Sari la conținut

Salon Happyendmassage(Barbu Vacarescu/Lacul Tei) 0728623454/0755663159


Catalin100

Postări Recomandate

- Numarul de telefon al salonului 0728623454 / 0755663159- Galerie Foto(nu am reusit sa adaug poze de nici o culoare(rog un pic de ajutor de la moderatori). Poze cu fata care am fost pe link-ul: http://www.happyendm....php?id_fata=33) eventual si situl http://www.happyendmassage.ro - Tarifare :Masaj erotic nud - 80 lei/oraMasaj cu dus asistat - 100 lei/oraMasaj cu frisca - 150 lei/oraMasaj cu fructe - 150 lei/oraMasaj cu sampanie - 200 lei/oraMasaj dublu - 160 lei/oraMasaj cupluri - 160 lei/oraShow erotic - 250 lei/oraShow lesbi - 400 lei/oraPetreceri private –- Locatia si informatii despre locatie :Str. Maiorului, nr 14, sector 2, Bucuresti. Este relativ usor de ajuns : Din Barbu Vacarescu se intra pe Str. Gh Titeica(pentru petrecareti este cea din care se poate intra apoi prin stradute paralele pe partea stanga la Fratelli, la fostul Turabo Society Club, si mai jos la Bamboo). Ei bine pe una dintre aceste stradute se afla si salonul. Este amplasat intr-o vila pe partea dreapta, si are tot timpul poarta deschisa- Serviciile : sunt enumerate mai sus la tarifare- Aspectul fizic al domnisoarei : eu am intrat cu dsoara din poze-nu mai tin minte exact numele de scena(parca Alexandra). Pozele sunt reale, tipa arata foarte bine si eu am ales-o pentru ca era mai pe masura mea, mai ales ca era si pe tocuri. Pe parcursul masajului am studiat-o pe indelete si pot spune ca nu am avut nimic de reprosat : carne tare(la fel si fundul), piele ferma, sani mari si foarte frumosi(se vede si din poze), miroase frumos, dantura ok, cat se poate de politicoasa, am purtat o conversatie nesemnificativa/light pe parcursul masajului, insa mie la astfel de vizite imi place sa ma relaxez si asta implica si liniste/lipsa discutiilor. Era imbracata in sutien si bikini, vestimentatie care o avantajeaza, nu are nimic de ascuns la cat de bine arata - Detalii despre vizita si cum a decurs experienta :Acum aprox 2 saptamani, dupa o noapte de petrecut in club ,cu ceva whiskey la bord si cu inca un amic, ne-am decis sa ne “facem de lucru”. In mod normal am fi ales sa mergem la niste dame de companie, insa din experienta stiam ca dupa ora 03.00 nu prea mai raspunde nici una la telefon(noi trebuia sa gasim si doua bucati) si am preferat sa mergem la sigur, fara sa bantuim aiurea, chiar daca insemna no sex. Am sunat pentru programare direct din taxi, ne-a raspuns receptionera imediat si in 15 min eram déjà intrati in vila. Casa este mare/incapatoare/curate, cu zona de receptie – nimic de comentat. Ne-a intampinat cea care a raspuns la telefon…o tigancusa, care nu presteaza(nici nu era cazul);ne-a enumerat inca o data serviciile si preturile, apoi au venit fetele, care apoi s-au postat ca la identificarea de la Politie din SUA(exact ca in filme)-faza asta m-a amuzat tot timpul la saloanele de masaj. La ora respective era 5 fete(cred ca nu mai era nici un client), amicul meu a luat o tipa mai dragutica la fata si miniona(si ptr mine era prima alegere, dar asta e) si eu am intrat cu “calutu”.Am mers in camera, totul ok, era cald(foarte important pentru