Sari la conținut

Postări Recomandate

http://www.lechatnoi.../index.htmlDesi nu sunt mare fan al masajului odata de Paste si alta data la 2 luni dupa Craciun incercam si altcevaLocatie : Cand am auzit de Bd Decebal deja imi imaginam o locatie loxuoasa , fite, fete frumoase, cand cobor din taxi insa aflu ca nu o sa ma duc la scara de pe Decabal ci intru intr-un gang si in urmatorul bloc.In gandul meu deja ma gandeam sa ma intorc, insa am facut bine ca am mers, trecand peste asezarea mai nasoala a locatiei, odata intrat, arata binisior, canapea din piele, ambianta cromatica placuta.Fete: Din pacate am prins doar 2: o nashpeta cu fatza bocita insa una foarte dragutza, numele incepea ceva cu A , 21 de ani , studenta la Agronomie cum aveam sa aflu mai tarziu, bruneta, fatza drgutza, 1,65, sani mari !!!Masajul a fost bun, a frecat si a framantat fiecare parte a corpului incepand cu gleznele si gambele , apoi vreo 10 minute si-a tot frecat sanii mari si pe spatele si pe partea frontala a corpului, a mai facut si o laba mica in timp ce pipaiam pizdulicea micutza, evitarea finalizarii fiind practic imposibila.Dush sa dau jos uleiul si bye bye. Timp total : 1 ora si 5 minute door to doorPret 150 de roni pentru o ora, 100 pentru jumateConcluzie: Nu stiu nimic de celelalte fete, intrebati daca e domnisoara studenta la agronomie si daca e mergeti sa o trageti putin de tzate ca merita !!!! reporteaza de pe terenal vostru danspataru' curvaru' !!!
Nr de telefon este in site la sectiunea contact insa il pun si aici 0737058654
Link spre comentariu

Salut,Am fost si eu in noiembrie 2011 la acest salon, localizat la parterul unui bloc de 4 etaje, practic un apartament de 4 camere modernizat. Fosta sufragerie este o sala de asteptare, cu canapele si TV iar peretele dintre bucatarie si sufragerie este spart.Locatiea este discreta, cand eram pe canapea asteptand fetele au iesit 2 domni pe care nu i-am fazut deoarece receptionera a tras o draperie pana au iesit din aprtament.In acea seara erau 3 fete destul de dragute si receptionera.Locatia era foarte curata, cu betigase aromate si muzica ambientala.Pretul: 30 min -100 ron; 1 h -150 ron plus de masaj de relaxare, masaj erotic, body masaj cu finalizare. Eu am luat o ora.Domnisoare pe care am ales-o era studenta in Bucuresti, venita din provincie, placuta, curata, dinti frumosi, dezghetata, am vorbit cate in luna si stele.Am facut doar masaj cu o finalizare pe tatele ei, nu am cerut sex, si personal nu cred ca fac ele sex cu clientii. Am inceput eu pe burta si mi-a masat picioarele, spatele timp de 5-7 minute apoi m-am intors cu fata si a inceput si masajul erotic efectiv.Locatia repet era curata, se auzea masina de spalat din baie (probabil spalau prosoapele).Baia era mare, spatioasa, curata (poti sa te speli de ulei dupa) .Una peste alta a fost prima mea escapada la un salon erotic si mi-a placut!

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...