Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Cine crezi ca sta sa caute prin tot forumu dupa tine sa vada cum arati :)) Sau ca lumea ar avea timp si chef asa sa se deplaseze pana la tine doar sa afle detalii, de parca ai fi unica, prima care face masaj in Bucuresti :))

 

Nu stii deloc sa-ti faci reclama si ai numai de pierdut

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

eu unul am fost

zona Alba Iulia , garsoniera ok

masa ok , masaj super uns cu toate uleiurile sau mai binezis miruit ca lumea . Prestatoarea comunicativa atitudine foarte foarte buna cu clientul . Satena , parca 1.60 , 40 ani imbracata in halat .Fara sex - iti spune direct . Puii mei...mi sa parut o experienta buna

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

eu unul am fost

zona Alba Iulia , garsoniera ok

masa ok , masaj super uns cu toate uleiurile sau mai binezis miruit ca lumea . Prestatoarea comunicativa atitudine foarte foarte buna cu clientul . Satena , parca 1.60 , 40 ani imbracata in halat .Fara sex - iti spune direct . Puii mei...mi sa parut o experienta buna

Ai avut si finalizare? Te lasa sa ii pui mana la pizda? Halatul a fost cel din anunt, adica 70 lei pentru 1 ora? La pretul asta mic as vrea sa merg si eu, dar sa stiu daca face doar masaj de relaxare sau mai mult.

Link spre comentariu

Petarda asta are probleme majore la mansarda.

 

Absolut civilizat pentru ca nu vroiam sa deranjez prea devreme i-am trimis un sms solicitand o programare. raspunde dupa ceva timp si imi cere sa o sun. sun si tel inchis. ii dau iar mesaj cu rugamintea sa ma contacteze cand este disponibila si sec imi trimite mesaj cu asteapta tu ca te contactez eu...

 

De evitat dpmdv.

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:BurebistA
  • Oras:BurebistA

Pozele alea nu.mi plac dar ma distrez de minune citind recenziile voastre.Sunteți maestri în artă scrisului.Nu comentez.Ma culc.Mi.e somn.Sunteți drăguți.C.t.c.ul era mic copil pe lîngă voi.

Link spre comentariu
Vizitator taki
Reputație: 0

Pai,aia este meu chiar fac masaj.Multumesc ca te.ai deranjat sa scrii.Daca vrei masaj si te duci la un centru nu ceri sa vezi maseuza.

 

La centru 1- i mai ieftin 2- nu termini sa faci sex total daca maseuta are chef

Link spre comentariu

  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Sa va povestesc si sa va lamuresc putin din intalnirea de azi cu doamna. Sunat si programat . Ajuns la locatie destul de usor cu locuri multe de parcare .urcat in locatie doamna ma astepta discutat putin si mers la dus . Este o tipa extrem de vorbareata si din partea mea are un mare + pentru atitudine . E directa pe subiect nu te ia cu vrajala . Ajuns pe masa de masaj . A inceput cu spatele . Un masaj bine executat si apasat si tandru , incercand sa acopere toate locurile . Am trecut pe fata apoi unde sa ocupat de brate si picioare . Eu o recomand dar doar persoanelor ce vor strict masaj . Are in jur de 36 38 ani bine proportionata( nici grasa nici slaba) si cu o privire ce te face sa te simti in siguranta . Prosoape curate curate baia ok .

Note nu dau de fel doar spun ca eu am sa mai revin

  • Like 3
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...