mine), patul-o saltea(cu un prosop de hartie peste, inclusive la perna), muzica in surdina, lumanarele-alles gut. M-a intrebat daca vreau la dus, am confirmat, mi-a adus prosop(mirosea a curat/apretat) si papuci. La dus am avut apa calda si doua geluri de dus-baia relativ mare(ma gandesc ca are potential si ca loc pentru alte nebunii). Am revenit in camera, apoi a aparut si fata in 5 min. cu un prosop de care a scapat repede si a ramas goala. Arata intr-un mare fel! Masajul de relaxare : exacutat corect, fara elemente deosebite, bonus pentru ca fata a tras tare de mine, desi sunt ditai animalul, si nu a dat semen de oboseala. Ca timp, a durat aprox 30 min, cu fiecare bucatica din mine lucrata bineMasajul erotic : urmeaza dupa celebra replica : “Te intorci?”, pregatit cu un mic frecus de sani pe spate si ceva suflaturi in ureche. Fata s-a frecat bine de mine cu fundul si sanii, provocand excitare instanta si constantaM-a lasat sa o ating/sarut pe sani(geniali!) si pe fund si sa pun mana tangential la pasarica, fara insa sa pot baga un deget sau sa fac altceva (oricum eu de fiecare data intreb/incerc sa fac mai mult-daca merge bine, daca nu, iarasi bine:D). Finalizat glorios pe sanii ei, intr-un fel de semi 69(ea desupra cu un san pe “prieten” si cu o mana care-l lucra de zor), facut curatenie cu servetele umede si la dus apoi exit. Platit 80 lei direct fetei dupa masaj(nu mi-a cerut nimeni banii inainte). Partea asta a durat inca 15-20 min- Concluzia finala : recomand, raport prêt/calitate ok(locatie/igiena/fata). Plecat cu un mare sentiment de frustrare ca o asemenea frumusete isi “pierde timpul” doar cu masaje…she can do so much better -- Numarul de telefon al salonului 0728623454 / 0755663159- Galerie Foto(nu am reusit sa adaug poze de nici o culoare(rog un pic de ajutor de la moderatori). Poze cu fata care am fost pe link-ul: http://www.happyendm....php?id_fata=33) eventual si situl http://www.happyendmassage.ro - Tarifare :Masaj erotic nud - 80 lei/oraMasaj cu dus asistat - 100 lei/oraMasaj cu frisca - 150 lei/oraMasaj cu fructe - 150 lei/oraMasaj cu sampanie - 200 lei/oraMasaj dublu - 160 lei/oraMasaj cupluri - 160 lei/oraShow erotic - 250 lei/oraShow lesbi - 400 lei/oraPetreceri private –- Locatia si informatii despre locatie :Str. Maiorului, nr 14, sector 2, Bucuresti. Este relativ usor de ajuns : Din Barbu Vacarescu se intra pe Str. Gh Titeica(pentru petrecareti este cea din care se poate intra apoi prin stradute paralele pe partea stanga la Fratelli, la fostul Turabo Society Club, si mai jos la Bamboo). Ei bine pe una dintre aceste stradute se afla si salonul. Este amplasat intr-o vila pe partea dreapta, si are tot timpul poarta deschisa- Serviciile : sunt enumerate mai sus la tarifare- Aspectul fizic al domnisoarei : eu am intrat cu dsoara din poze-nu mai tin minte exact numele de scena(parca Alexandra). Pozele sunt reale, tipa arata foarte bine si eu am ales-o pentru ca era mai pe masura mea, mai ales ca era si pe tocuri. Pe parcursul masajului am studiat-o pe indelete si pot spune ca nu am avut nimic de reprosat : carne tare(la fel si fundul), piele ferma, sani mari si foarte frumosi(se vede si din poze), miroase frumos, dantura