxima, si, savureaza din plin momentele intime, dand contre si suspinand frumos in timpul derularii momentelor intime...

Este foarte curata, foarte politicoasa, si foarte stramta in zona intima.... Dupa ce am reusit sa o patrund, parca ajustajul s-a largit putin, dar, era tot unul cu strangere, asa cum ne place noua, barbatilor, amintindu-ne de primele iubiri complete....

Si, ca sa nu ma intind cu vorba, sa dau si note:

Aspect: 10 plus

Atitudine: 9

Locatie: 9

ON: 10

NP: 10

Eu o recomand cu caldura. Mie mi-a placut. 

Sper sa nu fiu considerat drept peste al acestei domnisoare.

Pur si simplu, mi-a placut! Pentru naturalete, simplitate, servicii, punctualitate, igiena, aspect fizic....

  • Like 7
Link spre comentariu
  • Oras:Cluj Napoca
  • Oras:Cluj Napoca

halatu, cat e halatu'...?!

 

Da, asa este. Am achitat 150 de lei, si, am petrecut cu domnisoara, cam o ora, fara sa mi se atraga atentia, sau, sa raspunda la telefoane, Comportament profesionist!

Link spre comentariu
  • Oras:Cluj Napoca
  • Oras:Cluj Napoca

Incerc de cateva zile sa dau de Gina, insa ambele telefoane sunt inchise.

Stiti ceva de ea? Mai ales ca ultima postare are a fost facuta in urma cu o luna.

din pacate, si eu am constatat acelasi lucru... Pacat, pentru ca avea un comportament profesionist!

Link spre comentariu

  • Oras:cluj napoca
  • Oras:cluj napoca

Eu cred ca o sa revina.A mai avut in trecut astfel de disparitii.Ar fi frumos din partea ei sa anunte o eventuala retragere care prefer sa cred ca nu se va intimpla.Tocmai imi propusesem sa mai trec pe la ea.Sa mai speram pina dupa Paste,poate tine post.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...