ok, cat se poate de politicoasa, am purtat o conversatie nesemnificativa/light pe parcursul masajului, insa mie la astfel de vizite imi place sa ma relaxez si asta implica si liniste/lipsa discutiilor. Era imbracata in sutien si bikini, vestimentatie care o avantajeaza, nu are nimic de ascuns la cat de bine arata - Detalii despre vizita si cum a decurs experienta :Acum aprox 2 saptamani, dupa o noapte de petrecut in club ,cu ceva whiskey la bord si cu inca un amic, ne-am decis sa ne “facem de lucru”. In mod normal am fi ales sa mergem la niste dame de companie, insa din experienta stiam ca dupa ora 03.00 nu prea mai raspunde nici una la telefon(noi trebuia sa gasim si doua bucati) si am preferat sa mergem la sigur, fara sa bantuim aiurea, chiar daca insemna no sex. Am sunat pentru programare direct din taxi, ne-a raspuns receptionera imediat si in 15 min eram déjà intrati in vila. Casa este mare/incapatoare/curate, cu zona de receptie – nimic de comentat. Ne-a intampinat cea care a raspuns la telefon…o tigancusa, care nu presteaza(nici nu era cazul);ne-a enumerat inca o data serviciile si preturile, apoi au venit fetele, care apoi s-au postat ca la identificarea de la Politie din SUA(exact ca in filme)-faza asta m-a amuzat tot timpul la saloanele de masaj. La ora respective era 5 fete(cred ca nu mai era nici un client), amicul meu a luat o tipa mai dragutica la fata si miniona(si ptr mine era prima alegere, dar asta e) si eu am intrat cu “calutu”.Am mers in camera, totul ok, era cald(foarte important pentru mine), patul-o saltea(cu un prosop de hartie peste, inclusive la perna), muzica in surdina, lumanarele-alles gut. M-a intrebat daca vreau la dus, am confirmat, mi-a adus prosop(mirosea a curat/apretat) si papuci. La dus am avut apa calda si doua geluri de dus-baia relativ mare(ma gandesc ca are potential si ca loc pentru alte nebunii). Am revenit in camera, apoi a aparut si fata in 5 min. cu un prosop de care a scapat repede si a ramas goala. Arata intr-un mare fel! Masajul de relaxare : exacutat corect, fara elemente deosebite, bonus pentru ca fata a tras tare de mine, desi sunt ditai animalul, si nu a dat semen de oboseala. Ca timp, a durat aprox 30 min, cu fiecare bucatica din mine lucrata bineMasajul erotic : urmeaza dupa celebra replica : “Te intorci?”, pregatit cu un mic frecus de sani pe spate si ceva suflaturi in ureche Fata s-a frecat bine de mine cu fundul si sanii, provocand excitare instanta si constanta M-a lasat sa o ating/sarut pe sani(geniali!) si pe fund si sa pun mana tangential la pasarica, fara insa sa pot baga un deget sau sa fac altceva (oricum eu de fiecare data intreb/incerc sa fac mai mult-daca merge bine, daca nu, iarasi bine:D). Finalizat glorios pe sanii ei, intr-un fel de semi 69(ea desupra cu un san pe “prieten” si cu o mana care-l lucra de zor), facut curatenie cu servetele umede si la dus apoi exit. Platit 80 lei direct fetei dupa masaj(nu mi-a cerut nimeni banii inainte). Partea asta a durat inca 15-20 min- Concluzia finala : recomand, raport prêt/calitate ok(locatie/igiena/fata). Plecat cu un mare sentiment de frustrare ca o asemenea frumusete isi “pierde timpul” doar cu masaje…she can do so much better

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:different places
  • Oras:different places

Salutare!O sa va povestesc si eu cum a decurs o sedinta la salonul mai sus mentionat.Fiind in zona cu treaba am zis sa incerc si eu acest salon. Sun in jur de ora 12,ma programez rapid in 20 min si iata-ma la poarta vilei. Sun la poarta, imi deschide, ajung inauntru, ma intampina doamna de la receptie,(in gandul meu: sper ca nu ea face masaje), ma asez pe canapea, dupa vreo 5 min apar 4 domnisoare, nu chiar fotomodele, dar tinere - max 25 ani, dragute toate, inalte.Aleg una mai de inaltimea mea 1.70 si urcam in camera.Dupa dusul de rigoare, apare si ea la 5 minute si se apuca de treaba.Incepe cu masaj frumos, corect executat, chiar aveam nevoie, dupa aprox 25 min, celebra replica cu intorsul si o ia la mana rapid, o mai da de sâni si explodez.Acum concluzii:Masaj corect executat, dar in timp scurt 25 min - nota 8Fata - dupa ce a dat sutienul jos- sani lasati - nota 7Locatie- merge un 8.5Pretul este cel afisat mai sus.Asa ca pentru 80 lei merge un masaj si un lucru manual!

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Hey! Am fost si eu la o sedinta de masaj la salonul din topic. Pot spune ca a fost prima oara pentru mine si l-am ales datorita acestui forum dar si datorita proximitatii :). Am sunat in jur de 23:45 si m-am programat in 15 min. Am ajuns odata cu fata de la receptie asa ca nu a mai fost cazul sa sun. Ajuns sus am fost intrebat daca am mai fost la salon si mi s-au explicat 'serviciile'. Am fost intrebat daca doresc o cola sau o bere, am cerut o apa si am fost servit. Apoi au intrat cele 2 fete (erau trei dar una dintre ele era deja ocupata). Dintre Natalya si Maya am ales-o pe Maya, mi s-a parut mai draguta... Am urcat sus, am facut un dus scut si ne-am intilnit in camera. A inceput masajul care este destul de profi (am mai facut masaj de recreere si pot spune ca am idee), cu sfaturi de a ma relaxa si a nu mai sta incordat, deci 'simtea' :) Am schimbat citeva vorbe si chiar are simtul umorului. Mi-a placut. A urmat 'intoarcerea' si pot spune ca am fost placut surprins de faptul ca am beneficiat de erotic body massage! Adica m-a masat usor cu bustul, cu abdomenul, apoi s-a urbat pe mine longitudinal si a inceput sa ma maseze usor in dute-vino, doar stind in maine si folosind sanii, abdomenul si pelvisul. Apoi s-a intors pe spate si a inceput sa il maseze pe jr. cu despicatura feselor... Wow! Se simtea si se vedea super! Apoi usor usor a trecut la un 69, folosind mina si sanii pentru jr, iar eu, cerindu-i permisiunea de a o mangaia (primita dealtfel) am inceput sa o mangai pe spate, coapse, chiar si in zona intima, fara a exagera cu nimic. Problema este ca eu termin foarte greu la BJ si cu atit mai greu la HJ... A incercat din rasputeri, schimbind ritmul, nu a reusit. A trecut ora, i-am multumit si am promis ca mai revin pentru o a doua sansa :))). Over-all o experienta foarte placuta, masaj - nota 9, fata - foarte curata, pielea catifelata, sanii micuti si cam lasati, dar not bad - 9, Locatia - proximitate, curat, simplu - 9, pret super! 80 RON, dar am lasat 100 ptr ca ea s-a straduit sa ma faca sa ma simt in largul meu, ceea ce nu a fost cazul la inceput, fiind probabil prima oara :) Merita incercat! 

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Buna frati, am fost de 3 ori la Happy Masaj. Atmosfera a fost întotdeauna placuta. Fetele sunt corecte si permisive (saruta delicat, fingerring la pisicuta, pipăială). Nu este posibil oral sau sex, finalizarea doar cu mâna sau corpul. O fata da-mi un masajul foarte frumos de relaxare, dar, pe de altă ocazie masaj a fost foarte ucenic. Am încercat, de asemenea, masaj dublu. Experiența a fost excelenta. Fetele au facut treaba buna cu frumos chat-ul. Pretul este de 80 RON bun, dar eu da mereu 100 pentru fiecare fete. Recomand acest loc pentru a de-stres.

 

Note:

Masaj:  executat corect (3 sedinte: 10; 9 ;7) mediu 8+

Timp: ora = ora nota 10

Fata: (3 sedinte: 9; 8+8 ;7) mediu 8-  (nu am vazut o fata cu sani mari :()

Locatie: 8+ (usa de la baie fara manere dar camere si curatenie ok)

Contact: ok receptionera vorbeste si in engleza (telephonist speaks also English)

Pret: 80 RON

 

Sunt multumit si va reveni.

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Salutare  :bye

Asta e primul meu post aici, asa ca scuzati daca mai fac unele greseli sau omit ceva.

Acum cateva zile am fost si eu la acest salon, dupa vreo 2 beri cu un prieten ne-am hotarat sa mergem la un masaj. Si daca tot eram prin zona (Lacul Tei) am zis sa mergem la Happyend :).

Am sunat cu 30min inainte pentru programare, tipa de la receptie ne-a spus ca sunt 5 fete in locatie, cand am ajuns mai erau doar 4.

Locatia destul de curata, intr-o vila pe langa lacul tei. Dupa un pahar de apa si cateva discutii despre servicii apar si fetele, nu-s cine stie ce, dar ai de unde alege. Am intrat cu Miruna parca, nu mai retin exact numele, o blonda tinerica, destul de "corpolenta". Dus inainte, apare si fata dupa 5 min si incepe un masaj de relaxare destul de ok, dupa vreo 20 de minute ma intorc si incepe un body masaj, cu frecat de cuc, cu sanii, cu fesele, mie mi-a placut. :)

Se permit atingeri la pasa, in limita bunului simt, dar fara sex sau oral. :)

 

1.Locatia - Maiorului, zona Lacul Tei. locatia curata: nota 8

2.Modalitatea de contact (telefon, mess) - telefon luat de pe site-ul salonului.
3.Fata - blonda, cu sani medii, putin lasati, curata, fara mirosuri suspecte. nota: 9

4.Programul de lucru - non-stop am inteles de la receptionista.

6.Tarifare - 80 lei o ora.

 

Overall o experienta placuta, posibil sa mai trec. :)

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:buc
  • Oras:buc

Acesta este prima mea postare, o sa intelegi mai jos de ce.

 

Am fost si eu la salonul asta.

Sun la telefon, fac programare in 20 de min. Ajung acolo, nu ma intreaba nimeni de progamare.

Intra fetele, cat erau disponibile, 3 ... nu prea cine stie ce. Imi aleg pe Miruna, cred ca o chema, domnisoara blonda, inalta si cu fundul mare.

Ma duc la dus ( nu erau papuci)

Incepem masajul, masajul de relaxare decent, masajul erotic implicat, s-a frecat de soldatel cu toatele, inclusiv luandul intre buci, ce este destul de incitant.

Nu foarte implicata, se simtea un pic monotonia, dar nimic exagerat.

 

Acum, finalizarea, toate frumoase si-mi spune: fac dus aici ca bla bla, nu am in alta parte. Face, iese si intru eu, dupa 1 minut se aude cum se deschide usa, a plecat caprioara.

Ies afara dupa dus, ma imbrac si  vad ce portofelul meu era pe jos, il verific, din 400 de lei mai aveam 300.

 

Vine domnisoara inapoi, mi-a fost rusine sa fac scandal, probabil pe asta se baza. Oricum, scot 100 de lei sa platesc la casierie si auzi tu " nu am rest, poate au fetele", dupa teapa de mai devreme, am asteptat frumos restul si am plecat.

 

In concluzie :

Masaj relaxare - 7

Masaj erotic - 6

Locati: - 7

 

Cost: 80 + 100 hotie

 

 

Nu o sa mai calc pe acolo.

Never ever jamais!

 

 

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Intro mare pana de inspiratie, dar intrucat aveam ceva treburi in zona, am ajuns si eu in aceasta locatie. M-am programat cu 10 minute inainte, la primul numar din topic, si m-am prezentat la vila de langa Studentesc. Locatia am mai vizitat-o pe vremuri, cand abia se deschisese salonul, nu-mi era straina, insa am fost neplacut surprins sa vad ca nu s-a schimbat nimic in ultimii 2-3 ani, ba, mai mult, s-a degradat si astia n-au reparat nimic, nimic. M-a intamplinat o receptionist uratica si antipatica, a trebuit sa intreb eu care este oferta, si s-a dus sa cheme domnisoarele, care de fapt era o singura domnisoara: Gabi:D Despre Gabi ce sa spun: o fata de la tara, putin cam trupesa, blonduta, mica de statura 165, cred ca are vreo 55-60 kg, carne tare pe ea, dar picioarele cam groase si cam celulitice. Fata e relativ draguta, insa prima impresie nu e chiar grozava, trebuie sa o gadili unde trebuie :D, ca sa scoata zambetul destul de dragut. Sanii micuti insa fermi, numai buni de pipait si mozolit:D Am facut un dus (lipsa papuci, dusul ca vai de mama lui, cabina de dus stricata si pusa o perdea cenusie ca la bunica la tara), noroc ca prosopul era curat, si m-am dus un camera unde caprioara pregatise patul (pusese o coala de hartie absorbanta peste el:D).

Am vrut sa sar peste masajul de relaxare, insa Gabi a pus o mana ferma pe picioarele mele si mi-a executat un masaj peste ceea ce ma asteptam sa primesc. Dupa vreo 20 min de masaj picioare si spate, a trecut la erotic, fara o ehnica prea impresionanta, dar la care s-a incalzit foarte tare, pana la usoare gemete nesimulate... In final mi-am dat drumul in palma ei, in timp ce ea simula un act sexual cu pl meu in manuta...:)

Notele sunt urmatoarele:

Locatia: 5-6 - dezamagitoare, si in mare decadere. Noroc totusi ca exista inca posibilitatea unei igiene minimale, altminteri o decadeam sub prag

Caprioara: 7-8

Masaj relaxare: 8

Masaj erotic: 7

GFE: 8

Halat: 80 RON, cca 45 min d2d.

Sexul este cika exclus, eu am fost in trecut de vreo 7-8 ori, niciodata nu am primit nici macar juma de oral:))))

Recomand numai daca sunteti in zona, pe fuga si nu aveti alte alternative. Am inteles ca lucreaza si duminica, si este deschis inclusiv noaptea. Ciocane tari, fratilor!

  • Like 2
Link spre comentariu
Reputație: 1526
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Salutare,

In lipsa de ... inspiratie, timp si fete disponibile, am zis sa incerc si un masaj erotic.

Am sunat la salon, find in zona m-am programat in 15 min si dupa inca un telefon pentru a afla locatia exacta, am intrat in locatie.

M-a intampinat o fata in prosop, s-a scuzat ca este singura so nu pot sa aleg dintre cele 3 fete care sunt in mod normal acolo(am inteles pt ca era dimineata) si am decis sa raman cu ea.

Nu stiu care dintre fetele de pe site este, a fost draguta, mi-a aratat baia, am orimit prosop curat si dupa un dus m-a rugat sa ma intind pe salteaua din mijlocul camerei pentru a incepe.

S-a dezbracat si ea, mica de inaltime, ok la fata, vorbareata, tate maricele si frumoase.

am inceput stand pe burta cu un masaj de relaxare bine facut. Am vb, mi-a spus ca este noua in treaba asta si sa ii zic cum se descurca. Dupa mai multe discutii a uitat ce a zis si mi-a spus cateva intamplari de la un salon din centru vechi la care a lucrat si cum acolo li se spunea sa ii fraiereasca pe clienti si sa le faca masaj ul rapid, cateva minute si apoi cel eroic inca putin ca sa aiba randament:-))

Cu mine nu s-a grabit la masajul de relaxare, in schb la cel erotic, dupa ce mi-a frecat-o de corpul ei putin, a frecat-o de cur putin apoi intre tate si apoi dai gaz la mana sa ma termine repede.

 

Overall a fost ok, clar prefer sa dau bani pt full experience si nu doar pe mimat si handjob.

 

Halatul este de 75 ron, dar asa cum ma asteptam cand am venit cu o bancnota de 100 ron nu a avut sa imi dea rest :-)

 

Note:

 

Locatie - 8 Casa mica, camere ok, baie ok, panat de salteaua aia in mijloc :-) 1 pct pentru muzica relaxanta/sexy

 

Fata - 7 bunicica si deschisa, parca putin cam grabita spre sfarsit

 

GFE -nu este cazul la masaj presupun :-)

 

Halat 75 ron 45 min (30 min la mine, si fara rest la suta)

 

Clar nu mai merg, dar nu din cauza lor, prefer, asa cum am zis, experienta completa a unei fetite care face de tote :-)

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Un salon low-cost (80L ora) , unde intri fara iluzii si deci nu poti iesi cu deziluzii.

Fete destul de dragute si de permisive. Masaj de relaxare constiincios , ceva body masaj , finalizare manuala. 

Intuneric cam mare in camerele de masaj. Camera de la parter se prezinta in conditii vizibil mai bune decat camera de la etaj (in special baia).

Poate fi o solutie pentru cine doreste o solutie la indemana , ieftina si fara complicatii.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Am fost de doua ori la Happyendmassage, de fiecare data intalnind aceeasi fata, Alicia. Micuta, bruneta, peste 30 de ani, sani mici si usor lasati, dar curisor bombat, armonios.

Prima data a facut un masaj de relaxare foarte bun pe spate, urmat de un body masaj placut pe fata, terminat cu labuta pe burta ei. cat o fi fost teatru si cat nu, dar gemea de "excitare". 

A doua experienta a fost mai naspa, masajul de relaxare fiind urmat scurt de o laba rapida.

Dusul asistat e timid, nu merita.

 

80 RON / ora masaj nud

20 RON dus asistat

 

Locatia e intr-adevar in decadere, dar fetele o mentin destul de curata. O renovare nu i-ar strica.

Link spre comentariu

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Salutare comunitate,

 

Astazi hotarand si pus pe suportul comunitatii, dupa ce am dat cel putin 15 telefoane in speranta sa-mi golesc sacii plini de pofticiosi, am hotarat sa descarc cu orice scop continutul. Asa cum recent am vizitat salonul drag cu amanzoance, am zis sa fac o vizita si pe la vechiul cunoscutul salon de pe maiorului. Sunat, programat si prezentat in timpul stabilit, inca de la inceput ma cam furnicau simturile ca nu o sa-mi fie pe plac aventura. Ajuns si invitat la un pahar cu apa in sala de receptie, pentru cei cunoscatori, din spatele barului unde mai e un spatiu privat ascuns cu o perdea, la un moment dat s-a ivit un nenea mustacios, care a luat un telefon de pe masa. Speriat de faza ca l-am observat, s-a retrasa in liniste si desi nu cred ca ar fi ceva nasol in asta, dar oricum, wtf, ce cauta un mustacios si sta pitulit in spatele privat al barului.

Am zis ok, o fi mai nou, paza localului.

Desi la telefon mi s-a mentionat ca exista fete pe tura, dupa ceva clipe de asteptare, este invitata o fata cu numele ei de scena Andreea si , voila.. si domnisoara in cauza...Si atat a fost, doar o domnisoara de facto in salon. Nu mai stiu daca o fi fost norocul sau ca domnita arata destul de bine la ai ei 1.70 fara tocuri, blonda si cu ochi albastri, buze carnoase si destul de sexy (in mintea mea, ma intrebam ce cauta asa bomboana in salonul asta), am decis sa raman. Deci pana acum adunate 2 lucruri care nu se pupa, m-am improspatat rapid si in asteptarea blondei, am vizualizat camera si restul.... cum a comentat si colegul... in timp ce trece, camerele cam devin fara iluzii si vizual isi pierd din calitate.

Daca e sa ma refer la domnisoara... o recomand pu aspectul fizic 100%, inalta, solduri bine facute si fund carnos, fata superba si prestanta buna, sanii micuti intre 1 si 2, dar cu sfarcurile excitate, pe toata perioada masajului... GFE slabut si mai deloc vorbareata, cu toate ca in final am reusit sa-i aflu si numele ei, de altfel frumos.

Masajul facut foarte slabut. De apreciat forta in maini si finetea cu care te atinge, dar nu are absolut nimic cu masajul de relaxare, booty si erotic, precum erau candva meniul acestui salon.

Per total masaj relax si erotic, fiind si sac plin de grenate, am fost ofertat in 30 min...

 

Concluzia a venit dupa ce i-am inmanat "Andreei" acei 80 roni precum ii stiam cat si site-ul ii recomandau.. m-am trezit cum i-a numarat frumusel si surpriza mama ei de surpriza... vezi ca s-au modificat tarifele si nu mai e 80 ci 100 de roni... fakul cui il are...

Decat acest salon si la tarife noi, care nici pe departe nu sunt time to time, mai bine revin catre amanzoance unde cel putin atitudinea este de nota 10. Per over all.. 100 roni pentru 30 minute si ceva, door to door

 

Note nu cred ca e cazul sa dau, doar mentionand faptul ca domnisoara e cam noua in domeniu si zice ca e de 3 luni in meserie, sa speram si poate isi mai da cu exercitii pentru masaj,

locatia isi cam pierde din calitate iar raportul calitate pret, lasa de dorit.

Ramine sa verific, daca intr-adevar s-au schimbat tarifele sau domnisoara a blufat nitel.

 

Daca recomand, cu siguranta pu tariful nou, mai bine amazonia, care si-a etalat nivelul si calitatea...

 

Spor la treaba si ciocane tari.. si nu uitati ca e doar unul si rezerve nu se gasesc

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...